Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Też się zgodzę z tym, ale o tym zapomniałem gdy pojawiały się nowe postacie dopiero gdy obejrzałem poprzednie odcinki większość rzeczy kupy się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Czy jeśli nie członkami Firmy, to kim byli Ci goście,

Dnia 06.01.2009 o 23:37, JackXP PL napisał:

których zabił Whistler w pierwszym odcinku czwartego sezonu w tym hotelu? Wytłumaczcie
mi to, bo już się kompletnie pogubiłem...


Spoiler

Mi się wydaje, że po prostu ktoś już wcześniej z Firmy wyniósł jeden z dysków i Whistler podszywając się za potencjalnego nabywcę chciał odzyskać go dla Firmy, a przy okazji skopiować jego zawartość i przekazać Donowi (wówczas on i Don myśleli, że Scylla to jeden dysk). Gretchen chciała wyciągnąć Whistlera, gdyż nawiązał on już kontakt ze sprzedawcą i zapewne tylko on mógł dokończyć transakcję. Nie rozumiem, jednak dlaczego Whistler nawiązał kontakt z Chińczykami jeśli pracował dla rządu. Jeśli współpracowałby on z Donem to mogli planować wspólne opylenie Scylli... Sytuacja z Trishanne jest po prostu śmieszna, bo z tego co nam zaserwowali scenarzyści wychodzi, że Whistler, Miriam i Don pracowali razem i nie rozumiem dlaczego Don na początku sezonu szukał lokalizacji z książeczki jeśli już przed przybyciem T-Baga do Gate pracowała tam Miriam alias Trishanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zarzucić jakimś linkiem do informacji o tym jakoby 4 seria Prison Break była ostatnia?Bo na jednym z portali internetowych natrafiłem na taką wzmiankę,jednak żadne źródło nie było podane,więc do końca nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:44, hans olo napisał:

> Ma być 5sezon i to on będzie ostatni.
Kkolejny wszechwiedzący?


Tak. W ostatnim sezonie bracia uratują świat przed wielkim, krwiożerczym królikiem, który poluje na ser i pożera wszystko co stoi na jego drodze.
A tak na serio to była jakaś wzmianka na filmweb o 5tym sezonie i że rzekomo ma to być ostatni sezon. Z resztą więcej na pewno nie będzie, wszędzie trąbią, że już się kończy. I co się dziwić, 4ty sezon to porażka :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:51, kurczak-AFC napisał:

Tak. W ostatnim sezonie bracia uratują świat przed wielkim, krwiożerczym królikiem, który
poluje na ser i pożera wszystko co stoi na jego drodze.

Mało mnie obchodzi co zrobi. Widziałem juz upadki dużo lepszych seriali w dużo wcześniejszym stadium rozwoju i to dopiero był problem.

Dnia 02.02.2009 o 14:51, kurczak-AFC napisał:

A tak na serio to była jakaś wzmianka na filmweb o 5tym sezonie i że rzekomo ma to być
ostatni sezon.

Myślę, że jednak tv.com jest dużo bardziej wiarygodny.

Dnia 02.02.2009 o 14:51, kurczak-AFC napisał:

Z resztą więcej na pewno nie będzie, wszędzie trąbią, że już się kończy.
I co się dziwić, 4ty sezon to porażka :S.

true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to szkoda, ze już niedługo koniec całego PB, to w sumie jedyny serial który mnei tak wciągnął. Co do 4-ego sezonu to IMO był... tzn. jest bardzo fajny, najgorszy to był chyba... ten no... właśnie IMO nie było najgorszego i wszystkie były świetne. I nawet pomimo tych wszystkich sprzeczności w czwartym sezonie ten sezon jest bardzo fajny. No, a z resztą W serialu LOST (którego już nie oglądam) są jeszcze większe sprzeczności, stawiam na to, że nawet sami twórcy LOSTów nie wiedzą o co tam chodzi.

BTW taka ciekawostka: podobno podczas wywiadu z odtwórcą roli T-Baga, aktor zapomniał imienia i nazwiska bohatera którego gra. No, cóż każdy może czegoś zapomnieć, ale, żey nazwiska postaci którą się gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:06, trutututu napisał:

W sumie to szkoda, ze już niedługo koniec całego PB, to w sumie jedyny serial który mnei
tak wciągnął. Co do 4-ego sezonu to IMO był... tzn. jest bardzo fajny, najgorszy to był
chyba... ten no... właśnie IMO nie było najgorszego i wszystkie były świetne. I nawet
pomimo tych wszystkich sprzeczności w czwartym sezonie ten sezon jest bardzo fajny. No,
a z resztą W serialu LOST (którego już nie oglądam) są jeszcze większe sprzeczności,
stawiam na to, że nawet sami twórcy LOSTów nie wiedzą o co tam chodzi.

To już jest zwyczajny fanboizm. W Lost jest sporo porzuconych wątków i motywów, ale oprócz paradoksów związanych z podróżami w czasie, nie ma tam zbyt wielu sprzeczności. Wręcz przeciwnie, wszelkie powiązania są bardzo szczegółowe i dokładne. Pod względem absurdu PB bije wszystko co widziałem nie licząc nowego Knight Ridera. Zwłaszcza czwarty sezon.

Dnia 02.02.2009 o 15:06, trutututu napisał:


BTW taka ciekawostka: podobno podczas wywiadu z odtwórcą roli T-Baga, aktor zapomniał
imienia i nazwiska bohatera którego gra. No, cóż każdy może czegoś zapomnieć, ale, żey
nazwiska postaci którą się gra...

ponownie: źródła proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 15:18, hans olo napisał:

ponownie: źródła proszę


a myślisz, że czemu napisałem "podobno"?

Masz jeszcze ci to z tekstu wyodrębnię
podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem częśc scenariusza do ostatniego odcinka serialu na http://pbelite.org/index.php najlepsze Polskie forum o Prison Break, polecam.
No ale co do scenariusza zapowiada się ciekawie jednak też absurdalnie nie chcę dużo zdradzać ale to po prostu muszę napisać: Spojler zawiera informacje na temat jednej z postaci.

Spoiler

Tak panie i panowie Kellerman wraca w 21 i 22 odcinku

! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:56, Paoro napisał:

Dziś wyemitowany został kolejny (po dłuższej przerwie) odcinek Prisona (bodajże 17) :)

17 i 18 - jeden po drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:37, krl_krl napisał:

> Dziś wyemitowany został kolejny (po dłuższej przerwie) odcinek Prisona (bodajże
17) :)
17 i 18 - jeden po drugim


znaczy się 18 już jest czy wyjdzie dopiero ? po właśnie "zabieram się" za 17 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:38, demigod93 napisał:

znaczy się 18 już jest czy wyjdzie dopiero ? po właśnie "zabieram się" za 17 ;]

Sorry, pomyliłem się. Z tego co wiem to odcinek 17 jest 2 razy dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:37, krl_krl napisał:

> Dziś wyemitowany został kolejny (po dłuższej przerwie) odcinek Prisona (bodajże
17) :)
17 i 18 - jeden po drugim


Na własnie nie; wyemitowanu odcinek 16 żeby widzom przypomnieć co ostatnio działo się w serialu, a odcinek 18 pojawi się za tydzień. Poza tym odcinek 17 wcale dłuższy nie jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 16 odcinek 4 sezonu. Jakie wrażenia ? na pewno utwierdził mnie ten odcinek w przekonaniu, że ten serial już upadł, wszystko jest nielogiczne, to jak zupełnie inny serial jak by zapomnieli o poprzednich 3 sezonach to jeszcze można by było gdyby ten sezon był dobry natomiast on jest fatalny ? no może nie fatalny ale na pewno słaby. Już nie ma tego trzymania w napięciu tylko idiotyczne pół godzine celowanie, uciekanie i ogólnie przedłużane sceny. Co do odcinka to był oczywiście słaby tak jak cały sezon.
To już koniec serialu szkoda, że nie w dobrym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować