Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2010 o 20:22, Lukasz924 napisał:

a wie ktos czy a plyte gurala z jego strony placi sie za przesylke?? jak tak to ile?

No własnie tez mam zamiar dzisiaj zamówic i nie ma nigdzie info. Jak cos bys wiedzial to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:15, koLLLL napisał:

> a wie ktos czy a plyte gurala z jego strony placi sie za przesylke?? jak tak to
ile?
No własnie tez mam zamiar dzisiaj zamówic i nie ma nigdzie info. Jak cos bys wiedzial
to napisz


patrzylem na forum gurala i przesylka wynosi 6zl. jak zamowisz to daj znac czy da sie wybrac opcje zaplaty. a i chyba bedzie do tego koszulka bo trzeba podac rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 15:37, Kaucz napisał:

Świetny styl, dobre linijki, chłop wraca do formy.

"Palę majki, tak jakbym palił fajki, mam super najki"?
Litości chłopaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 00:24, Esergie napisał:

"Palę majki, tak jakbym palił fajki, mam super najki"?
Litości chłopaki...


Usłyszał sam początek i pierwszy do hejtu ... Litości człowieku.

DGE będę musiał w końcu obadać płyty w całości, "Palę Majki" zdecydowanie jeden z najlepszych lirycznie tracków jakie od niego słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 01:14, Hekt-X napisał:

Usłyszał sam początek i pierwszy do hejtu ... Litości człowieku.


Tak Dante, przesłuchałem kilku sekund i stwierdziłem, że muszę zjechać Górnego na forum gram.pl (sarkazm, dla tych średnio ogarniętych)
Więc dalej utrzymuję swoje błaganie o litość, też w kwestii bezpodstawnych spekulacji.
a) Nie hejtuję tylko poraża mnie to, że ktoś z taką przeszłością jak Gural klepie taką chałę i świerzaki się tym jarają.
b) Każdy rozgarnięty skuma w końcu, że to jest nawijanie o tym samym (mniej więcej o dupie maryni), w nowej folii, bez żadnej innowacji, jak to ktoś ujął.
A, i jakbyś chciał wiedzieć, to znam "twórczość" dge, więc nie przypniesz mi etykietki książkowego przykładu hejtera. I mam wrażenie deja vu kiedy słyszę ten twór jakbym cofnął się dwa lata wstecz do "El Polako". Dobrze? Eeeee niekoniecznie, bo to odgrzewany kotlet, przemielony na dodatek przez wielu innych już jakiś czas temu. Ale jakże pięknie podany, a przecież to jest najważniejsze w rapie (lubię sarkazmy)
A Sage i Sobota "Odziej się"? Cholera, mam wrażenie, że tekst napisany na kolanie w 10 minut, jeden drugiego zerwał w nocy "Dawaj, nagrywamy kawałek i klip, za 2h wrzucamy na kanał YT".
Sto sto stoprocent kiczu.
Będąc hejterem nie uzasadniłbym w żaden sposób swojej wypowiedzi,a nie mając argumentów rzucał tu mięsem i dostał bana. A nie piszę sobie tego ot tak, z powodu braku zajęcia, tylko mam w tym jakiś cel, nawet jak wracam styrany po 12h pracy (tak, nie mam wolnych świąt i weekendów).
Nawet jeśli jestem jednym z nielicznych w tych poglądach to wiem, że to zdanie jest moje, a nie narzucone przez masy, dla których hip hop stał się modny. 12-latkowie chodzący w koszulkach JP, 14-latkowie nucący pod nosem "Gdzie jest hajs tu, dziwko?".
A ktoś zapomniał o tym, że hip hop jest tam gdzie jest serce. Albo po prostu nigdy nie poznał tego uczucia i chce być fajny jak chłopcy z mtv.
Akurat całej tej wypowiedzi nie kieruję do Ciebie, żebyś źle nie zrozumiał. Zresztą klawiatura to i tak za mało żeby wyłożyć wszystko na tacy. Nie bluzgając przy tym na dodatek, zgrozo!
Es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 00:24, Esergie napisał:

> Świetny styl, dobre linijki, chłop wraca do formy.
"Palę majki, tak jakbym palił fajki, mam super najki"?
Litości chłopaki...

"Ogarnia trwoga w kościołach potomków pogan/Tylko się boją czy naprawdę wielbią Boga?"
Z innego tracku "To z czasów kiedy ludzie latali umysłem nie samolotem"
Nie jestem żadnym Świeżakiem, jara mnie nowa płyta Gurala no porzucił proste do bólu tematy a zaczął coś "mądrzejszego" składać. Są wywiady itp. możesz sobie obejrzeć, całkiem inaczej podchodzi do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 00:24, Esergie napisał:

Litości chłopaki...


Nie marudź, każdy może wyciąć jakieś teksty z kontekstu i mówić, że są drętwe. Dobry tekst ma ten kawałek i z tego co słyszałem z promomixu i pierwszych kawałków, to ta płyta jest lepsza tekstowo od poprzednich. Przynajmniej pojawiają się jakieś nowe klimaty, muza jest dopracowana. Ja liczę na dobrą płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale on nie marudzi, powiedział swoje zdanie, to tak jak ktoś powie że lubi peje a drugi że tedego, ten nazwie hejterem tego i vice versa. Ja osobiście płyte zamówie ale nie licze na cuda :), bardziej mnie obchodzi album Lukatricks który ma premiere 12.06 :)
i powtarzam xD nie jestem hejterem, totem odniesie sukces bo dzieciaki nie czują zajawki i myślą że gural jest królem hh i wg te hasła "ave dge" porażka jesli patrząc na to że połowa z nich nie ma nawet 15 lat :P.
no to besztajcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 10:56, Bumblejazz napisał:

nie jestem hejterem, totem odniesie sukces bo dzieciaki nie czują zajawki
i myślą że gural jest królem hh i wg te hasła "ave dge" porażka jesli patrząc na to że
połowa z nich nie ma nawet 15 lat :P.
no to besztajcie ^^


Wielu ludzi myśli że ich ulubiony raper jest królem rapu. Gdzie widzę Ave SLU, Prosto na zawsze, Ostatnia Szansa Tego Rapu. Nigdy wcześniej nie słuchałem Gurala tak dużo, może pojedyncze kawałki z płyt, ale słuchałem promo, i ta płyta mi się podoba. A Totem odniesie sukces bo będzie dobrą płytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vinnie P zniszczyl, BLH zniszczyl, Necro zniszczyl, a jeszcze przeciez Blaze, Twiztid, fhui nowego shizzle''u od Strange, itp. itd. 2010 <3 No i nie zapominajmy o Guralu, toz to juz teraz plyta (drewnianej malpy) roku -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niepotrzebnie sie naprodukowałeś, bo nie zrozumieałes widocznie o co mi chodzi...

W swoim wcześniejszym poście zacytowałeś sam początek kawałka i to faktycznie marny, marny też w porównaniu do jego reszty, która jak mówiłem lirycznie jest b. dobra. Ty zostając przy linijce z najkami, stwierdziełeś, że w tym tracku nie ma dobrych wersów, co dla mnie jest beką, bo jest ich tam sporo...

lyda - w sumie też próbuję tu działać coś z wicked sceną, ale nie wiem, czy ludzie aktualnie przebywający w tym wątku w ogóle wiedzą co to za wykonawcy, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:11, Hekt-X napisał:

lyda - w sumie też próbuję tu działać coś z wicked sceną, ale nie wiem, czy ludzie aktualnie przebywający w tym wątku w ogóle wiedzą co to za wykonawcy, heh...

Ktos tam wie na bank ;p Poza tym po czesci wrzucanie przez ciebie info wicked shicie sprawilo, ze sie tym zajaralem, chociaz przez dlugi czas myslalem ''fuck, ale to ICP jest gowniane'' xD Sto osob przeczyta, dziesiec sprawdzi, jedna sie zajara - zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:11, Hekt-X napisał:

Niepotrzebnie sie naprodukowałeś, bo nie zrozumieałes widocznie o co mi chodzi...

Widocznie tak lubię.

Dnia 04.06.2010 o 11:11, Hekt-X napisał:

W swoim wcześniejszym poście zacytowałeś sam początek kawałka i to faktycznie marny,
marny też w porównaniu do jego reszty, która jak mówiłem lirycznie jest b. dobra. Ty
zostając przy linijce z najkami, stwierdziełeś, że w tym tracku nie ma dobrych wersów,
co dla mnie jest beką, bo jest ich tam sporo...

Ty też masz widocznie problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo zacytowałem sam początek, ale napisałem, że przesłuchawszy cały kawałek skwintowałem to stwierdzeniem "i co?". Kilka linii dobrych i kawałek już daje radę? Tak naprawdę chłopaki z podziemia nie mający takich warunków, ale mających to coś, co większość mainstreamowców dawno straciła - zajawkę, potrafi w jednej zwrotce zmieścić więcej konkretniejszych, głębszych i ambitniejszych wersów niż niejeden pieprzący oficjalnie błazen na całej swojej płytce.
Forum, na którym wyraża się swoje zdanie : nie marudż, pierwszy do hejtingu itd.
Spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie uważam,że niepotrzebnie sie naprodukowałem,bo chyba po to jest ten temat na tym forum,w którym kiedys wiele sie udzielałem. Gusta są różne,dla jednego dobrym rapem jest jednowymiarowe gówno z drogą metka,dla innego uliczne jp i beznadzieja życia po kryminale,a znowu dla innego dobry rap to cos wiecej niż tło pod browara i gibona,cos czego trzeba słuchać,a nie tylko słyszeć. I zauważ,że żadnego ze słuchaczy tego,co mi nie podchodzi nie jadę,więc nie rozumiem waszego obruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 12:54, Esergie napisał:

Ty też masz widocznie problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo zacytowałem sam początek,
ale napisałem, że przesłuchawszy cały kawałek skwintowałem to stwierdzeniem "i co?".
Kilka linii dobrych i kawałek już daje radę?


Jak widzisz tylko kilka, to bardzo mi przykro.

Dnia 04.06.2010 o 12:54, Esergie napisał:

Tak naprawdę chłopaki z podziemia nie mający
takich warunków, ale mających to coś, co większość mainstreamowców dawno straciła - zajawkę,
potrafi w jednej zwrotce zmieścić więcej konkretniejszych, głębszych i ambitniejszych
wersów niż niejeden pieprzący oficjalnie błazen na całej swojej płytce.


A czy DGE nie ma zajawki ? Po co by w takim razie wydawał mixtape''y obok legalnych albumów ? I co ma do tego teraz fakt, że są inni lepsi lirycznie od niego wykonawcy ?
Poza tym u Gurala nie potrzebuję jakiś mega przekazów o tym jak co mam robić, zeby żyć lepiej, czy coś... Jego liryka ma doćć specyficzny styl. Wiesz, jak chcę sobie posłuchać głębszych i ambitniejszych tekstów, puszczam np. SumęStyli, K2, Sadistika, czy Project Wyze/Dead Celebrity Status...

Dnia 04.06.2010 o 12:54, Esergie napisał:

Forum, na którym wyraża się swoje zdanie : nie marudż, pierwszy do hejtingu itd.
Spoko;)


Jeśli swoje zdanie wyrażasz w formie:

""Palę majki, tak jakbym palił fajki, mam super najki"?
Litości chłopaki..."

To co mam na to poradzić. Moja odpowiedź była na tym samym poziomie co tamten twój post, więc nie wiem o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować