Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Warhammer 40.000 - Weź udział w inwazji!

39 postów w tym temacie

gram.pl

Wojna między Porządkiem i Chaosem trwa od tysięcy lat. Teraz dajemy Ci szansę, żebyś mógł dołączyć do grona największych dowódców wojennych w dziejach. Weź udział w naszym konkursie, stań się posiadaczem własnej armii.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Warhammer 40.000 - Weź udział w inwazji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O coś dla mnie bo gram w WH40k, ale nie figurczanego xD. Nawet jeślibym wygrał to bym nie grał nie zbierał bo to dość bardzo drogie hobby :( I do tego trzeba dużo czasu poświęcić na malowanie. Jak wygram to sobie zrobie wystawke na półce :D

Szkoda że nie ma soulstorma do wygrania jako nagroda pocieszenia :P

Na ile szacujecie nagrode w tym konkursie ? Mi się wydaje że to ok. 300 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:48, Grizzly. napisał:

Na ile szacujecie nagrode w tym konkursie ? Mi się wydaje że to ok. 300 zł !

na allegro i w sklepach internetowych kosztuje ok 200zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co to jest Space Marine Dreadnought?"
Ekhem. Żadna z odpowiedzi nie jest poprawna, jedna jest raptem bardzo daleka od prawdy, jednakże nie jest właściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Z Drednoughtem trochę lipa, bo w sumie nic nie pasuje, ale ogólnie pytania strasznie proste. Wysłałem i może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem, i trzymam za siebie kciuki :P Mam w domu 1 Drednought''a i zestaw "Bitwa o Macragge", i do tej pory nie grałem, a jeśli się wygra, to i czemu nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwe pytania to i ciężko będzie wybrać przy dużej ilości poprawnych odpowiedzi. Grać w to raczej zamiaru nie mam, ale Drednot, Terminatorzy i reszta ekipy będzie się fajnie prezentować na półce (gorzej z pomalowaniem ;P). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem udział, pytania nie są wcale trudne. Jedynie, jak już tutaj było wspomniane, pytanie z Dreadnaughtem nie za bardzo pokrywa się z prawdą. Jednak w miarę można to uznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o wydawcę również jest imo źle skonstruowane, system rpg osadzony w świecie wh 40k wydaje jedna z firm wymienionych w pytaniu, a bitewniaka druga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na wygraną. Brakuje mi właśnie dreadnoughta, 2 terminatorów i kilku pomniejszych drobiazgów do zamknięcia armii :] A orkowie też się przydadzą - do testowania rzutów kośćmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, zaraz... Dreadnaught przecież, z tego co pamiętam, jest cyborgiem. To nic innego, jak połączenie zamkniętego w sarkofagu, ciężko okaleczonego brata z mechaniką i elektroniką. Czyli z cyborg z definicji. Wiem, że dziwnie tu to brzmi, mnie też trochę razi, ale ogólnie ktoś kto układał pytania miał rację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ostatnie pytanie (Dawn of War jest tam jakimś pierwszą grą ze świata wh40k z gatunku...) nie bardzo pasuje, gdyż nie jest to pierwsza gra pasującego gatunku do odpowiedzi. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jest. Wszystkie poprzednie gry osadzone w tym świecie należały do innego gatunku. gdyby chodziło również o świat WFB to tak, żadna z odpowiedzi by nie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani Final Liberation ani Space Hulki nie były RTSami więc nie wszystkie.

Pytanie z Dredem rzeczywiście dziwne i w sumie jedna odpowiedź jest w jakiś sposób zbliżona do prawdy.

No nic.

Licze na to że wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 18:41, Myszasty napisał:

Ale zaraz, zaraz... Dreadnaught przecież, z tego co pamiętam, jest cyborgiem. To nic
innego, jak połączenie zamkniętego w sarkofagu, ciężko okaleczonego brata z mechaniką
i elektroniką. Czyli z cyborg z definicji. Wiem, że dziwnie tu to brzmi, mnie też trochę
razi, ale ogólnie ktoś kto układał pytania miał rację. :)


No i wygadałeś się,.. jak mogłeś. :P:P:P Potwierdziłeś poprawną odpowiedź podczas trwania konkursu. Ale myślę że wszyscy co biorą udział w tym konkursie to wiedzieli to. xD
W jaki sposób się wygrywa ? Na podstawie kto podał pierwszy poprawne odpowiedzi czy losowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować