Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku - PC

196 postów w tym temacie

Z opisywanych tutaj tytułów tylko Total War mnie interesuje, właśnie w te święta zagrywałem/zagrywam się w Medieval 2, gra jest świetna, obecnie prowadze podboje Polską (aktualnie ziemie Egipskie i przygotowuję się na starcie z Anglią, tak tak połowa świata należy do mnie :D). Przy tej grze spędziłem chyba najwięcej czasu i wiem, że kolejna część mnie nie zawiedzie :) W sumie jeszcze musiałbym zafundować sobie dodatek :P

Poza tym czekam jeszcze na Mafie 2, Wiedźmina X360, Prototype i kilka innych (musiałbym spojrzeć gdzieś na kalendarz 2009)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było wrzucić do spisu, kiedy dane gry mają wyjść (w przybliżeniu albo podawać aktualne daty podane przez producentów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas to ma jakieś zboczenie ;) Z całego przeglądu to czekam tylko na gry, które pojawiły się na czwartej stronie. Może poza Prince of Persia bo już dostałem od kochanej redakcji :* Co to, tylko same strategie wychodzą na PC? Strategie są bleee ;) Może prócz wymienionego tutaj Disciples III na którego zerknę jak bedę miał okazję ;) Czekam na konsolowe zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:23, Mejste napisał:

Lucas to ma jakieś zboczenie ;) Z całego przeglądu to czekam tylko na gry, które pojawiły
się na czwartej stronie. Może poza Prince of Persia bo już dostałem od kochanej redakcji
:* Co to, tylko same strategie wychodzą na PC? Strategie są bleee ;) Może prócz wymienionego
tutaj Disciples III na którego zerknę jak bedę miał okazję ;) Czekam na konsolowe zapowiedzi.


Strategie są super, porządniejszego wysypu w gatunku brakowało w tym roku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:01, DarKilleR napisał:

jak dla mnie to: StarCraft 2, Diablo 3, Arcania: A Gothic Tale
Tyle ;)

Kuźwa ludzie Diablo 3 nie wyjdzie w 2009! Tylko w 2010!

Dnia 26.12.2008 o 20:01, DarKilleR napisał:

Naprawdę wierzycie w Diablo 3 w 2009? Ja będę zaskoczony jak SC 2 wtedy wyjdzie.

No "raczyj", lipiec 2009 najprawdopodobniej, a beta początek nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:31, mr.Nowak napisał:

zastanawia mnie Geralt na początku... czyżby coś się szykowało...?


Pewnie nie, zawsze wciskają go gdzie się da. ;p

Ale się powtarzam... Bionic Commando! :P
Zgwałci wojowniczą księżniczkę, wyśle Almę do poprawczaka i totalnie wygra wojnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czytajcie i płaczcie, że Ubisoft postanowił przypodobać się posiadaczom X-boksa, dając im czasowego exclusive''a."

No to jakos dziwnie mi teraz w tym momencie sie gra w Prince of Persia na moim PC i to w wersje oryginalna, ze sklepu... Nie jest to exclusive na XBox 360 tylko, najzwyczajniej w swiecie nie wyszla jeszcze w Polsce. Zeby nie bylo, ciesze sie nia juz z dwa tygodnie.

A to link na forum do zdjecia mego egzemplarza z napisem "Games for Windows" a nie X-Box 360.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=19499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier wymienionych w artykule z wielką niecierpliwością czekam na Warhammer 40k: Dawn of War 2 , StarCraft 2 , F.E.A.R. 2: Project Origin , Dragon Age: Origins oraz Prince of Persia. Ale mam nadzieję , że jest to tylko pierwsza z przynajmniej kilku części , ponieważ brakuje tu bardzo wielu tytułów , które ukażą się w przyszłym roku , a nie ma cu ukrywać zapowiadają się na wielkie przeboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:45, Bambusek napisał:

Naprawdę wierzycie w Diablo 3 w 2009? Ja będę zaskoczony jak SC 2 wtedy wyjdzie.


Nie wierzą. To po prostu analfabeci funkcjonalni.

Mnie oprócz tego interesuje Alpha Protocol, Still Life 2, Wallace & Grommit, Sam & Max, Sezon 2, Grey Matter, The Whispered World, Secret Files 2.

No i kto wie, może w 2009 roku zapowiedzą pecetowy Heavy Rain na 2010? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować