Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2011 o 07:21, xkarionx napisał:

Wydaje mis sie ze to bedzie tylko kolejna paczka z bronmi lub ubrankami.


Bo Alternate Appearance Pack 2 jest taką paczką.

Swoją drogą, na naszym Live chyba coś ruszyło - jescze przedwczoraj ME2 miał 52 achievementy, teraz już 59 (tyle ile miał na Zachodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 07:28, Henrar napisał:

> Wydaje mis sie ze to bedzie tylko kolejna paczka z bronmi lub ubrankami.

Bo Alternate Appearance Pack 2 jest taką paczką.

Swoją drogą, na naszym Live chyba coś ruszyło - jescze przedwczoraj ME2 miał 52 achievementy,
teraz już 59 (tyle ile miał na Zachodzie). Przy tym dodatku w newsie nie ma informacji o tym, że dodatek nie będzie dostępny w Polsce (a przy Castlevanii ta informacja jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu dodać coś, jakiąś silniejszą ofensywnę, ja po prostu mijałem te wieżyczki atakujące Nas bo to jest po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - na polskim Live są dostępne DLC do ME2. Nie wiem czy Shadow Broker jest, ale widziałem Overlorda, Kasumi, paczki z bronią i Cerberus Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:11, Henrar napisał:

Uwaga - na polskim Live są dostępne DLC do ME2. Nie wiem czy Shadow Broker jest, ale
widziałem Overlorda, Kasumi, paczki z bronią i Cerberus Network.

Świetny news. Myślę, że jeżeli wrzucili te DLC, to reszta będzie już tylko kwestią czasu. LotSB na pewno nie odpuszczą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Splocky - LotSB to jeden z dwóch zapowiedzianych DLC, które mają stanowić pomost fabularny pomiędzy ME2 i ME3. jeżeli chcą zachować spójność to muszą go opublikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 20:29, Venydarr napisał:

@Splocky - LotSB to jeden z dwóch zapowiedzianych DLC, które mają stanowić pomost fabularny
pomiędzy ME2 i ME3. jeżeli chcą zachować spójność to muszą go opublikować ;)

Myślisz, że znów zatrudnią "gwiazdy" z podstawki, żeby spolonizować tych kilka lini dialogowych? Nie sądzę, a w wersji kinowej nie mogą wydać, bo takiej oficjalnie nie ma i nie było ;]

A ja mam szatański plan związany z wątkiem romansowym w grze. Od zawsze to Liara była wybranką serca mojego Sheparda, to też w ME2 nigdy jej z nikim nie zdradził. Nawet z Mirandą, ale ta niewiasta mi tak przypadła charakterkiem do gustu, że chcę zobaczyć jak w ME3 miażdży kości znielubianej przeze mnie Ashley. Oczywiście, żeby tak się stało, muszę uwieść Ash. Save idealny do ME3 już mam, teraz przyszła pora na save alternatywny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 20:29, Venydarr napisał:

@Splocky - LotSB to jeden z dwóch zapowiedzianych DLC, które mają stanowić pomost fabularny
pomiędzy ME2 i ME3. jeżeli chcą zachować spójność to muszą go opublikować ;)

"Evil" Chris gdzieś na SBW napisał, że jeśli ktoś nie grał i nie ma w swoim save przejścia LotSB to w ME3 będą miały one miejsce tylko mogą być trochę zmienione

Spoiler

Liara i tak będzie Shadow Brokerem, ale może wtedy sama go pokonała w co wątpię, żeby jej się udało samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 18:25, Deturis napisał:

Miranda w pancerzu, jest! Wreszcie!
Tali - god no....
Grunt, wygląda dobrze. :)


Z dala od mojej Tali, to moja "dziewfczyna" przecież ;)
A tak poważnie, AP2 wygląda fajnie ale IMHO, samo appearance to za mało by wydać kasę... Właśnie ściągam zakupionego Shadow brokera, Overlorda i kasumi... to jest warte swojej ceny a nie wdzianka, takie moje zdanie...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:41, Vexilium napisał:

Kilka początkowych stron z drugiej części komiksu Evolution. Uwaga na spoilery.


E tam :) Wolę nie zaglądać :)

Ciekawi mnie za to czy tak samo jak Redemption, Evolution będzie wydane w zbiorczym pakiecie.
Bo jakoś wolę zamówić sobie potem cały komiks i cztery części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 17:28, xkarionx napisał:

komiks evolution bedzie pomostem pomiedzy druga a trzecia czescia ME, tak? Bo juz troche
ostatnio się pogubilem.

Niezbyt - przez komiks poznamy historię Illusive Man''a i możliwe, że właśnie zwieńczeniem ostatniej części komiksu, która się pojawi 20 kwietnia, może być DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować