Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Grr! Już chyba dziesiąty raz udało mi się kliknąć jednocześnie Shift+ctrl podczas gry. Oznacza to za każdym razem zwiechę MW2. Zmieniać ustawień klawiatury nie będę, bo zbyt trudno będzie mi się przestawić. Da się coś innego z tym zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:38, 8bit napisał:

zbyt trudno będzie mi się przestawić. Da się coś innego z tym zrobić? :(

omg to samo jest i w drugiej części:O?! Ja zawsze po takiej akcji musiałem robić alt+ctrl+delete lub reset kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:41, In_The_End napisał:

> zbyt trudno będzie mi się przestawić. Da się coś innego z tym zrobić? :(
omg to samo jest i w drugiej części:O?! Ja zawsze po takiej akcji musiałem robić alt+ctrl+delete
lub reset kompa.

No, niestety. Choć w pierwszej części mi się to tak często nie zdarzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce sensownie grać snajperką (czyt. nie dostawać hitmarkerów, robić quick scope''y itp) to polecam taki zestaw:
Intervention (ta powtarzalna) + FMJ (choć i bez tego jest dobrze)
M93 Raffica albo Striker
Tactical Insertion
Dowolny nade specjalny
Sleight of Hand Pro
Stopping Power Pro
Steady Aim Pro
Deathstreak dowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dałem się podejść reklamie, dziesiątkom filmików promujących grę itp. itd., znajcie moją słabą wolę... W każdym razie - jutro pędzę do sklepu po najnowsze dziecko Infinity Ward. ;]

Przed tym mam tylko pytanie natury technicznej - jak ma się sprawa z nick''ami? Czy gra wykorzystuje ten ze steam''a czy można go samemu zmienić? Jeśli tak, to czy nazwa konta jest jednocześnie nickiem?

I jeszcze jedno pytanie na koniec - czy instalacja zajmuje naprawdę tak długo, jak mówią niektórzy*? Ile mniej więcej czasu zajmuje cały ten proces?

* qam bardzo dobitnie się o tym wyraził :D [ http://tosiewytnie.pl/nid,65982367,index.html#n65982367-v3224-tNID - filmik +18 - mocny język ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:28, xDeuSx napisał:

Przed tym mam tylko pytanie natury technicznej - jak ma się sprawa z nick''ami? Czy gra
wykorzystuje ten ze steam''a czy można go samemu zmienić? Jeśli tak, to czy nazwa konta
jest jednocześnie nickiem?

Nick możesz zmienić w Steamie, nie w grze. Zanim go zmienisz używana będzie nazwa konta.

Dnia 27.12.2009 o 20:28, xDeuSx napisał:

I jeszcze jedno pytanie na koniec - czy instalacja zajmuje naprawdę tak długo, jak mówią
niektórzy*? Ile mniej więcej czasu zajmuje cały ten proces?

Heh, mi to zajęło ok. 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do instalacji, to problem polega na tym, że musisz najpierw zarejestrować grę w Steamie, a dopiero potem instalować. Jeśli aktywujesz grę w procesie instalacyjnym Steam nie zauważy drugiej płyty i sam sobie ściągnie jej zawartość przez internet, co "trochę" zajmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli aktywujesz grę w procesie instalacyjnym Steam nie zauważy

Dnia 27.12.2009 o 20:43, Mercuror napisał:

drugiej płyty i sam sobie ściągnie jej zawartość przez internet, co "trochę" zajmuje
;)

Chyba u ciebie - ja klikając ciągle tylko ''next'' czy ''dalej'' nie miałem żadnych problemów. Dziwne?

@Lisun
Widać ze w coda4 nie grałeś. Raz, ze to nie nazywa się '' quick scope''y '', tylko nozoomy, to raz, dwa, po co ci tu Sleight of Hands? Bo zobaczyłeś że dzieci neostrady dają scopa do połowy i wtedy leci pro, a SoH ( ze tak walne skrota ;F ) daje szybszy ADS? Nozoomy robi się przez.. poruszanie. Caly myk polega na tym, zeby wystrzelic w momencie kiedy krzyz celowniczy zejdzie sie idealnie - dla przykladu biegniemy, krzyz sie rozszerza, zatrzymujac sie krzyz sie znowu schodzi - jezeli strzelimy w dobrym momencie, pocisk leci idealnie prosto. Tak wiec perk 3 i 1 do wywalenia, i grajac takim zestawem wcale nie jestes ''fajny''.... to tak dla informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:12, Kirabaxior napisał:

Dużo z tego posta zrozumiałem... wow, chyba sporo mnie w CoDzie ominęło ;o A kij, wolę
TFa.

Czyli co, w MW2 juz nie grasz? to z kim ja w sylwka maniaczyl bede :<
Przekladajac na jezyk pospolstwa - chodzi o to, zeby strzelajac snajperka ''z biodra'' lecialy pociski prosto, a nie na caly ekran. Dzieci neostrady w MW2 mysla ze sa fajne, bo klikaja prawy przycisk myszy i gdy animacja ''przyblizania'' lunety jest w polowie, strzelaja, i pocisk leci prosto. To tez jest sposob, ale prawdziwe ''nozoomy'' robi sie tak, jak napisalem wyzej. Juz jasne? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:56, Pernia napisał:

@Lisun
Widać ze w coda4 nie grałeś. Raz, ze to nie nazywa się '' quick scope''y '', tylko nozoomy,


No zoomy są z biodra. quick scope jest wtedy gdy jednocześnie klikasz lewy i prawy klawisz żeby nie zrobić RnG na serwerach taktycznych. Znawco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy strzal bez korzystania ze scopa jest nazywany ''nozoomem''... tak ogolnie. mozna dzielic sobie, ale po co?klikajac naraz lewy i prawy nic nie zrobisz - pierw prawy, potem lewy, w malym odstepie. Mimo ze engine coda jest zabugowany na tyle, ze w polowie animacji znika krzyz, to nie jest zabugowany na tyle, zeby po kliknieciu obydwu zrobic nozooma ;). Nie zgrywam jakiegos specjalnego ''pro'', ale ostatnio sam sie tym tematem interesowalem, i probowalem rozne ''strzaly'' - wiekszosc ogarnialem, i tylko mowie co wiem. ;)
btw : przy pisaniu tego posta 3 razy zresetowal mi sie komp. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:43, Mercuror napisał:

(...)


Dobrze wiedzieć. Miałem kiedyś konto na steam''ie, które chcąc niechcąc musiałem założyć, by grać w Dark Messiah''a. Niestety, mam z nim złe wspomnienia - masa kombinowania i grzebania zanim wszystko chciało działać tak, jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:55, Bartex69 napisał:

Ja mam inaczej, mi się wiesi gdy na multi ktoś zacznie strzelać i użyję sprinta - Shift
i przypadkiem ctrl potem,no i zwiecha... :/

Oj, często mi się to zdarza i denerwuje, jak cholera... Ale całe szczęście, nie tak częśto, żeby wyrzucić klawiaturę przez okno. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz wybaczcie mi trollowe pytanie, które mogło pojawić się dwie strony wcześniej, ale naprawdę już padam na klawiaturę i czas iść spać.
Mianowicie: jak to jest ze statystykami z multi? Z tego co mi się obiło o uszy, słyszałem, że zapisują się na Steamie? Czyli robiąc format i instalując na tym samym kompie statystyki zostaną bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2009 o 23:49, soshman napisał:

Oj, często mi się to zdarza i denerwuje, jak cholera... Ale całe szczęście, nie tak częśto,
żeby wyrzucić klawiaturę przez okno. ;P

Polecam zmianę kładzenia się na z - zrobiłem to w CoDzie 4 i nie żałuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:56, Pernia napisał:

/.../

Na pewno mówisz o MW2? Kurde, proszę wytłumacz mi to jeszcze raz, na chłopski rozum. Bo ja zrozumiałem coś takiego, że gdy się człowiek zatrzymuje po biegu to może z biodra, bez używania scope''a, strzelać idealnie prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować