Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Pomysł dobry, ale na jego realizację już chyba za późno :) Pozostaje szukać na Allegro, może tam ktoś będzie mieć na czas i wyśle. Ja tam olewam wysyłki (na dostawę TBC z gram.pl czekałem... 2 tygodnie, bo najpierw brakowało towaru, a potem tradycyjnie poczta się nie popisała) i próbuję szczęścia w sklepach z grami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, tylko cena strasznie wysoka. 130zł? za co? zamówienie ze sklepu w UK + wysyłka do polski = ok. 96zł i royal mail dostarczy wam przesyłkę w 4-6 dni.

poza tym jedyna nocna premiera w polsce jest w warszawie oczywiście, tak? nic, tylko przyznać, że polska to zacofana wieś. nawet tej cholernej zebry z recruit a friend nie dostaniemy, a litwini czy tam łotysze tak. teraz interesuje mnie, czy to wina polskiego prawa, czy cdprojekt nie dogadał się z blizzardem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 02:47, rilwena napisał:

poza tym jedyna nocna premiera w polsce jest w warszawie oczywiście, tak? nic, tylko
przyznać, że polska to zacofana wieś. nawet tej cholernej zebry z recruit a friend nie
dostaniemy, a litwini czy tam łotysze tak. teraz interesuje mnie, czy to wina polskiego
prawa, czy cdprojekt nie dogadał się z blizzardem?

cdp nic nie ma do recruit a friend i tak samo turniejow organizowanych przez blizzard
a afaik nocna sprzedaz oprocz tego ze jest w cdp to jeszcze w empiku i ultimie, pech ze nie w twoim miescie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:51, KaPe napisał:

> Nie, jak pisałem wcześniej CD Projekt i gram.pl umożliwi odbiór zamówionych gier
o 24:00
> oraz niezależną sprzedaż - szczegóły jutro.
Znaczy, że preorder, który kurier ma mi dostarczyć w czwartek, mogę zamiast tego odebrać
w środę/czwartek w nocy, na miejscu? Czy to jakaś zupełnie inna bajka i źle to rozumiem?


Nie wiem, czy to odpowie na Twoje pytanie, ale proszę spójrz tu:
http://www.gram.pl/news_8g3rHu60_Nocna_premiera_World_of_Warcraft_Wrath_of_the_Lich_King_nowe_informacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym dyktowana była zmiana miejsca imprezy, na stronie blizzarda nadal widnieje Empik w centrum.

Jeśli rzeczywiście zjawi się 800-1200 osób to powrót o 1-2 w nocy dla takej ilości osób w 2-ch autobusach nocnych będzie katastroficzny.
Chyba że podjadą autobusy do których moze na raz wsiąść 400 osób.
Lokalizacja w centrum napewno zwiększyła by frekfencjię i unikneła zapowiadającej się tragedii komunikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że prawdopodobnie mówiliście o tym na wcześniejszych stronach, ale zbytnio nie mam czasu więc zapytam. Jak to jest w końcu bo się już gubię. Paczki z wotlk będą rozsyłane dzień przed premierą czyli w środę czy w dzień premiery - czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast mam pytanie dotyczace tej informacji "Dodatkowo, wszystkie osoby, które potwierdzą swoją obecność podając email na stronie, przy zakupie gry otrzymają prezent niespodziankę! "
czy jesli dostalem na emaila info czy chce odebrac swoja kopie gry o 24 i potwierdzilem na stronie odbior.Czy jest to rownoznaczne z podaniem emaila na waszej stronie, czy tez musze wpisac go na stronie by otrzymac owy bonus?:)
pewnie znowu smycz czy cos;p ale niby nic a cieszy.
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nigdzie nie znalazłem informacji w jaki sposób będzie można dokonać zakupu. Tylko gotówka czy też istnieje opcja zapłaty kartą. Ile będzie kas / stanowisk sprzedaży otwartych: 1 czy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 01:17, Imukath napisał:

ja natomiast mam pytanie dotyczace tej informacji "Dodatkowo, wszystkie osoby, które
potwierdzą swoją obecność podając email na stronie, przy zakupie gry otrzymają prezent
niespodziankę!
"
czy jesli dostalem na emaila info czy chce odebrac swoja kopie gry o 24 i potwierdzilem
na stronie odbior.Czy jest to rownoznaczne z podaniem emaila na waszej stronie, czy tez
musze wpisac go na stronie by otrzymac owy bonus?:)
pewnie znowu smycz czy cos;p ale niby nic a cieszy.
pozdrawiam.


dolaczam sie do pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki mam pytanie co do strony: http://wotlk.cdprojekt.com/ jest tam opcja zarezerwuj swój egzemplarz już dziś... i pole, rozumiem, że należy tam wpisać numer swojego zamówienia?jeśli tak to tak robie,klikam zarezerwuj i przegladarka przeladowuje ta sama strone jeszcze raz, ale nie ma info żadnego o potwierdzeniu, że jest wsio ok, co tam sie wpisuję,
thx za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:05, xandrex napisał:

oki mam pytanie co do strony: http://wotlk.cdprojekt.com/ jest tam opcja zarezerwuj swój
egzemplarz już dziś... i pole, rozumiem, że należy tam wpisać numer swojego zamówienia?jeśli
tak to tak robie,klikam zarezerwuj i przegladarka przeladowuje ta sama strone jeszcze
raz, ale nie ma info żadnego o potwierdzeniu, że jest wsio ok, co tam sie wpisuję,
thx za odpowiedź

http://www.gram.pl/news_8g3rHu60_Nocna_premiera_World_of_Warcraft_Wrath_of_the_Lic h_King_nowe_informacje_uaktualniono.html
"Dodatkowo, wszystkie osoby, które potwierdzą swoją obecność podając email na stronie, przy zakupie gry otrzymają prezent niespodziankę! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:52, Kiryłko napisał:

a w wirtusie Lich King będzie dostępny od poniedziałku do odbioru. Pograć sie pewnie
nie da ale sie wyśpie przynajmiej:)

ale na 100%? skad info i kiedy zamawiales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:01, superXtra napisał:

> oki mam pytanie co do strony: http://wotlk.cdprojekt.com/ jest tam opcja zarezerwuj
swój
> egzemplarz już dziś... i pole, rozumiem, że należy tam wpisać numer swojego zamówienia?jeśli

> tak to tak robie,klikam zarezerwuj i przegladarka przeladowuje ta sama strone jeszcze

> raz, ale nie ma info żadnego o potwierdzeniu, że jest wsio ok, co tam sie wpisuję,

> thx za odpowiedź
http://www.gram.pl/news_8g3rHu60_Nocna_premiera_World_of_Warcraft_Wrath_of_the_Lic h_King_nowe_informacje_uaktualniono.html


Dnia 08.11.2008 o 16:01, superXtra napisał:

"Dodatkowo, wszystkie osoby, które potwierdzą swoją obecność podając email na
stronie, przy zakupie gry otrzymają prezent niespodziankę! "


oki,dzieks, hmmm tylko w sumie jak już kupiłem swoj egzemplarz w preorderze z nocnym odbiorem to czy mam tam sie wpisywac, bo w sumie w newsie jest to nazwane jako potwierdzenie swojej obecnosci, natomiast na stronie tego eventu jest napisane, ze jest to forma wpisania sie na liste do rezerwacji zakupu gry...moze jakas odpowiedz ze strony konsula jak to interpretowac?thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 02:47, rilwena napisał:

wszystko fajnie, tylko cena strasznie wysoka. 130zł? za co? zamówienie ze sklepu w UK
+ wysyłka do polski = ok. 96zł i royal mail dostarczy wam przesyłkę w 4-6 dni.


LOL @ U
wole zapłacić o 30 zł więcej i po tych 5 dniach mieć już 76-77 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:08, superXtra napisał:

> a w wirtusie Lich King będzie dostępny od poniedziałku do odbioru. Pograć sie pewnie

> nie da ale sie wyśpie przynajmiej:)
ale na 100%? skad info i kiedy zamawiales :P


prawdziwy nolife nie spi k ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować