Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2010 o 10:56, Oloninho napisał:

Witam. Co dla

Spoiler

Mirandy

oznacza:
Spoiler

Przyjdę, gdy będziemy mieć chwilę spokoju.

?
Tzn kiedy
Spoiler

przyjdzie

?


Spoiler

Można też po ukończeniu gry zaprosić ją do kajuty ale nic ciekawego nie można zrobić.
Jak dam żeby usiąść na kanapie z Mirandą i nacisnę spację to robi się czarny ekran w tle leci muzyka i nic nie mogę zrobić. Miał ktoś podobnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Spoiler

do skompletowania drużyny brakuje mi jeszcze 3 postaci, wykonałem pięć misji na lojalność, w głównym wątku miałem już kolonię horyzont, a teraz jestem na "opuszczonym" statku zbieraczy. Teraz do rzeczy - chcę wiedzieć czy w dalszej części gry spokojnie będę mógł skompletować całą drużynę i wykonać wszystkie misje lojalnościowe, bo jak do tej pory misje z wątku głównego są niejako narzucone. Mam nadzieję, że dość jasno przedstawiłem o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 12:46, thx11 napisał:

/.../


Po wykonaniu misji, o której piszesz,

Spoiler

dostaniesz od Ilusive Mana nowe dossier pontencjalnych członków drużyny- justicar, assasin i quarinki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:31, CrazyGambler napisał:

Kurde już 5 dni temu dostałem grę ale kodu na armor i broń dalej nie mam, ktoś jeszcze
nie dostał??

Ja jeszcze nie mam kodu. Ale trudno, bez tych przedmiotów da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:42, Henrar napisał:

> Kurde już 5 dni temu dostałem grę ale kodu na armor i broń dalej nie mam, ktoś jeszcze

> nie dostał??
Ja jeszcze nie mam kodu. Ale trudno, bez tych przedmiotów da się grać.


Ja już przeszedłem gre 2 razy i mam wszystkie achievementy i wykonałem wszystkie zadania, przeskanowałem planety itp. więc chyba mi ten kod zostanie na kiedyś tam prawdopodobnie aż nie pojawi się nowe dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluję właśnie grę i wypakowuje mi jakiś plik POLISH.RAR a chciałem wersję oryginalną. Nigdzie nie widziałem wyboru angielskiej wersji. Pojawia się dopiero po instalacji, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:18, zbysheck napisał:

Instaluję właśnie grę i wypakowuje mi jakiś plik POLISH.RAR a chciałem wersję oryginalną.
Nigdzie nie widziałem wyboru angielskiej wersji. Pojawia się dopiero po instalacji, czy
jak?


Nie pojawia się wcale.
Nie ma opcji włączenia wersji oryginalnej.

Żeby mieć angielską wersję z polskimi napisami musisz podmienić nazwy plików, a żeby mieć full angielską musisz ściągnąć plik z angielskimi tekstami (zamieszczałem link kilka dni temu).

Wszystko jest w tym wątku trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:21, Phobos_s napisał:

Żeby mieć angielską wersję z polskimi napisami musisz podmienić nazwy plików, a żeby
mieć full angielską musisz ściągnąć plik z angielskimi tekstami (zamieszczałem link kilka
dni temu).

Wszystko jest w tym wątku trochę wcześniej.

Ech... myślałem ze będzie elegancko jak w jedynce.

A przy okazji mam drugi problem. Kupiłem grę w empiku i z tego co widzę, drugi dysk nie działa. Na domiar złego moja głupota kazała mi odejść od kasy bez paragonu. Popróbuję jeszcze pokombinować z tą płytą, ale sądzicie że ewentualnie da się grę wymienić? [zamawiałem preorder]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:24, zbysheck napisał:

Popróbuję
jeszcze pokombinować z tą płytą, ale sądzicie że ewentualnie da się grę wymienić? [zamawiałem
preorder]


Jeśli pójdziesz i powiesz, że tylko chcesz wymienić jedną płytę a nie cały produkt to raczej nie powinno być problemu. Choć to zależy też czy sprzedawca nie będzie złośliwy :)

Jeśli zamawiałeś w empiku preorder to będą mieli Cię na jakiejś liście. Tak sądzę przynajmniej.

I na następny raz ZAWSZE bierz paragony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:29, Phobos_s napisał:

Jeśli pójdziesz i powiesz, że tylko chcesz wymienić jedną płytę a nie cały produkt to
raczej nie powinno być problemu. Choć to zależy też czy sprzedawca nie będzie złośliwy
:)

Jeśli zamawiałeś w empiku preorder to będą mieli Cię na jakiejś liście. Tak sądzę przynajmniej.

No to mi trochę poprawiłeś humor

Dnia 01.02.2010 o 15:29, Phobos_s napisał:

I na następny raz ZAWSZE bierz paragony :)

Pierwszy raz nie wziąłem i akurat niespodzianka. Mam nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja to sobie nie wyobrażam co się będzie dziać jak ci wszyscy Żniwiarze ukazani w ostatniej scenie zaatakują Galaktykę. MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:51, Ecko09 napisał:

Spoiler

Ja to sobie nie wyobrażam co się będzie dziać jak ci wszyscy Żniwiarze ukazani w ostatniej
scenie zaatakują Galaktykę. MASAKRA.



Spoiler

założę się że będziemy walczyć tylko ze zwiastunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:18, zbysheck napisał:

Instaluję właśnie grę i wypakowuje mi jakiś plik POLISH.RAR a chciałem wersję oryginalną.
Nigdzie nie widziałem wyboru angielskiej wersji. Pojawia się dopiero po instalacji, czy
jak?

Jak masz EK to możesz zerjestrować sobie klucz na EA download manager i pobrać 11GB danych,by mieć pełną angielską wersję, która w dodatku nie wymaga płyty do działania :) (nie wiem jak z normalną edycją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W sumie czemu? Przecież atakują wszyscy. Jest ich tam tak dużo, że 1 mniej lub jeden więcej wcale nie robi różnicy. :P Zresztą Zwiastun może, ale nie musi być szefem Żniwiarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 15:58, Henrar napisał:

Jak masz EK to możesz zerjestrować sobie klucz na EA download manager i pobrać 11GB danych,by
mieć pełną angielską wersję, która w dodatku nie wymaga płyty do działania :) (nie wiem
jak z normalną edycją)

No 11gb to sporo i do tego mam zwykłą edycję. Szybciej będzie się przejść do empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:
1. Jak jest z przeładowywaniem broni, słyszałem, że w przeciwieństwie do ME1 tutaj coś takiego istnieje. Czy łączy się to z brakiem przegrzania, czy nie ma to nic do rzeczy?
2. Jak jest z systemem rozwoju postaci, od znajomego słyszałem, że jest o wiele mniej rozbudowany?
3. Jeżeli nie posiadam save''ów z ME1, czy jest możliwe stworzenie swojej historii od początku, wybór decyzji, jakie podjęliśmy w jedynce

Spoiler

(kogo uratowaliśmy, z kim spaliśmy, itp)

? A jeżeli tak, to na jakie mamy wpływ?
Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować