Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Już wszystko działa. Faktycznie, zawartość głównego katalogu mogła zostać zmianiona przez jakiegoś crackfixa - żeby zagrać bez płyty. Jak widać kombinowanie nie popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kłopot - już dowiedziałem się gdzie była ostatnia Kronika. Mam natomiast jeszcze jedno pytanie:

Spoiler

czy Największą Tajemnicą Arkham było właśnie to, że Sharp jest duchem Amadeusa Arkhama? Czy może jest coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wreszcie odpowiedź od Cenegi

Proszę nie traktować tej informacji ostatecznie, ale otrzymaliśmy wieści, że
patch 1.1 dodający funckje PhysX do Batman Arkham Asylum może zostać wydany
w tym tygodniu, nawet połowa tygodnia wchodzi w grę i dokładamy wszelkich
starań by było to jak najszybciej. Dziękujemy i prosimy o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymistyczne ;D Ja już drugi raz grę kończe, nie dość, że z Physx''em to jeszcze w angielskiej wersji językowej (którą preferuję:) Fajnie by było, gdyby Cenega na przyszłość oferowała obie wersje językowe, aby można było uniknąć takich "kFiatkUF".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mam już wszystkie zagadki, i odkryłem największa zagadkę Arkham. Wiem już że napewno nie będę miał 100%, bo za cholerę nie zrobie wszystkich wyzwań na stówę, bo poprostu są porąbane. Nie rozumiem np w wyzwaniu łowcy, jak do cholery mam kogoś znokautować wyskakując z szybu - nawet gdy ktoś stoi na tej kratce, gdy wyskakuje to nie zalicza mi tego czegoś. Dwa, gdy mam zadanie poprostu powalić 3 przeciwników batclawem na ziemię. Powalam iii... i nic. Do tego dochodzi jeszcze to, że nie wiem jak mam zdalnie sterowanym batarangiem zdjąć 3 typów. To wszystko skutecznie mnie odstrasza od tego, żeby tą gre uruchamiać. A było tak pięknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 14:57, miodus napisał:

siema używłeś jakiegos poradnik do odalezienie tych wszystkich znakow zapytania i taśm
? jesli tak to mozesz podać linka ;) byłbym wdzięczny :)


Po co poradniki ? Wystarcza mapki riddlera i troszke myslenia - wszystko masz zaznaczone na mapce :] Łatwiej się chyba nie da xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 22:04, Pernia napisał:

To wszystko skutecznie mnie odstrasza od tego, żeby tą gre uruchamiać.
A było tak pięknie :/


Te pokoje wyzwan da sie przejsc. Batrangiem kierujesz za pomoca WSAD, jezeli z jedna kratka nie dziala to trzeba sprobowac w innej. Tez sie troche meczylem, ale satysfakcja z przejscia tych wyzwan jest spora. A i tak jeszcze duzo przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 01:57, Wojman napisał:

> To wszystko skutecznie mnie odstrasza od tego, żeby tą gre uruchamiać.
> A było tak pięknie :/

Te pokoje wyzwan da sie przejsc. Batrangiem kierujesz za pomoca WSAD, jezeli z jedna
kratka nie dziala to trzeba sprobowac w innej. Tez sie troche meczylem, ale satysfakcja
z przejscia tych wyzwan jest spora. A i tak jeszcze duzo przede mna.


Wiem że da się nimi sterować, tyle że o ile w kampani po trafieniu typa batarang leciał dalej, tutaj poprostu ''wycieczka'' się kończy po trafieniu. Teoretycznie jest napisane żeby powalić trzech zbirów zdalnie sterowanym batarangiem, nie żeby to zrobić podczas jednego ''kursu'', z tym że powaliłem tym zdalnie sterowanym wszystkich, a i tak mi nie zaliczyło. Do tego niektóre są poprostu nie do zrobienia, jak zawalenie ściany nad 3 typkami używając batclawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 22:45, trexik napisał:

> siema używłeś jakiegos poradnik do odalezienie tych wszystkich znakow zapytania
i taśm
> ? jesli tak to mozesz podać linka ;) byłbym wdzięczny :)

Po co poradniki ? Wystarcza mapki riddlera i troszke myslenia - wszystko masz zaznaczone
na mapce :] Łatwiej się chyba nie da xD.


Mapkę to łatwo znaleźć w czasie gry. Praktycznie sama nasuwa się pod nos. Gorzej jak jednak jej się nie zauważy. Późniejsze szukanie może być nie lada problemem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 09:10, Pernia napisał:

Do tego niektóre są poprostu nie do zrobienia, jak zawalenie ściany nad 3
typkami używając batclawa.


Wszystkie te wyzwania sa jak najbardziej do zrobienia. Trzeba tylko troche pokombinowac i zastanowic sie ile i jak rozmieszczone sa te sciany. A pozniej odpowiednia sciagnac w ich poblize przeciwnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam krótkie pytanie - chcę zbackupować save''y z Batmana (reinstalacja systemu itp) - czy wystarczy, że skopiuję zawartość katalogu Eidos z mojego profilu - czy może nic nie muszę robić bo cały stan jest zachowywany gdzieś w Windows Live? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Przykra sprawa :/. Ja osobiście nie mogę korzystać z PhysX, ale to nie zmienia faktu, że taka sytuacja nie powinna miec miejsca. I niestety nie mają tutaj zbyt wiele znaczenia słowa: "Płacę, więc wymagam". Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej i napisze ponownie, Cenega nie powinna zajmować się wydawaniem gier. Ewentualnie powinna zrobić graczom przysługę i wydawać je w niezmienionej wersji, czyli w języku angielskim, ale również ze wszystkimi elementami, jakimi może cieszyć się reszta Europy. Obsługa via maile w Cenedze nie istnieje a jeżeli już, to jest to "placeholder"... anyways, trzymając się wątku, mam nadzieje, że osoby, które wciąż grają w polską edycję doczekają się tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no... szybcy są.
Właśnie dostałem odpowiedź na maila. Niestety kodu w nim nie ma, ale mam go dostać razem z 30% rabatem na wszystkie gry pecetowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować