Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Wszech Czasów Heroes of Might and Magic – skład i cena!

159 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2008 o 10:30, Arclight napisał:

Tak mnie teraz naszło: Jeśli to jest kolekcja wszystkich (a na to wskazuje nazwa) gier
serii Heroes of M&M - to gdzie są Kroniki?


W zachodniej edycji też nie było Kronik. Ja w sumie nie będę za nimi płakał, chociaż rzeczywiście byłoby miło gdyby i one się pojawiły w tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:15, VolfPL napisał:

(...) I tak w I,II,IV bym nie zagrał (...)


A żałuj, miałbyś okazję doświadczyć innej, bardzo ciekawej koncepcji Heroesów. W I i II też całkiem przyjemnie się gra, nieco przestarzała grafika nie przeszkadza w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 10:36, Daimon_Frey napisał:

W zachodniej edycji też nie było Kronik. Ja w sumie nie będę za nimi płakał, chociaż
rzeczywiście byłoby miło gdyby i one się pojawiły w tej edycji.

a co to za wytłumaczenie ze inni też nie mieli ? dlaczego MY nie możemy być lepsi ?

ps czy można liczyc na sage M & M ? tu gdzies dałem posta z wszystkimi grami Might and Magic .. miło by było takie coś miec... wtedy zainteresowanie było by nieporównywalnie wielkie jakby wydac taki mega pack z ponad 20 grami z serii.... myślę ze opłącało by się takie coś zrobic i uważam że jakby to wypaliło inne wydawnictwa na świecie poszły by tym samym krokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to to są jaja...
jeśli rzeczywiscie, w "naszej" edycji jest jedna książeczka więcej to jak się mają do rzeczywistości te zapewnienia wcześniejsza, że "nasza" będzie znacznie bogatsza od zachodniej? Jedna książeczka to nie jest znacznie.
Po drugie, co to za ustalanie rozmiarów koszulek dla jednej? Jestem wysoki i nijak Lka mi nie będzie pasować. Zawsze noszę XL...
A po trzecie cena. Kiedy weźmiemy pod uwagę dwa poprzednie punkty i cenę Kolekcji z innych krajów to przegięcie.
Myślałem sobie wcześniej, że fajnie by było mieć coś takiego na półce, ale teraz to podziękuję uprzejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż, cena jest wysoka, ale zauważcie, że skład również jest bardzo bogaty- grube albumy w twardej oprawie, t-shirt, siakieś karty... no i wszystkie cześci sagi wraz z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 10:51, Chester001 napisał:

ps czy można liczyc na sage M & M ? tu gdzies dałem posta z wszystkimi grami Might and
Magic .. miło by było takie coś miec... wtedy zainteresowanie było by nieporównywalnie
wielkie jakby wydac taki mega pack z ponad 20 grami z serii.... myślę ze opłącało by
się takie coś zrobic i uważam że jakby to wypaliło inne wydawnictwa na świecie poszły
by tym samym krokiem...


saga m&m jest już wydawana przez Cenegę;P za 20 zł m&m 5-9 + krzyżowcy i legendy... więc połączenie dystrybucji cd-projektu i cenegi raczej nie jest prawdopodobne;P chociaż wiesz, połączyć to jeszcze z herosami, dodać ciemnego mesjasza i inne gierki serii (ale dużo tego już nie zostaje), i może być fajne... za równiutkie 300zł;P

zastanawiam się czy nie kupić, części 5 nie mam, ale wszystko inne mam.. czy warto? mam poważny dylemat...

ciekam z niecierpliwością, a jeszcze bardziej chciałbym za 400zł settlers 1-4 +narodziny imperium +dziedzictwo królów +wymarsz kultur + settlwers 2 10-lecie... oczywiście z wszystkimi oficjalnymi dodatkami, no i materiałami bonusowymi... to byłoby spełnienie mych marzeń... nie wie nikt, czy coś takiego może się zdarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoM&M I-III w XK GOLD - 21,99zł (ceny ze sklepu gram.pl z wykorzystanymi wpln); HoM&M IV z dodatkami w XK HIT - 15,99zł; HoM&M V z dodatkami w ZK - 99,90zł. RAZEM: 137,88zł. I co mam zapłacić ponad stówę za te dodatki? Dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena, ale trochę przesadzona. Osobiście czekam na ten zestaw. A z gier mam tylko IV, a III się gdzieś zapodziała, to by się taka kolekcjonerka przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:52, Chester001 napisał:

a czego Ci brakuje ?


wszystkich prócz I i III :D Na V mi najbardziej zależy, ale może masz rację... :)

Dnia 25.10.2008 o 10:52, Chester001 napisał:

a na mikołaja kup se KB

w styczniu ;)

Dnia 25.10.2008 o 10:52, Chester001 napisał:

lub GTA 4 :)


jak będę miał nowego kompa, a to daleka przyszłość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam kolekcjonerską wersje H 5 i załuje na całej lini przegrałem chyba z 4 godziny i juz do tego nigdy nie wróce... nie opłąca się na całej lini jak juz napisałem. nudna, wolna i nieciekawa skopany interfejs , lokalizacja mierna (foremniak ) nienawidze jej. heh. czekam jak juz to na H 6 ( bedzie, bedzie)
setlersów szkoda kasy kup GTA 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu się nie opłaca. Dodatki dosyć standardowe: album z grafikami (obejrzysz raz, a potem...?), ścieżka dźwiękowa. Do tego zaporowa cena. Tę edycję kupią właściwie bardzo zagorzali fani serii... :P

BTW - z koszulkami zawsze jest problem - rozmiar L jest co prawda najczęstszy, ale wersje z XL też powinny się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> heh. czekam jak juz to na H 6 ( bedzie, bedzie)

mie ty jeden;P

> setlersów szkoda kasy kup GTA 4 :)

to zależy co kto lubi. ja nigdy w życiu nie odstawię "najpopularniejszej serii gier strategiczno-ekonomicznych"
ale jak lubisz to graj w gta4;P je się na pewno nie skuszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 11:08, Budo napisał:


No cóż, cena jest wysoka, ale zauważcie, że skład również jest bardzo bogaty- grube albumy
w twardej oprawie, t-shirt, siakieś karty... no i wszystkie cześci sagi wraz z dodatkami.

Tylko że za dokładnie taki sam zestaw w UK trzeba zapłacić niecałe £30. Jeszcze nie tak dawno temu było to prawie dwa razy taniej niż w Polsce i gdyby nie spadek wartości PLN to zacząłbym teraz sprzedawać te pudła na Allegro w cenie nie większej niż 200 zł razem z kosztami przesyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 11:10, Zakrzysiunio napisał:

saga m&m jest już wydawana przez Cenegę;P za 20 zł m&m 5-9 + krzyżowcy i legendy... więc
połączenie dystrybucji cd-projektu i cenegi raczej nie jest prawdopodobne;P chociaż wiesz,
połączyć to jeszcze z herosami, dodać ciemnego mesjasza i inne gierki serii (ale dużo
tego już nie zostaje), i może być fajne... za równiutkie 300zł;P


Jeśli daliby całą serię Might & Magic (po polsku mogła by być nawet od VII części), ale ze ścieżką dźwiękową - czego w wydaniu Cenegi brakuje, a także wszystkimi częściami Heroes + Kronikami, Dark Messiah i resztę gier serii - to nawet bez albumów mogę za taki zestaw 300 zł zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować