Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

PAPISHON

Jest Delegatem. Widze go pierwszy raz na forum. Patrząc na niego odrazu mi się spodobał, ponieważ wnioskując po avatorze lubi grę Hitman, Takrze jestem fanem tej gry. Patrząc na jego podpis wnioskuje że lubi takrze inne gry qture mi się podobają. Podaje swoje gg czyli że jest otwartą osobą. Narazie mi się podoba jako forumowicz ale moja opinja może sie o nim jeszcze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świnka Bobo
Jest przodownikem tak jak ja. Rzadko ją/go widzę. W awatarku ma jakieś serce połączone z trójkątem. Chyba bardzo lubi jeść mięso ze świnki. Uważa że nikt nie jest idealny. Świadzczy o tym jej\jego podpis. Jako forumowicz jest w porządku ale kto wie co jej\jemu do głowy przyjść może. Nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990 (Przodownik) opisze go wyczerpująco: Nie znam go ;)

A tak serio to ma na imię Paweł i ma 16 lat. Ma zamiar strzelić sobie w łeb w piękną noc (stanowczo odradzam, uczucie chyba nie jest miłe ;) Więc strzeli za nim pożre go lęk (ja bym do lęku strzelał). Widzę go ostatnio coraz więcej, ale nadal nie mam o nim zdania. Na awku ma Sticha z filmu Lilo & Stich, który jest nawet fajny (Stich zwierzak, nie film Lilo & Stich). Na jego awku Stich jest zaskoczony, bo zobaczył coś zaskakującego (mnie jak podejrzewam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 widze go poraz pierwszy ale jak widać ma stopien Brygadzisty wiec chwile juz tu jest :> sa awantar jest doś dziwny i cieszko powiedziec co przestawia ale napewno jest to płonaca osoba czyli chłopak jest napeno zywiołowym człowiekem :> podaje swoje GG wiec lubi sie dzielic z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67 (brygadzista) opisze go teraz :)

Ma na imie Wojtek i ma 12 lat ;O tak naprawde nic o niem niewiem :) w avatarze me on jak widac morcznego czarodzieja niedzwiedzia :) Widze go po raz pierwszy jego gg to 1846727 .Nie lubi gdy pisze ktos do niego głupoty na gg nie na temat w zaleznosci od humoru.Gdy go opsuje jest online :).Lubi on czerpac radosc z grania w play station 2 i wypowiadanie sie na tym forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TTBoS

Ma na imię Łukasz - tak jak ja... :-) Ma 17 lat, mieszka w Mirocinie. W avatarze ma chyba okładkę płyty zespołu ''Linkin Park'', którego nienawidzę :-P Jest Delegatem - też bardzo chciałbym mieć ten stopień :-) Na forum od 339 dni. Lubi WarCrafta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiechu410

podaje gg i e-mail, więc pewnie jest otwarty na nowe znajomości. Jest przodownikiem (taki jak ja :D). Strasznie się chwali swoim tematem na forum :P. Ogólnie to chyba nie piszemy w tych samych tematach bo go widże poraz pierwszy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

donki

widze go pierwszy raz na forum , jest przodownikiem tak jak ja wiec dlugo juz tu siedzi, a avku ma jakiegos aniola byc moze jest religijny albo po prostu lubi anioly :) ogolnie go nie znam zbyt dobrze ale moze kiedys go lepiej oznam
szkoda ze ie podaje gg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:53, zajacisko napisał:

Zauri

widze go poraz pierwszy,po avku widać że lubi prince of persia,jest przodownikiem jak ja,w
podpisie ma swój numer gg i instrukcję gadania z nim.

Zasady człoweiku ''''Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ'''' czyli m.in. przez ciebie ten temat moze zostać zamknięty.
Sorry, że skopiowałem ale do nikogo nei dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajacisko
Napisał tylko linijkę i trochę - a szkoda. Znam go stąd, że został brutalnie wyrzucony z forumowej gry Gothic, potem przez dłuższy czas jego posty nie rzucały mi się w oczy (albo ich nie było), po czym teraz w chwale wrócił! ;] W avatarze ma wiewiórkę (?), której prawdopodobnie pali się ogon. Biedna wiewiórka ;] Nick ma wymyślny, jego pochodzenie nie jest mi znane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:56, super bizon napisał:

zajacisko

widze go poraz pierwszy,w avku ma jakis rysunek fajny :),jest przodownikiem jak ja,Jest fanem
gotica zna angielski :)

I to samo do ciebie. Patrz zasady u góry ekranu lub post powyzej, a ja przepraszam za drugi z rzedu ale takie tu spamerstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:57, speedraid napisał:

> zajacisko
>
> widze go poraz pierwszy,w avku ma jakis rysunek fajny :),jest przodownikiem jak ja,Jest
fanem
> gotica zna angielski :)
I to samo do ciebie. Patrz zasady u góry ekranu lub post powyzej, a ja przepraszam za drugi

Dnia 08.10.2006 o 20:57, speedraid napisał:

z rzedu ale takie tu spamerstwo :D


napisalem obszernie

Avalon67 (brygadzista) opisze go teraz :)

Ma na imie Wojtek i ma 12 lat ;O tak naprawde nic o niem niewiem :) w avatarze me on jak widac morcznego czarodzieja niedzwiedzia :) Widze go po raz pierwszy jego gg to 1846727 .Nie lubi gdy pisze ktos do niego głupoty na gg nie na temat w zaleznosci od humoru.Gdy go opsuje jest online :).Lubi on czerpac radosc z grania w play station 2 i wypowiadanie sie na tym forum :).

ALE

o mnie ktos zapomniał a tam były 2 bo ja pisałem obszernie a jak opublikowałem to sie okazalo ze on był pierwszy!

A tu

2x Zajacisko i ja bylem 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do zasad trzeba się stosować, a nie, że raz napiszesz obszernie a raz nie. Poza tym, ja przed wysłaniem posta odświeżam, dlatego bardzo rzadko się mi zdarza, żebym wysłał post mimo to, że ktoś opisał poprzednika przede mną.

Koniec offtopu i opisujcie MNIE ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super bizon - Widać że nowy użytkowink na forum . Cóż chyba jeszcze nie zapoznał się z regulaminem tej gry i opisuje poprzednika , byle żeby coś napisać . Cóż lubi pomagać ludziom, cóż za to plus . Ma w awku oginstą ikone Internet Explodera. Ile ma lat , wygląda niby staro , ale cóż dobry bajer to połowa sukcesu . Ma coś wspólnego z Samoobroną po czym poznałem ? Po nicku super bizon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie opisał :P

olki77
Ten delegat dostał status pewnego pięknego dnia, ważnego dla wielu Polaków, który będzie przez nich zapamiętany jako pierwsze urodziny gram.pl. Ten dzień był dla niego podwójnie wspaniały. Ma na imię Szymon, jest okropnie leniwym kolegą, czeka na Gothica III (właściwie Gothica 3) i lubi rozmawiać przez gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanifilmu.pl
często ich widzę. Są delegatem więc na forum są dłużej ode mnie. Nie lubią krótkich postów i wydają im wojnę. W awatarku mają jakiegoś potworka(może to ich zdjęcie??) podają swoje gg więc są otwarci na nowe kontakty ale pod warunkiem że podamy swój nick. Lubią gothicka. Spoko forumowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990

Nie widzę go po raz pierwszy, dosyć dużo pisze, lubi bajke Lilo i Stich czy jakoś tak :) Ma na avatarze owego Sticha... Chce sobię strzelić w łeb (z czego?? jeśli można wiedzieć) w piękną noc... Jest Przodownikiem, więc jest trochę na forum, ale nie za długo... Ogólnie dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować