Zaloguj się, aby obserwować  
ojciec-derektor

Najgorsza rzecz jaka przydarzyła się Wam podczas grania

195 postów w tym temacie

Mój najgorszy problem był taki, że jak grałem w IWD 2 przeszedłem dwa rozdziały (3 i 4) i mama wołała mnie na obiad i ja nie słyszałem bo miałem zamknięte drzwi ... W końcu sie wkurzyła i wyłączyła korki ... i wtedy to był szok. Przez cały dzień nie mogłem na nia patrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Wolfenstein 3D (dawne czasy), byłem pod koniec misji gdy siostra przez przypadek wyłączyła listwę zasilającą, rzucałem takim mięsem że rodzice usłyszeli i miałem problem. Nie tak dawno grałem w Delta Force BHD, gdy nagle zabrakło prądu w całym bloku, po godzinie prąd wrócił. Dwa tygodnie temu grałem w Gothica II, gdy przez przypadek po śmierci zamiast wczytać grę to ją zapisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może to co powiem nie jest najgorsza rzecz jaka mi się przytrafiła podczas grania, ale bardzo ciekawa:
Grałem se w CS''a 1.6, podłożyłem bombkę i dosłownie tylko co bomba wybuchła i ułamek sekundy później prądu nie ma w domu, czyli komp też się po tym wyłączył xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w Fable: Zapomniane Opowieści, po 4 godzinach gry bez zapisu postanowiłem zrobić save i niestety pomyliłem zapis gry z wczytaniem. 4 godziny w plecy;D. Dodam że to było gdzies ok. 7 questów z Areną włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w którychś Heroesach, pomyliłem slot przy zapisywaniu i przepadło jakieś 4/5h grania, bo okazało się, że byłem w kompletnie przegranej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w Diablo na harcorze(to taki lvl gdzie jak raz zginiesz to game over) poszedłem nabić sobie trochę expa. Wchodzę na serwer jak nigdy nic, przechodzę przez rzucony mi teleport, a tu nagle ktoś rzuca mi wrogość. Okazało się, że jest to nekromanta. Tylko widziałem jego pocisk lecący centralnie we mnie. Trwało to chwile. I itemki raz ze straconymi 4 dniami grania poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tony Hawk''s American Wasteland miałem już ponad 2 miliony combo i mi się gra wyłączyła.
W GTA San Andreas pakowałem sobie na siłowni na maxa na początku gry, a potem mnie zabili i nie zdążyłem zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 15:24, Pioter525 napisał:

W GTA San Andreas pakowałem sobie na siłowni na maxa na początku gry, a potem mnie zabili
i nie zdążyłem zapisać.


To przecież nie musiałeś zapisywać, później jesteś w szpitalu i o ile dobrze pamiętam nie "tracisz" mięśni.

Ja miałem najgorzej jak niedawno grałem w Gothic 3 nie zapisywałem. Gram tak z 5 godzinek i nagle mi prąd wyłączyli na max. 5 minut, wtedy się ostro wkurzyłem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem W Sacredzie po miecz dla Serafii i zabiłem gościa w punkcie x używając bojowego kopnięcia. Jego odrzuciło a przedmiot wpadł za ścianę i go nie mogłem wydostać ;D
To raczej nie taka straszna rzecz, najgorszej rzeczy to ja nie pamiętam

20081102154448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan "|Legend|" w CoD,gramy sobie sparing z Ruskimi,na mapce zostaję tylko i ich gracz,spotkaliśmy się w budynku,zaczyna się strzelanina,walnełem go 2 razy w Tors,co o znacza,że została mu minimalna cząstka życia,już mam go na celowniku i szykuje się do oddania strzału,a tu nagle prąd w okolicy wyłączyli (D:)...Potem miałem szlaban na tydzień na kompa bo krzyknąłem dosyć głośno(na ulicy śasiadka usłyszała)-"Ku******wa Mać".Na szczęscie później wykupiłem się w łaski klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie było podczas gry(w czsie gdy grałem chyba jeszcze nic złego mi się nie przytrafiło:-))) ale jest to najgorsza rzecz związana z grą jaka mnie spotkała. A mianowicie. Przez bardzo długi czas kreowałem moją postać w grze Titan Quest(na liczniku pisało że przy postaci tej spędziłem ponad jeden cały dzień), gdy zaczął mi się psuć komp. Tata więc zaniósł go do naprawy i jak się puźniej okazało podczas naprawy savy zostały skasowane:-///.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie skasowanie wszystkich zapisów w Gothic .Grałem w to pierwszy raz w życiu , bylem już na końcu gry . Grałem w to całą noc ,aż nie wytrzymałem i musiałem iść spać ,a jak zacząłem grę znowu wchodzą w wczytaj grę a żadnego zapisu nie było .Tak się wnerwiłem że myślałem że kompa za okno wywalę .No i to cała moja bardzo nieprzyjemna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować