Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2010 o 21:23, revolt505 napisał:

Ja mam takie pytanko. Właśnie ukończyłem ME 2 i tak się zastanawiam czy podczas importu
save''a do ME 3 własnoręczna zmiana dubbingu może doprowadzić do jakiś problemów?

Nie sadze, Gibbed ME SE dziala na wszystkich save niezaleznie od zlokalizowania samej gry. W save nie sa zapisywane informacje o wersjach jezykowych, co najwyzej o samej wersji gry.

Co do Shadow Brokera, poszukaj w necie Liara and Shadow Broker hidden dialogue i dowiesz sie wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie będą stroje dla Kriosa, Jack i przede wszystkim Gerrusa, choć szkoda, że płatne. Firewalker zapowiada się ciekawie, Kasumi tez, chyba czas zakupić Bio punkty w gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 00:15, Mrozinnio napisał:


Żeby było śmieszniej, "elementy" Kasumi już są (i były od początku) w ME2, czyli znowu płaci się za to, co powinno być w grze w dniu premiery lub darmowo troszkę później...
A stroje? W przeliczeniu 5,49 za parę tekstur, na które w walce i tak nie ma czasu zwrócić uwagi. Cóż, czekamy na dalsze propozycje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 07:15, L33T napisał:

Lepsze to niż "Return to Ostagar"

Zawsze to jakis plus. Bo poza tym to taka Tali bez maski, oj czuje ze bedzie schizma i mala wojenka miedzy zwolennikami jednej i drugiej ;) Glos ma moim zdaniem duzo bardziej sexi od dziecinnej Tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Glos ma moim zdaniem duzo bardziej

Dnia 20.03.2010 o 07:38, Terrorite napisał:

sexi od dziecinnej Tali.

Po obejrzeniu trailera pojawiło się w mojej głowie multum określeń na głos Kasumi. Żadne z nich nie zbliża się nawet do sexi :-) Ale gusta bywają różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie. Muszę płytkę w empiku zamówić. :)

Po obejrzeniu trailera stwierdzam, że Tali ma seksowniejszy głosik. Kasumi...cóż...brzmi jak żeńska wersja Robin Hooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wspomnianym menu zaznaczasz tylko folder w którym masz sejwy (domyślnie Moje dokumenty/Bioware/Mass Effect/Save), a resztę robisz już z poziomu gry. Wybierasz "Nowa Gra", "Importuj postać z ME1" i klikasz interesującą cię postać. Powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Chociaż z tego co widzę to ułatwia trochę grę niż ją utrudnia. Miałem nadzieję na jakiś super hardcore, jak ten flashmode do Wiedźmina.
But...Zaraz zacznę grę jeszcze raz. Po raz...7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie podczas zadania pozyskaniem Mordina napotkałem na dosyć ciekawą sytuacje. Na początku wkurzyło mnie to nieco, bo straciłem cenną pomoc przy walce z kroganami z Blood Pack-a, ale po skończonej walce mam w sumie z tego niezłą polewkę :) Wychodzi na to, że Miranda, pomimo tych całych swoich modyfikacji, jest po prostu beznadziejnie głupia - zablokować się w taki sposób... :D

20100322154459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem w ME2 Miranda była najczęściej blokującą się postacią. Podczas niektórych starć okazywało się nagle, że zamiast trójki walczy jedynie dwójka bo Miranda akurat "pudruje sobie nos" zablokowana na jakieś przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować