Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Większy dodatek nie został oficjalnie zapowiedziany, ale gra z uniwersum ME widnieje w najnowszym planie wydawniczym EA na rok 2011. Jak do tej pory DLC były w porządku, zwłaszcza, że za darmo.(Choć tak na prawdę były opłacone w wyższej cenie edycji). Jeśli postarają się z tymi DLC, to jestem skłonny je kupować, ale paczki jak te z ubraniami to lekkie przegięcie. I tak Ci co kupią, zrobią to za pewne ze względu na Garrusa(w tym ja xD). Aczkolwiek mam nadzieję, że wraz z erą płatnych DLC będzie można liczyć na coś fajniejszego, np: zbiór nowych misji(również dla poduszkowca) które pozwoliłyby na kilka godzin zabawy, a nie 15 minut. Po Kasumi nie powinna już wyjść nowa postać, bo na Normandii brak miejsca. Jestem ciekaw co wymyślą.

P.S Też macie na stronie swojego profilu na bioware.social zegar z odliczaniem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 17:56, Mrozinnio napisał:

P.S Też macie na stronie swojego profilu na bioware.social zegar z odliczaniem?;)


Ja nie mam nigdzie zegara...
W którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 18:00, Phobos_s napisał:

Ja nie mam nigdzie zegara...
W którym miejscu?


Na głównej stronie. Kliknij "Home" to ci się pojawi:) I właściwie czego to odliczanie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 18:20, Splinter_Cell1 napisał:

> Ja nie mam nigdzie zegara...
> W którym miejscu?

Na głównej stronie. Kliknij "Home" to ci się pojawi:) I właściwie czego to odliczanie
dotyczy?


Hmm... Może tego DLC z ciuchami... Bo niby jest ale kupić go nie można. Tzn po kliknięciu Purchase strona się przeładowuje i dalej jest ta sama... Może mimo wszystko nie jest aktywny?

Dobra. Firewalker się pobrał. Instaluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każde DLC ze strojami będzie kosztować 160 Bioware pkt to na 12 postaci(Kasumi wliczona) + 560 za DLC z Kasumi to razem będzie 1200 pkt, tyle ile można kupić 10,46 euro. Więc jeśli kupiłbym na gram 1600pkt to mam nadzieje, że te 400pkt będzie można na coś ciekawszego przeznaczyć :D

Edit: 54,90 zł kosztuje ten kod BioWare na gramie, a normalnie na stronie BioWare 1600pkt kosztuje 13,94 EUR
czyli przelicznik jest całkiem dobry bo wychodzi, że euro można kupić za ~3,94 złotego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:49, Puszkin napisał:

jak to trzeba zrobić w tym firewalker żeby zebrać te jakieś przedmioty ? ;p wciskam PPM i nic się nie dzieje a dwa w ogóle wykasowało wszystko co było po polsku :P

Przytrzymaj dłużej PPM aż pasek na kadłubie zmieni się na zielony.
Należy ponownie podmienić plik BIOGame_INT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 19:49, Puszkin napisał:

jak to trzeba zrobić w tym firewalker żeby zebrać te jakieś przedmioty ? ;p wciskam PPM
i nic się nie dzieje a dwa w ogóle wykasowało wszystko co było po polsku :P


Jeśli zmieniłeś sobie przypisanie funkcji Miny (?) w opcjach to możesz naciskać i nic się i tak nie zadzieje. ME2 nie sprawdza czy przypadkiem nie pozmieniałeś w opcjach klawiszy i pokazuje te domyślne.

A tak w ogóle...
Czy tylko ja uważam ideę braku JAKICHKOLWIEK save''ów w czasie misji Młotem za idiotyczną i pozbawioną sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:02, Phobos_s napisał:

Jeśli zmieniłeś sobie przypisanie funkcji Miny (?) w opcjach to możesz naciskać i nic
się i tak nie zadzieje. ME2 nie sprawdza czy przypadkiem nie pozmieniałeś w opcjach klawiszy
i pokazuje te domyślne.

Nie Miny ale Mine czyli po prostu kopanie.

Dnia 23.03.2010 o 20:02, Phobos_s napisał:

Czy tylko ja uważam ideę braku JAKICHKOLWIEK save''ów w czasie misji Młotem za idiotyczną
i pozbawioną sensu?

Nie ty jeden biorąc pod uwagę że jest on strasznie mało wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zapamiętałem, Firewalker w wersji na X360 waży jakieś ~359 mb.

O ponad 100 MB mniej niż wersja PC''towa o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:46, xkarionx napisał:

Mam pytnie jesli kupie gre za miesiąc to nadal bedę mógł pobrac darmowe DLC na darmo?

Najprawdopodobniej EA nic nie zmieni i nadal wszystko co jest jest za darmo takie pozostanie.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po Firewalkerze....
Cóż, godzina grania, 5 planet i 5 misji z czego dwie bez wychodzenia z pojazdu i bez save''ów...
Jestem jednak trochę zawiedziony. Liczyłem na... w sumie sam nie wiem. Na coś więcej? Na jakąkolwiek fabułę?
Niestety Shepard i reszta stali się niemowami (choć z drugiej strony to raczej nie dziwi).
Myślę, że najtrafniejszym porówaniem tego DLC będzie Pinnacle Station z ME1. Kilka podobnych misji, 100% strzelania, 0% czegokolwiek innego.
Ocena 5/10

Całe szczęście, że to za darmo. Za Pinnacle trzeba było płacić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:47, Phobos_s napisał:

Całe szczęście, że to za darmo. Za Pinnacle trzeba było płacić :/


E tam od razu trzeba. Ja na przykład nie kupiłem i jakoś nie odczuwam kompletnie braku tego "cuda" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:56, Llordus napisał:

E tam od razu trzeba. Ja na przykład nie kupiłem i jakoś nie odczuwam kompletnie braku
tego "cuda" :)


Jasne. Nikt na siłę nikogo nie ciągnął do kasy :)
Chodziło mi o to, że za taki DLC ktoś jeszcze chciał kasę zamiast dać go za free, jak nie przymierzająć Firewalkera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:47, Phobos_s napisał:

Całe szczęście, że to za darmo. Za Pinnacle trzeba było płacić :/

Ale w Pinnacle mogles chociaz popchanac sobie sprzet na lvl X. W kazdym razie nie wiem czy nie lepszym pomyslem bedzie poczekac na jeszcze kilka DLC i dopiero przejsc ME2 jeszcze raz zamiast kaleczyc sie takimi godzinnymi sesjami ktore pozostawiaja jak napisales uczucie niedosytu i rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:00, Phobos_s napisał:

Jasne. Nikt na siłę nikogo nie ciągnął do kasy :)
Chodziło mi o to, że za taki DLC ktoś jeszcze chciał kasę zamiast dać go za free, jak nie przymierzająć Firewalkera :)

Odbiją sobie na uber strojach dla załogi, bo nie wątpię w to, iż wielu graczy je kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już mam Firewalkera za sobą i ja z kolei muszę powiedzieć, że dostałem dokładnie to, czego się spodziewałem.
Ogólnie rzecz biorąc, to te 5 misji nie odbiega znacząco od tego, co było w dodatkowych questach z podstawki. Dużo akcji, trochę chodzenia pieszo po lokacjach i właściwie żadnych dialogów... Ale jednak tło fabularne jest (tyle że w mailach, nagraniach i datapadach), sposób walki prezentuje się całkowicie inaczej(w przeciwieństwie właśnie do takiego Pinnacle Station), samym Hammerheadem się fajnie lata i nawet dostajemy nowy przedmiot do naszej kajuty, więc ogólnie 7/10:) Gdyby były nie brak wyborów i dialogów byłoby nawet 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 22:00, Terrorite napisał:

W kazdym razie nie wiem
czy nie lepszym pomyslem bedzie poczekac na jeszcze kilka DLC i dopiero przejsc ME2 jeszcze
raz zamiast kaleczyc sie takimi godzinnymi sesjami ktore pozostawiaja jak napisales uczucie
niedosytu i rozczarowania.


Zdecydowanie tak. Pograłem w to DLC i szczerze nie mam ochoty siadać do niego drugi raz inną z postaci którymi juś ME2 ukończyłem. Jak będę przechodził po raz czwarty to wtedy przjdę to z biegu i przynajmniej się tak nie zmęczę :)

@ Marco_Polo
Fakt. Ale skoro jest popyt wśród klientów to czemu BW i EA mają nie zarabiać na tym. Life is brutal a business is business.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować