Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Czy komuś udało się rozwalić tą ściankę, która w "trybie detektywistycznym" wskazuje na to, że da się ją rozwalić za pomocą kontrolowanego wybuchu (w lokacji zaraz po pokonaniu Zsasza)? To samo pytanie dotyczące sufitu ze "słabego szkła" w ostatniej lokacji (z kilkoma uzbrojonymi przeciwnikami), lądowałem na nim wiele razy, ale nie chciał pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie i podejrzewam, że to jest pewnego typu wskazówka na późniejsze etapy gry i w pełnej wersji też nie będzie można tego zniszczyć na tym etapie. Ale to tylko przypuszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 21:18, Bambadil napisał:

Nie i podejrzewam, że to jest pewnego typu wskazówka na późniejsze etapy gry i w pełnej
wersji też nie będzie można tego zniszczyć na tym etapie. Ale to tylko przypuszczenia
;)


Później,Batman ma dysponować jakimś żelem,który będzie rozsadzał ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to szkło, to jak na nim stałem i wszedł pode mnie przeciwnik, to kliknąłem prawy przycisk myszki i Batman wpadł na przeciwnika, nokautując go i rozbijając szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ściągnął demo ze strony digiex.net mógłby mi napisać instrukcję nagrania dema? Bo nie wykrywa mi jak włożę płytę do napędu konsoli...

MaccCry -> działa ci demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich wersji, ten najtańszy EK to pc, a pozostałe to konsole.

Ma ktoś jakiś link do dobrego dema B:AA na X360

Spoiler

oprócz digiex.net i xbox360demos.chez

najlepiej w jednym pliku, może być jako torrent (na torrentach nie są same piraty, dema też mogą być :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demko, ale póki co nie napiszę jak reszta, że gra jest super, bo po wybraniu New Game wita mnie czarny ekran, urywający się dźwięk i komunikat w tle o zatrzymaniu pracy. Jakieś sugestie? Zainstalowałem na nowo, tym razem po angielsku i w domyślnym katalogu, dałem zgodność z Vistą (mam Win7). Dalej nic.

W menu wszystko działa, wywiady z Jokerem etc.

EDIT: Wymagania sprzętowe to na pewno nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo i jestem pod wrażeniem. Nie jest to może najlepsza gra w jaką grałem, ale wrażenia z rozgrywki są naprawdę bardzo dobre. Gra dochodzi do listy przedświątecznych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:32, LESZ3u napisał:

Ściągnąłem demo i jestem pod wrażeniem. Nie jest to może najlepsza gra w jaką grałem,
ale wrażenia z rozgrywki są naprawdę bardzo dobre. Gra dochodzi do listy przedświątecznych
zakupów :)

Nom ladna gra, tylko czy wam tez sie tnie demko? ja na rozdzialce 1600x1050 i max detalach odczuwalem pewne zatniecia w bardziej efektownych pomieszczeniach, ale moze to sprawka tego, ze nie mam najnowszych sterow do karty graf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również pobrałem demo z pss , przeszedłem i muszę przyznać ,że ta gra jest naprawdę genialna. Ciosy , combo , kontry , grafika , dźwięk , skoki batmana , zwolnienia , gadżety , akcja i bossy - jednym słowem jestem pod wielkim wrażeniem. Zawsze myślałem o większości grach ,które są na podstawie lub nawiązują jakoś do filmu jako o słabych ,ale teraz się przeliczyłem. Ostro się zastanawiam czy kilka tygodni/miesięcy po premierze kupić tą grę za 120-150 zł. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem demko Batmana. Pierwsze co to byla rekacja w stylu "ooo... to mozna wersje PL demka sobie wybrac". A gdy je uruchomilem to "ooo... ale ta gra fajna jest". Czekam na premiere, Edycja Kolekcjonerska juz zamowiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, gra bardzo udana, problem już rozwiązałem :)
Walka jest świetnie zrobiona, chociaż "Bats" mógłby robić trochę mniej wyskoków i salt tuż nad podłogą. Za to okładanie ludzi łokciami przypomina mi filmy Nolana, co zdecydowanie mi pasuje.
Przeciwnicy starają się trzymać w kupie, podobają mi się zmiany ich zachowania w zależności od poziomu "stresu".

Chyba jedyną większą wadą gry jest mała interakcja z otoczeniem. Chciałbym postraszyć wrogów, gasząc choćby na chwilę światła.

Coś mi mówi, że niedługo złożę zamówieni na pełną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:06, Wojman napisał:

Sciagnalem demko Batmana. Pierwsze co to byla rekacja w stylu "ooo... to mozna wersje
PL demka sobie wybrac". A gdy je uruchomilem to "ooo... ale ta gra fajna jest". Czekam
na premiere, Edycja Kolekcjonerska juz zamowiona.

Z jakiej stronki zamówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować