Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

eRepublik - The New World [m]

309 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 11:57, KuroNeko napisał:

W czym najlepiej pracować w Polsce? mam skilla 1.5 w landzie i zarabiam trochę ponad
1.50 pln :/ Pracuję w narodowej Hucie. Warto się przerzucić na coś innego?

Jak chcesz siedzieć w Polsce to warto pomyśleć o zmianie branży, bo w land zaraiają najwięcej ludzie w krajach z high iron, a my takiego nie mamy. Jeśli gdzieś zagranicą wyszkolisz się w landzie to na bank nie będziesz miał problemów ze wstąpieniem do jakiejś grupy wojskowej. Ze względu na brak high regionów w PL mało kto się szkolił w land, przez co wyskillowani ludzie są cenni dla grup bojowych.

@shinoda
Jak w życiu, każda partia daje sobie metkę prawicowców lub lewicowców, a tak naprawdę nimi nie są.
Lepiej poszukać programów partii, lub poczytać co gadają ich reprezentanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:24, lukasz2-12 napisał:

Podbiliśmy eNiemcy. Czy podołamy eHiszpanii?


Hiszpania to nasi sojusznicy. Zostały 2 regiony Francuskie które zapewne niedługo przejmiemy my lub Hiszpanie, później Hiszpanie wezmą się pewnie za Holandie i razem z nami z WB. Walka która się aktualnie toczy to pewnie coś w stylu wojny treningowej. Jak się mylę to mnie oświećcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:37, xadras95 napisał:

> Podbiliśmy eNiemcy. Czy podołamy eHiszpanii?

Hiszpania to nasi sojusznicy. Zostały 2 regiony Francuskie które zapewne niedługo przejmiemy
my lub Hiszpanie, później Hiszpanie wezmą się pewnie za Holandie i razem z nami z WB.
Walka która się aktualnie toczy to pewnie coś w stylu wojny treningowej. Jak się mylę
to mnie oświećcie.

O ile dobrze pamiętam, to mieliśmy oddać Hiszpanom ten tern za free, ale coś nie wyszło i zrobił się z tego trening :D Tak przynajmniej gdzieś wyczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:48, shinoda napisał:

Gdzie jest szpital?

Jak stoczysz walkę to w oknie bitwy pojawi Ci się wiadomość o możliwości pójścia do szpitala. Do szpitala można iść tylko raz dziennie, w dniu w którym się walczyło. (nowy dzień zaczyna się ok. godz 9:00 rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho?! Właśnie udało nam się utrzymać ziemię pomimo 12(13?) powstań! W prawdzie zrobili potem jeszcze jedno ale ono nie ma szans powodzenia ;)
Radujmy się bo już niedługo Niemcy nie będą mogli nam zagrozić, nawet od wewnątrz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 09:36, KuroNeko napisał:

Co tu tak cicho?! Właśnie udało nam się utrzymać ziemię pomimo 12(13?) powstań! W prawdzie
zrobili potem jeszcze jedno ale ono nie ma szans powodzenia ;)
Radujmy się bo już niedługo Niemcy nie będą mogli nam zagrozić, nawet od wewnątrz! :)

Z tego co widzę to przegraliśmy 2 powstania (w Bawarii i Saarland), więc moim zdaniem nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:46, Rokuto napisał:

> Co tu tak cicho?! Właśnie udało nam się utrzymać ziemię pomimo 12(13?) powstań!
W prawdzie
> zrobili potem jeszcze jedno ale ono nie ma szans powodzenia ;)
> Radujmy się bo już niedługo Niemcy nie będą mogli nam zagrozić, nawet od wewnątrz!
:)
Z tego co widzę to przegraliśmy 2 powstania (w Bawarii i Saarland), więc moim zdaniem
nie jest dobrze.

Wcześniej o dziwo tego nie przyuważyłem O_o Ale nie jest też tak źle, dwa regiony to chyba szybko odbijemy, nie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:56, KuroNeko napisał:

Wcześniej o dziwo tego nie przyuważyłem O_o Ale nie jest też tak źle, dwa regiony to
chyba szybko odbijemy, nie? ^^

Będzie to o wiele trudniejsze, ale nie ma rzeczy niemożliwych :) Musimy się z nimi szybko uporać bo mogą nas zacząć blokować i plany podbicia eUK lekko odsuną się w czasie.

Tak przy okazji. Od 14.01 możemy grać w swoim ojczystym języku :) Szczerze powiedziawszy gdybym nie wszedł na e-maila nawet bym o tym nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 11:02, Rokuto napisał:

Tak przy okazji. Od 14.01 możemy grać w swoim ojczystym języku :) Szczerze powiedziawszy
gdybym nie wszedł na e-maila nawet bym o tym nie wiedział.

A to niestety sprowadzi fale dzieci w wieku 7-12 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak idealnie dopracowali rozkazy od MON, że sam wykonałem jeden atak, ale tak sobie myślę, trochę dziwna strategia i ZONK, "The German Eagle". Echh, odbijemy te regiony.

Ja mam takie pytanie: można zmienić nick? Ew. czy admini zmienią? Bo dodałem sobie niepotrzebnie "TheGreat" będąc pewnym, że nick zajęty, a tu jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy czytasz całą treść rozkazów MON? Ja patrzę tylko gdzie mam walczyć i tam walczę :P Na początku dziwiło mnie, że oddajemy regiony, ale dobra, przeczytałem notkę o Rhone Alps no to OK, ale jednak i tak coś nie pasowało. :P

Ciekawe co teraz? Odbijemy te 2 regiony? Bavaria ma high grain, med wood i iron bodajże, cholernie cenna jest. Poza tym, niedługo wybory w Niemczech i aktywują MPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście?! Czy wy to widzieliście?! Największy fail w eŚwiecie! I w dodatku spowodowany przez adminów! Dla tych, którzy nie czają. Podczas bitwy pomiędzy Peru ("nasza" kolonia w Ameryce południowej) a Brazylią gra się zawiesiła a w dodatku Ruski cheatowali. Jeden z nich walczył dziś w tej bitwie uwaga, ponad 1700 razy! Takich cwaniaków było kilku. Dodatkowo ponoć były jakieś ataki DDoS. Nie wiem co to jest, ale nie brzmi dobrze :P

I pomimo, że zadaliśmy większy DMG to bitwa została rozstrzygnięta na korzyść tych oszustów >.<
Oby admini coś z tym zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:19, KuroNeko napisał:

Widzieliście?! Czy wy to widzieliście?! Największy fail w eŚwiecie! I w dodatku spowodowany
przez adminów! Dla tych, którzy nie czają. Podczas bitwy pomiędzy Peru ("nasza" kolonia
w Ameryce południowej) a Brazylią gra się zawiesiła a w dodatku Ruski cheatowali. Jeden
z nich walczył dziś w tej bitwie uwaga, ponad 1700 razy! Takich cwaniaków było kilku.
Dodatkowo ponoć były jakieś ataki DDoS. Nie wiem co to jest, ale nie brzmi dobrze :P


I pomimo, że zadaliśmy większy DMG to bitwa została rozstrzygnięta na korzyść tych oszustów
>.<
Oby admini coś z tym zrobili.

To, że ktoś walczył 1700 razy to nic nie znaczy :) Taką osobę można podgiftować (dać mu w cholerę prezentów), a dzięki temu podniesie mu się wellness i jest w stanie atakować. Co prawda bardzo dużo to kosztuje, ale nic nie ma za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:35, Rokuto napisał:

> Widzieliście?! Czy wy to widzieliście?! Największy fail w eŚwiecie! I w dodatku
spowodowany
> przez adminów! Dla tych, którzy nie czają. Podczas bitwy pomiędzy Peru ("nasza"
kolonia
> w Ameryce południowej) a Brazylią gra się zawiesiła a w dodatku Ruski cheatowali.
Jeden
> z nich walczył dziś w tej bitwie uwaga, ponad 1700 razy! Takich cwaniaków było kilku.

> Dodatkowo ponoć były jakieś ataki DDoS. Nie wiem co to jest, ale nie brzmi dobrze
:P
>
>
> I pomimo, że zadaliśmy większy DMG to bitwa została rozstrzygnięta na korzyść tych
oszustów
> >.<
> Oby admini coś z tym zrobili.
To, że ktoś walczył 1700 razy to nic nie znaczy :) Taką osobę można podgiftować (dać
mu w cholerę prezentów), a dzięki temu podniesie mu się wellness i jest w stanie atakować.
Co prawda bardzo dużo to kosztuje, ale nic nie ma za darmo.

Jeśli by ktoś faktycznie tyle walczył to wiele znaczy, dziennie można max 10 wellness dzięki giftom odzyskać oraz użyć 40 WB - w ciągu dwóch dni można tak zrobić 82ataki + to co można standardowo walić, powiedzmy że 15-16 ataków. Więcej razy atakować grając uczciwie nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować