Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Ja tam pewnego razu siedziałem osiem godzin grając w Seven Kingdoms, Worms 3D i w Descenta 3. Potem mnie trochę bolała głowa, ale taka jest cena długiej gry. Teraz na kompie po 2 godziny na internecie i godzine dziennie na PS2, ale czasem pogram z pogram ze cztery godziny. Kiedyś gralem dużo dużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w wakacje,pewnego słonecznego dnia zasiadłem do kompa.Miałem 3 nowe gry-Flatout,Crashday i Diablo 2 + dodatek.Zasiadłem o godzinie 8 i siedziałem do godziny--10 następnego dnia!Czyli około 29 godzin.Oczywiscie w domu prawie nie było rodziców,tylko na noc byli,ale ja już mam swoje sztuczki:)Przeszłem te gry w poprzek i wszerz(tylko Diablo nie)ale wyczyn dobry,nie?:)Aha.Miałem jeszcze GTA San Andreas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może max. 5-6 godzin, ale to tylko kiedyś. Teraz to ledwo 1-2 godziny, bo albo oczy mnie bolą albo głowa :/. Za stary jestem na takie rzeczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W minione wakacje w moim pokoju prawie codziennie padały rekordy:) A to jednego dnia ośmiogodzinna sesyjka w Commandosów 2, a to drugiego dnia pięciogodzinna partyjka w Black''a (którego notabene przeszedłem w dwa dni;), a to jeszcze innego dnia 4h spędzone przed Residentem 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za 1 razem najdłużej grałem chyba w KOTOR''a bo jego grywalność jest po prostu WIELKA!!! Niestety nie mierzyłem wtedy czasu, ani nie patrzałem na zegarek, więc nie wiem ile wtedy grałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamte wakacje siedzialem 18 godzin przed kompem ( brat pojechał do dziewczyny a rodzice byli w Warszawie u lekarza ). Grałem wtedy w Gothica 2 i w Gta San Andreas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem 9-10 godzin nie wiem dokładnie. Spędzałem sylwestra w domu tak więc trzeba było sobie jakoś czas zagospodarować. Grałem wtedy w Planescape: Torment. Przeszedłem naraz połowę gry, ale na drugi dzień spałem chyba do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to około 13 godzin w GTA 3, gdy usiadłem nawet groźby mego brata, że mi ją skasuje jak nie zejdę z kompa, nie pomygły (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz grałem jakieś 8 godzin a po półgodzinnej przerwie kolejne dwie.Ale to było tylko raz (zwykle wtedy grałem _najwyżej_ 5 godzin),a teraz to tyle siedzę na necie (dzięki temu forum:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być rekord kumpla? Chłopak nie miał wtedy kompa, wpadł do mnie, a ja musiałem robić w ogródku, więc puściłem mu Carmaggedon. Grał bodajże 12 godzin, ja ,,tylko" parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować