Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2009 o 11:03, necron1501 napisał:

Warto ją ściągać? Bo trochę mnie odstrasza te 2 GB.

Mam nadzieję, że mówisz o demie ;)
Jesli tak, to...WARTO, WARTO, WARTO!!!! Polecam, sam ściągnąłem (co prawda na X360, ale mniejsza o to) i powiem tyle - jak na razie uważam ta grę za najlepszą w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no te oceny, wypowiedzi itd. tak mnie kuszą do zakupu tej gry... jak ona miała multiplayer to bym ją zakupił a tak to no nie wiem kurde, jak by edycja kolekcjonerska była tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 09:57, Harrolfo napisał:

Mnie to niestety nie interere, bo kupuję kolekcjonerkę. I to na X360...


Też miałem kolekcjonerkę w planach, ale przekonała mnie promocja za 70 zł. nie będę 100 zł dopłacał do kolekcjonerki, jak mogę mieć w cenie reedycji premierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 11:26, crash807 napisał:

/.../


Przecież nie musisz od razu porywać się na edycję kolekcjonerską. Prawdą jest, że batrang jest świetny i cała kolekcjonerka naprawdę kusi, ale jak kasy ni ma, to ni ma ;]

Ja niestety w AA nie pogram, bo mam za słaby sprzęt. Kurde, pierwszy raz od niepamiętnych czasów żałuję, że mam tak słabą machinę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 11:15, Harrolfo napisał:

> Warto ją ściągać? Bo trochę mnie odstrasza te 2 GB.
Mam nadzieję, że mówisz o demie ;)
Jesli tak, to...WARTO, WARTO, WARTO!!!! Polecam, sam ściągnąłem (co prawda na X360, ale
mniejsza o to) i powiem tyle - jak na razie uważam ta grę za najlepszą w tym roku.


Wiadomo że o demie :D No to cóż pozostaje zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 11:03, necron1501 napisał:

Warto ją ściągać? Bo trochę mnie odstrasza te 2 GB.


Ja to demo sciagnalem. I jestem nim zachwycony, choc to demko da sie spokojne w 10 minut przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak wszyscy tą grę chwalą, nie potrafię sobie wyobrazić aby gra na podstawie komiksu była tak udana, no nic ściągnę demo ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, gra o batmanie tak dobra?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to gra typu jakiś spiderman czy coś? Chodzi mi o typ grafiki (czy taka komiksowa czy prawdziwa) i o co chodzi w ogóle w tej grze? Bo tak dużo ludzi się nią podnieca a mi kojarzy się bardziej z tandetnymi grami o spidermanie itp. Oświeci mnie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanko - jest sens grać w tą grę jeżeli nie jest się zbytnim fanem batmana? Za filmami się nie przepada a komiksów się nie czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:30, Ostrowiak napisał:

Zobacz sobie screeny. Gra jest mhroczna, i "prawie" realistyczna (jednak wygląd Jokera
swoje robi).



a o czym jest fabuła? Co sie tu w ogole robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychole oraz arcyłotry są umieszczani w więzieniu Arkham. Joker opanował więzienie. Batman rusza Wymierzyć Sprawiedliwość.

EDIT-Opis rozgrywki dał lis_23 kawałek niżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:15, Citkowsky napisał:

Czy to gra typu jakiś spiderman czy coś? Chodzi mi o typ grafiki (czy taka komiksowa
czy prawdziwa) i o co chodzi w ogóle w tej grze? Bo tak dużo ludzi się nią podnieca a
mi kojarzy się bardziej z tandetnymi grami o spidermanie itp. Oświeci mnie ktoś?


Gra nie jest raczej w typie Spider mana - tam mamy otwarty świat i raczej znikomą fabułę - tutaj jest fabuła i świat ograniczony do zakładu Arkham,jest klimat,Jocker i gra ma charakter skradankowy - ja nigdy nie grałem w ten typ gier,więc przejście dema zajęło mi o wiele więcej czasu,niż innym ;) - ale gra bardzo mi się spodobała i na pewno ją kupię,zwłaszcza że jestem fanem Batmana i jego universum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:36, lis_23 napisał:

Gra nie jest raczej w typie Spider mana - tam mamy otwarty świat i raczej znikomą fabułę
- tutaj jest fabuła i świat ograniczony do zakładu Arkham,jest klimat,Jocker i gra ma
charakter skradankowy - ja nigdy nie grałem w ten typ gier,więc przejście dema zajęło
mi o wiele więcej czasu,niż innym ;) - ale gra bardzo mi się spodobała i na pewno ją
kupię,zwłaszcza że jestem fanem Batmana i jego universum.

Z tym , że to gra skradankowa to bym polemizował, bo Batman Arkham Asylum to nie jest Hitman.
Aczkolwiek są elementy skradanki, ale są bardziej dynamiczne aniżeli w typowych grach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Batman Arkham Asylum na X360 w edycji kolekcjonerskiej będzie do kupienia w zwykłych sklepach także (i w jakiej cenie), czy tylko za pośrednictwem sklepu.cenega.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 15:23, Harrolfo napisał:

Czy Batman Arkham Asylum na X360 w edycji kolekcjonerskiej będzie do kupienia w zwykłych
sklepach także (i w jakiej cenie), czy tylko za pośrednictwem sklepu.cenega.pl?

Raczej powinno być w normalnych sklepach.
Nie znam się na cenach gier na konsole, więc w tej kwestii Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 11:07, R3clus3 napisał:

Z tym , że to gra skradankowa to bym polemizował, bo Batman Arkham Asylum to nie jest
Hitman.
Aczkolwiek są elementy skradanki, ale są bardziej dynamiczne aniżeli w typowych grach
tego typu.


Spróbuj przejść batmana na pałę i zobaczymy czy tak będziesz polemizował na temat tego czy można ją zaliczyć do skradanek. Ja raz spróbowałem iść na pałę i daleko nie zaszedłem, a tak poza tym skradanie i możliwość zabijania przeciwników z zaskoczenia jest o wiele lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować