Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

No i dokończyłem singla ... Goddamnit! To kawał soczystej, wyśmienitej gry, a nagłe zwroty akcji w końcówce mnie rozwaliły - normalnie szczęka opada ;D
A teraz multi :D
Czas gry - 5h41 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wszystkie wymagania komp spełnia z dużym zapasem oprócz procka. Czy mając Intel Celeron CPU 2.93GHz mogę liczyć na to, że gra mi pójdzie?
(minimalne: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better supported )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:25, tosz napisał:

czy wie ktoś gdzie tworzy się profile w grze ?

Niestety się nie da. Sam się na to denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 02:03, azur65 napisał:

Singiel każdego CoDa da się przejść na niskim poziomie trudności w 4h, ale co z tego?
A MW2 jest tej samej długości co CoD4 i 2.

W tym problem, że mój kolega przechodził na medium. Ja czwórkę bez głębszych zacięć na medium i hard(2 razy przeszedłem)CoDa4 skończyłem w 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:29, Outlander-pro napisał:

No i dokończyłem singla ... Goddamnit! To kawał soczystej, wyśmienitej gry, a nagłe zwroty
akcji w końcówce mnie rozwaliły - normalnie szczęka opada ;D
A teraz multi :D
Czas gry - 5h41 min

O, to chyba nie jest tak źle jak myślałem. Ty, a powiedz mi, jak gra stoi z tym trybem cooperacyjnym? Tym co się ściga z czasem, wiesz.
A, i jak zagrasz po multi to zopiniuj go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:36, Ziggy napisał:

> czy wie ktoś gdzie tworzy się profile w grze ?
Niestety się nie da. Sam się na to denerwuję.

a miało być tak cudownie, przecież bez możliwości tworzenia profilu to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi fajne, jeszcze nie mogę powiedzieć czy lepsze od CoD 4 bo za mało grałem. Ale mam jedno spostrzeżenie :D Wczoraj tak dobrało drużyny że w jednej było 8 graczy z lvlami od 1-3 na drużynę gdzie najmniejszy lvl to był 8 chyba. I już myślałem że wtopa będzie piękna a tu pokonaliśmy ich :D I takie pytanko, jeszcze słaby mam lvl ale jak go zabezpieczyć przed formatem czy innym zamierzoną bądź nie utratą danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi jest fajne. Kazdy kto gral w MW poczuje sie jak w domu. Gra sie tak samo fajnie. Fajne mapy. Wiecej wszystkich rzeczy bronie/perki i takie tam. Ogolnie multi na duzy plus.

Minusy multi? - Brak dedykowanych serwerow. Ogolnie czesciej trafiam na dobrego serwera, ale czasem ping jest kiepski i trzeba od razu wyjsc, bo sie grac nie da.

- Ograniczona liczba graczy. Jak sie gra 6 vs 6 na jakiejs duzej mapie i jeszcze ze 2 osoby wyjda, to jest kosmocznie nudno....

Singiel - malo pogralem, ale robi wrazenie :-) Przejde w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:20, dave03 napisał:

Dzięki za odpowiedz. Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie... czy i w tej części są jakieś
spektakularne misje jak np. ta z Czarnobyla?

Oj jest mnostwo spektakularnych misji, praktycznie każda czymś zaskakuje. Pozostaje Ci tylko leciec do sklepu jak najszybciej:) Misje są naprawde zróżnicowane, dzieją się w większej ilosci miejsc i ahh.. co tu mowic:) w to trzeba zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:13, mistshoo napisał:

W ilu max można grać na PC? W MW1 była rozwałka i chyba nawet do 60 ludzi, a granie w
16 mi się nie widzi zupełnie.


W 16 graczy, a więc max 8v8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 12:26, Kirabaxior napisał:

O, to chyba nie jest tak źle jak myślałem. Ty, a powiedz mi, jak gra stoi z tym trybem
cooperacyjnym? Tym co się ściga z czasem, wiesz.
A, i jak zagrasz po multi to zopiniuj go ;)


Co-opa jeszcze nie testowałem, zrobię to jakś później. Na razie katowałem multi i mogę powiedzieć tak: to to samo co multi MW1, tylko wiecej, bardziej, fajniej i w ogóle bardziej :P Na żadne lagi nie natrafiłem, ping jest dobry przez cały czas. Mapki z tego co miałem okazję zobaczyć są fajnie zrobione. Nowa broń też jest super. No i pewne nowe rozwiązanie - za broń boczną nie służą tylko pistolety, ale też pistolety maszynowe lub strzelby ;D Teraz gdy biegam sobię ze snajperką, to w razie czego na krótki dystans wyjmuję PM''a i wszystko git ;) Niby jest mniej graczy, ale mapy są tak wyważone, że jest to liczba idealna - ani za dużo, ani za mało. Nowe perki, dodatki i killstreaki wymiatają.
Co do obaw niektórych jakoby AC130 był zbyt mocny - nie jest, bo miałem okazję przetestować. Strzelcem jest się przez 35 sek i są pewne ograniczenia. Ma się dostęp do wszystkich dział ale: z tego największego strzela się raz - potem chyba 5 sek się przeładowuje, wiec najlepiej przeskoczyć na to mniejsze działo. Tu można wystrzelić ~4 strzały, potem się przeładowuje. No i jest jeszcze to najmniejsze działko (minigun?) które oddaje ~10 strzałów po czym trzeba przeładować. Czyli najbardziej się opłaca strzelać i zmieniać działko co chwila. Więc wbrew pozorom AC130 nie jest takie mocne. W przeciwieństwie do jakiegoś killstreaka gdzie zostaje się strzelcem w helikopterze. Lata się tym chyba z minutę i ma się minigun z nieskończoną amunicją. Heli kursuje nad mapą, a my zbieramy fragi. Bez problemu zdobyłem ich 16 w parę chwil. Przeciwnicy mogli wpaść na to by mnie zestrzelić, ale ludzie najwidoczniej olewają wyrzutnie rakiet (a tych jest kilka rodzajów, też jako broń boczna się liczą).

Ogólnie multi MW2 roxx :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:51, Adeq napisał:

> czy w tej grze da sie ustawić wychylanie na boki ?
Nie


lol na serio nie ma wychyleń na boki? Przecież to podstawa CoDa 4 była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 13:55, Kraju napisał:

lol na serio nie ma wychyleń na boki? Przecież to podstawa CoDa 4 była.

No na serio.. Strasznie ciężko mi się bez tego gra.. Co chwila wciskam E albo Q :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować