Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

No to ja wam też podam mój rekordzuk
Padł w sylwestra ostatniego..poszedłem do kumpla z playem... o 18stej zaczelismy grać,on się wykruszył ok. 4:00
ja grałem dalej.. :) o godzinie 10:00 wstał..ja grałem dalej:D ok. 12 zebrałem się i poszedłem do domu ok. 7min drogi...
I co zrobiłem?:D podłączyłem playa i grałem:D no w miedzy czasie pozniej zjadlem cos załatwiłem sie no to przerwy 5minutowe były ale skonczyłem grać ok.19stej nastepnego dnia:D byłem strasznie padniety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie na GBA jakieś osiem godzin, gdy dostałem jakąś nową grę ;) Najdłuzej na komputerze do ok 5 godzin gdy pierwszy raz dorwałem sie do Warhammera 40 k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak w czasie szkoły w tygodniu jakes 2-4 godziny dzienie w wakacje czasami sie zdarza 24godziny ;] ale to tylko przy wielkich grach i bardzo wciagajacych a takie się zdarzają bardzo rzadko wiec takie siedzenie 24h zdarza się rzadko :) [zreszta w wakacje wole odpoczywać od kompa niż na nim siedzieć i sie kisić ^^ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie którz z was mają niezłe czasy. Mój to 8-9 godzin grałem z kolegami albo w HoMM3 (tylko bez woga) albo w Disciplesa 1, a siedzenia przy kmpie jakieś 15-16 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie 46 godzin expienia w Lineage 2, matka jak wrocila i mnie zobaczyla to myslala ze mnie demon opetal,ale oplacalo sie 37 lvl i 2 misje na druga profesje za 1 proba : D Nie zapomne tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:32, Adik989 napisał:

Autentycznie 46 godzin expienia w Lineage 2, matka jak wrocila i mnie zobaczyla to myslala
ze mnie demon opetal,ale oplacalo sie 37 lvl i 2 misje na druga profesje za 1 proba : D Nie
zapomne tego


o kurde ostro :D
a ja myślałem że wszystkim szczena opadnie jak powiem że 25h w sylvestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować