Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 08:35, Budo napisał:

Dobra- już działa... niestety cholera niedostępna edycja wszechczasów nwn, a juz sobie
zęby ostrzyłem :/
Kupiłem za to osobno diamentową nwn i nwn2... jestem w plecy dodatek do dwójki i parę
gadżetów, ale co zrobić :/


Parę miesięcy temu miałem dokładnie taką samą sytuację i także niezwykle nad tym ubolewam... :/ i łączę się z tobą w cierpieniu...
Ale co zrobić, takie życie pechowców. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy narzekacie, może jeszcze powinni wam dawać druga grę za darmo bo kupujecie oryginał przecież i trzeba was za to porządnie wynagrodzić! ani cenega ani cdproject nie muszą się bawić jakieś punkty...jesteś uczciwy, potrafisz docenić poświęcony czas i wysiłek włożony w produkcje gry to kupujesz oryginał jak jesteś złodziejem to ściągasz piracką wersje z neta.

A tak na marginesie to CDProject mógłby zrobić licytacje jak u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 11:39, HeX1981 napisał:

Ale wy narzekacie, może jeszcze powinni wam dawać druga grę za darmo bo kupujecie oryginał
przecież i trzeba was za to porządnie wynagrodzić! ani cenega ani cdproject nie muszą
się bawić jakieś punkty...jesteś uczciwy, potrafisz docenić poświęcony czas i wysiłek
włożony w produkcje gry to kupujesz oryginał jak jesteś złodziejem to ściągasz piracką
wersje z neta.

A tak na marginesie to CDProject mógłby zrobić licytacje jak u konkurencji.



to sie nazywa dbanie o kupujacych. Nikt mi tu łaski nie robi ze sprzedaje. dlatego nalezy zabiegac o potencjalych kupocow wszelakimi promocjami. A ta w cenedze ma się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 11:39, HeX1981 napisał:

...jesteś uczciwy, potrafisz docenić poświęcony czas i wysiłek
włożony w produkcje gry to kupujesz oryginał jak jesteś złodziejem to ściągasz piracką
wersje z neta.


Tak.. mogę to wydać na piwo zamiast grać np :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to jest po prostu niesamowite. Od miesiąca nie ma nic nowego, od 3 czy tam 4 miesięcy nie ma odbioru osobistego ... to jest więcej niż śmieszne czy smutne. Trzeba by chyba wymyślić nowe słowo na takie zjawisko :P
Kurde, czemu to CDP samo sobie kopie dołki pod nogami i ścina gałąź na której siedzi? Nie rozumiem tego olewania klienta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde... W wplnomani pojawiły się dwa nowe tytuły! Guild Wars: Eye of the North i Wiedźmin, szok po prostu... Może CDP zaczyna się rozkręcać znowu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 13:24, Wolus1 napisał:

O kurde... W wplnomani pojawiły się dwa nowe tytuły! Guild Wars: Eye of the North i Wiedźmin,
szok po prostu... Może CDP zaczyna się rozkręcać znowu xD


Jak zobaczyłem to co napisałeś, to bardzo się ucieszyłem, ale jak zobaczyłem cenę Wiedźmina to się załamałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 13:00, Dymolion napisał:

Tak.. mogę to wydać na piwo zamiast grać np :P

Dobry pomysł, bo np. z takimi wPLN nie ma co zrobić, a po piwie to zawsze chociaż butelki można oddać ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 13:00, Dymolion napisał:

> ...jesteś uczciwy, potrafisz docenić poświęcony czas i wysiłek
> włożony w produkcje gry to kupujesz oryginał jak jesteś złodziejem to ściągasz piracką

> wersje z neta.

Tak.. mogę to wydać na piwo zamiast grać np :P


lol jak ci pasuje wysikanie 100zl to spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Wiedźmina ER... Jakieś półtora miesiąca temu za 39,90PLN w MM. (weekendowe promo). Taniej, niż tu, osobiście i bez wydawania wPln''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 14:04, Tramal80 napisał:

Kupiłem Wiedźmina ER... Jakieś półtora miesiąca temu za 39,90PLN w MM. (weekendowe promo).
Taniej, niż tu, osobiście i bez wydawania wPln''ów.


Mówisz? Ja na allegro Wieśka premierowego i update''a wytargałem za 49 złociszy. Dwa kloce, w okolicach gwiazdki, bez dokładania na wysyłkę i żadnych wPLNów. TEN Wiedźmin to żenada. My chcemy takiego, z samego POCZĄTKU akcji ;]

No, ale za to GW to spora okazja. W sklepach cena oscyluje w okolicach 65 złociszy. Gdyby wysyłka była za free, bez wahania bym wziął.

<whisper> Ale czemu nie ma żadnych gadżetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaahahahahah o jaaaka cena Wiedzmiinaaaaaa :))))) przeciez BEZ promocji ta gra kosztuje obecnie w sklepach - nawet tych drogich - juz normalnie 60 zeta max. a w media o wiele taniej.
a tu wielka ''promocja za 59,90 :)))) AHAHAHHAHA i to jeszcze + 40 wpln :)))
do tego jeszcze wysylka - smiech na sali.

co
za
ZENADA !

ILEZ MOZNA SIE PONIZAC !
ja to bym po prostu chcial zeby zamkneli te wpln manie i nie robili z siebie pośmiewiska nie wkurzając przy okazji graczy.
teraz jeszcze czekam tylko na kolejnego matołka ktory tu wpadnei i ''przeprzaszamy przepraszamy mamy tyle pracy szykujemy dla was cos specjalnego'' i poleci dalej nawet nie czytajac co sie doniego pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... a już myślałem, że ta akcja kaput ;-D. A ona wciąż żyje (?). Dwa nowe towary ? Hm ... Wiedźmak, nie dość że bez ER to i w takiej cenie? Nieee ... zdecydowanie za drogo. Podziękował ... tak samo jak za GW ;-). Na promocje w stylu "Wiedźmin za 20 zł + 80 wpln" nie ma już co liczyć. to był jednorazowy gest, żeby przyciągnąć ludzi i zainteresować akcją - czysty marketing. :P A wplnściema się na koncie kurzy, oj kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie szukają frajerów, którzy to kupią. Ale jak w ogóle sprzedawca może tak klienta traktować? Oczywiście i tak tego co piszemy nie czytają, bo mają Nas w du*ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Znowu dali wieśka :D. I za jaką cenę... Już się nie opłaca dawać za pół darmo jak na początku akcji? Za mała popularność akcji i nie warto inwestować? Cóż...

Nie będę robił reklamy, więc nazwy nie podam, ale w pewnym bardzo znanym internetowym sklepie jest właśnie wyprzedaż, gdzie podstawową edycję wieśka można dostać za 49,90zł, bez użycia żadnych wirtualnych pieniędzy.

Dno i kilometr mułu. Schodzimy niżej, do jądra Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 14:54, Melchah napisał:

O! Znowu dali wieśka :D. I za jaką cenę... Już się nie opłaca dawać za pół darmo jak
na początku akcji? Za mała popularność akcji i nie warto inwestować? Cóż...

Nie będę robił reklamy, więc nazwy nie podam, ale w pewnym bardzo znanym internetowym
sklepie jest właśnie wyprzedaż, gdzie podstawową edycję wieśka można dostać za 49,90zł,
bez użycia żadnych wirtualnych pieniędzy.

Dno i kilometr mułu. Schodzimy niżej, do jądra Ziemi.

I to jest zwykły a ja wtedy kupiłem za 19,99 ER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z wplnomanii jestem zadowolony bo kupiłem Company of Heroes Złotą Edycję za 4 dychy + koszt kuriera. A tak normalnie to musiałbym z 15 zeta ( jak nie więcej) dopłacić gdyby nie wplny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze co prosze?
jestes zadowolony z wplnmanii, bo kupiłes JEDNĄ grę za 40 zł + kurier, ktora w media kosztowała 49 zeta i nie trzeba bylo czekac na zadne durne przesyłki ani wydawac wplnow ??
o bogowie......
MOJE GRATULACJE. normalnie interes życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta cała wplnmania stoczyła się już na dno. Oferty są kompletnie nieatrakcyjne dla klientów i to ma być program lojalnościowy? Dzisiejszy "nowy" rzut to też porażka , Wiedźmin za tą cenę to kpina na miarę Gothica z Extra Klasyki jakiś czas temu, bo jak można wciskać graczom premierówke Wieśka za 49zł + 17zł przesyłki gdy za podobną cenę tą grę można kupić w edycji rozszerzonej od ręki w sklepie. Wystarczy trochę poszukać. Dlatego panowie z CDP - darujcie już sobie te "nowe" rzuty, bo po co się dalej ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować