Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Paluch 222 ---> brygadzista. Fan Gwiezdnych Wojen i ogólnie s.f ;] Jest jednym z redaktorów GameArena więc recki musi fajne pisać (:P)... W avatarku ma postać ze Star Wars, a wkrótce będzie grał w Dark Star One - nie pytajcie skąd wiem :D Fajnie się z nim rozmawia jak i pracuje. Posiada baaaaaardzo długi podpis, ale nic do tego nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Delegat, dłuuuugo na forum. Uwielbia Richarda B. Riddicka (zresztą nie on jeden ;]). Jest redaktorem naczelnym na GamaArena więc musi nie tylko nieźle pisać, ale i zarządzać (:P). W avatarze - jedyny, niepowtarzalny i pięknooki Richard - obecnie zajmuje się graniem w Company of Heroes - mnie też nie pytajcie skąd wiem ;D. Podpis konkretny i treściwy: GG, email, i nazwa redkacji wraz z adresem. Sympatyczny i inteligentny forumowicz jak i współpracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222
Jest brygadzistą prawie tak jak ja. Często go widzę i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Widać że lubi się uczyć angielskiego w szkole. Na awatarku ma takie dziwne coś podobne trochę do człowieka w kasku. Ma fajną ksywkę oraz 222 palce przy 222 nodze. Spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990-----> Jest już prawie brygadzistą, jeszcze ostatnie testy sprawnościowe i otrzyma nowe stanowisko. Na avku jakiś potworek, na pewno z jakiejś gry. Mi kojaży się z "Gremlinami" bo taki mały i ma wielką jadaczkę. W podpisie umieścił "myśl dnia". Na forum widzę go już od dłuższego czasu, raczej pisze zgodnie z regulaminem bo degrada jeszcze nie dostał. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Jego nick kojarzy mi się niewiem czemu z jakąś formułą naukową. Jest delegatem czyli pewnie na forum jest dłużej ode mnie. Nie ma podpisu więc niewiadomo co sądzi o życiu i inychh sprawach sobie bliskich. Jego awatar przedstawia jakiegos kosmitę. Może sam vormulac jest kosmitą?? Kto wie?? pewnie Men In Black by wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pawel1990
Przodownik. Ma na imie Paweł. Ma 16 lat urodził się w 1990r. Ma bardzo ciekawy podpis choć nie wiem co w nim chodzi. Na avartarze ma jakiegoś stworka z filmu (nie pamiętam jakiego). Widze go pierwszy rtaz na forum. Udziela się i pisze długie posty. Fajny gramowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k.
Przodownik. Ma na imię Adam. Ma ciekawy opis wykluczając gg. Lubi muzykę i gry takie jak ja. Jego Avater przypomina mi zombie z jakiejs gry, chyba "Hause of the Dead". Wydaje mi się że zrobi durze postępy na tym forum i pomorze wielu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚwinkaBobo

Jest przodownikiem, ale widzę go po raz pierwszy na naszym zacnym forum :-) Twierdzi, że nikt nie jest perfekcyjny (i taka jest prawda...). Na awku ma pentagram z Viva la Bam! (?), dlatego wnioskuję, że klimaty Jackassa czy wyżej wymienionego programu nie są mu obce :D Nie podaje żadnych numerów kontaktowych, dlatego pewnie jest nieśmiały lub boi się poznawać nowych ludzi (sorki, jeżeli się mylę :P). Na razie nie mam o nim wyrobionego zdania, ale czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest Przodownikiem tak jak ja. Widze go jush nie raz na tym forum, ale wcześniej nie zwracałem na niego lub na posty większej uwagi. Myśle że ma podobne zaineresowania jak ja ponieważ Lubi Gothica i Half-life wnioskując po jego avatorze. Nie wiem czemu mi się tak wydaje ale myśle że jest Wykształcony i lubi się udzielać na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świnka bobo

ma awatar Decide. Twierdzi, ze nic nie jest idealne. Jako świnka zbudował sobie mały domek, ale przyszedł wilk i musiał uciekać do gramolicji. tu już nie buduje domków, ale mieszka w swoim małym imtymnym chlewiku, szukając wytchnienia od codziennego życie. Wydaje mi sie, że jest od niedawna na forum, a na penwo krócej ode mnie. NIc do niego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze (sory jak napisałem nie poprawnie nicka)

Jest delegatem. Ma bardzo długi nick chyba najdłuższy z całego forum :P. Walczy z krótkimi postami. Podaje gg to znaczy że jest otwarty na nowe znajomości. Jego gg to 5203094. Jest (chyba) fanem serii Gothica. Nie wiem jak ma na imie ani ile ma lat. Pisze długie posty. Fajny gramowicz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. - widziałem go dużo razy, jest fanem Gothiców(podobnie jak ja), napewno wyczekuje premiery tej niezwykłej gry, na avatarze ma chyba zombi, nie wiem z jakiej gry(choć przypomina mi z Gothica, ale nie jestem pewny), metal to muzyka, ktorej lubi słuchać(ja też lubie), chyba jestr fanem anime, przedtem miał avatara Goku, a "Zniszcz albo zostań zniszczony" jest z SK, więc chyba też lubi, spoko przodownik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 (Delegat) to obecnie delegat świata lisów, ale to nie świat rzeczywisty jakby co ;) W naszym prawdziwym świecie jest to sprytny lis, który dużo wypowiada się w tym temacie. Lubi DragonBalla co wnioskuje z awatara (nawet nie wiem kto tam jest) na którym jest jakiś gość próbujący mnie przestraszyć ;) W podpisie widnieje coś o Gothicu 3, więc lubi tą serie. Podaje gg, maila i jakąś tam stronę. Spox forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
Jest tutaj bardzo długo, bo od początku. Pisze mało i dlatego nei jest delegatem czy też Przewodniczacym. Częst owypowiaa się w tematach typu ''Historyjka'''' lub ''''Opisz poprzednika - zabawa''''. Oznacza to, że lubi zabawę. Awansował własnie 3 dni temu i dołączył do grupy Brygadzistów. Niestety nie zasmakował Sierzanta, gdyż lekko się spóźnił. Jako przodownik napisał wyjatkowo dużo postów, bo 1100! Jest użytkownikiem spokonym i racjonalnym. Potrafi kogos zrozumieć, a na forum zaglada aby się lekko rozprężyć. Nie spamuje, pisze madrze co lubie. Sam nei lubi umieszczać obrazków na necie. ''''Żyje radością z grania na Playstation2 i pisania na forum gram.pl'''' to cytat z podpisu, który wiernie opisuje jego dosyć krótkie życie, bo ma 12 lat jak się nie mylę, a nei 39 co jest zmyłą..i ta liczba daje mi do myślenia. Przypomniała mi, że opisywałem juz go kiedyś. Ogólnei nic ciekawego nie poweim, bo nei wiem nic o nim. Napewno jest fajny i lubi poznawac nowych przyjaciół. Zarówno rzeczywistych jak i wirtualnych...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Poprzednio znany pod ksywą SPEEDRAID. Opisuję go już drugi raz, jest przodownikiem, jednakże zna już dobrze zasady, panujące na forum. Pisze wyczepujące, długie i ciekawe posty. Na awku ma jakąś brykę, zapewne z NFS. Podaje w opisie swoje gg, co oznacza, że lubi poznawać nowych ludzi i nie boi się spamu (vide podawanie e-maila :P).
Spotykam go od czasu do czasu na forum, szczególnie w tym temacie. Uważam, że jest to bardzo fajny gramowicz - mimo, że ma tylko 13 lat (sorry jeśli się pomyliłem :P), to pisze bardzo mądrze i przemyśla swoje wypowiedzi. Ma za to u mnie dużego plusa :-) Życzę mu dalszych awansów i cieszenia się gram.pl! Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:36, Cossack777 napisał:

MARCOS

Poprzednio znany pod ksywą SPEEDRAID. Opisuję go już drugi raz, jest przodownikiem, jednakże
zna już dobrze zasady, panujące na forum. Pisze wyczepujące, długie i ciekawe posty. Na awku
ma jakąś brykę, zapewne z NFS. Podaje w opisie swoje gg, co oznacza, że lubi poznawać nowych
ludzi i nie boi się spamu (vide podawanie e-maila :P).
Spotykam go od czasu do czasu na forum, szczególnie w tym temacie. Uważam, że jest to bardzo
fajny gramowicz - mimo, że ma tylko 13 lat (sorry jeśli się pomyliłem :P), to pisze bardzo
mądrze i przemyśla swoje wypowiedzi. Ma za to u mnie dużego plusa :-) Życzę mu dalszych awansów
i cieszenia się gram.pl! Pozdro :D

Nie znam go zbyt wiele jest przodownikiem ale często pojawią se na forum..chyba lubi GOTHICA.....w awatarku ma kolesia z HALF LIFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest przodownikiem z czego wynika że mało pisze na form bo był by już brygadzistą. Mam go na kontaktach w GG sam podaje GG co oznacza że lubi poznawać nowych ludzi, kocha serię Gothic (której ja wprost nie naiwdzę). Gra w forumową grę Gothic II w której jest paladynem. Czke na Gothica III (nie ma na co Oblivion i tak będzie lepszy :P), na avatarze ma pana Gordona Freemana z gry Half-Life 2. Ogólnie spoko forumoicz który nie spamuje i przestrzega regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przstregaj regulaimu, który ustanowiony został prze Piotrka.k. Dla Ciebie specjalnie go zacutyuję "Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ". Pozdrawiam i przepraszam za lekki offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON ---> opisywany już przeze mnie wielokrotnie cichy zabójca. Wielki fan łysego kolesia w garniaku oraz Sama Fishera. Gra w bardzo dużo gier (lista w podpisie) i chyba lubi nawiązywać kontakty. Ogólnie to bardzo fajny forumowicz do którego nie można mieć zastrzeżeń. Zauważyłem, że w jego avku pojawiła się jego ksywka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON - Delegat , jest bardzo miły i spokojny :P Przed chwilą przypomniał jedemu userowi zasady w tej grze :p
Jest znanym poprzedniko-opisywaczem często piszę w tym temacie i opisuje poprzednika. Nie muszę mówić że mamy takie same gusta growe gdyż już go opisywałem pare razy. Ma w awku Agenta 47 , pewnie ma wszystkie częscie Hitmana. Jego nick jak mówi jest wielką pomyłką bo zamiast PAPISHON miało być Kapishon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować