Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

43h non stop. Było to pare lat temu, leżałem chory w łożku, znajomy przniosł final fantasy 7. Jako że konsole miałem pare dni, nie wiedziałem co to rpg to się właczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z 12 h ...może dłużej.....w Medevill..czy jakoś tak...karty pamięcie jeszte wtedy nie mialem.....i skonczyłem gre bez niej.....taka swietna platformowka z rycerzem trupkim w roli glownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 08:23, Snake_GMC napisał:

Jakoś ponad 50 godzin w Final Fantasy VIII. Teraz takich "rekordów" nie kręcę, bo mnie gry
już aż tak nie zajmują (znaczy nie ma aż tak wciągających).


50 godz. z przerwami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:37, szerszeń45 napisał:

Na amidze 500 w Civilization I. 25 h :))

Re do posta: W świeta wielkiej nocy chce pobić ten rekord. Cel: 30h. Gra: Tibia. Wsparcie duchowe: koledzy, dziewczyna i siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23h - Robin Hood Legenda Sherwood - gra mnie urzekla swoim klimatem, muza i lokalizacja, nie moglem sie oderwac...

22h - Gothic I - kupilem w Extra Grze, bo chcialem zobaczym co to sa wlasciwie te RPG-i i jak w to sie gra... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 godzin :D mam na kompie taki programik który zwie sie ,, Kid Blocker " i masz 2 godziny na granie a pózniej sie komp sam wyłacza , ale nprzykład moji rodzice znają hasło do tego programiku i predłużają mi ten czas naprzykład na kolejne dwie goziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnej liczby godzin nie podam, ale pamiętam jak wciągnąłem się w Gothic''a, Gothic''a II, Cywilizację, Hirołsów III i GTA San Andreas. Przy każdej z tych gier było tak, że siadam rano na 3-4 godzinki a odchodziłem od komputera rano dnia następnego :) Oczywiście z bardzo krótkimi przerwami na kibelek i jedzenie. Czekam teraz na kolejną grę, która mnie tak wciągnie. Zdaje się, że będzie to Gothic III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować