Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Witaj!
>Po prostu wydalo mi sie to smieszne
Trochę dziwne, no nie?

Dnia 29.03.2009 o 11:41, Piotrek K. napisał:

podejscie z zaklepywaniem sobie nickow podajac je publicznie na forum ;)...

I tak nie "ukradną" tych nicków ponieważ "Junior" jest już chyba przez kogoś zajęty (może usuną to konto, to sobie wezmę ten nick), jak ktoś sobie weźmie nick Wojmistrz to może mieć na karku agenta 007 xD, a Twoj_Stary dziwnie brzmi (i wygląda).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny i długo wyczekiwany, szkoda że jednorazowy. Powinno być tak ,że pierwsza zmiana nicku jest za darmo ,a następne już by kosztowały 50 WPLN....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:15, TICOCHONDRIUSS napisał:

Tylko data mnie martwi...

Sądzę iż wybrana specjalnie by większość myślała ze to tylko żart ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 15:34, wip_01 napisał:

> Tylko data mnie martwi...
Sądzę iż wybrana specjalnie by większość myślała ze to tylko żart ^^

Ja nadal tak myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 09:40, junior17 napisał:

O co Ci chodzi? Przecież ten głupi znaczek pod nickiem to tylko znaczek. Więc nie za bardzo rozumiem Twe oburzenie.

Ten znaczek jest po to panienko, żeby ktoś odpowiadając co Ciebie zwracał się właściwie odmieniając wg płci. A jeżeli nadal byś tego nie zrozumiała, to najlepiej byłoby gdybyś się wczytała w tego posta bo sedno tego znaczka sprowadza się właśnie do tego jak będziesz odczytywała zwrócone do Ciebie posty.

A jest możliwe, że kiedy zrobią tak inni forumowicze to będziesz czuła się raczej mniej komfortowo niż gdy zamiast dziewczyny byłabyś jednak chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 29.03.2009 o 16:24, Findan napisał:

Ej, bez takich :/ :P

Nie wiem, czy dobrze się zrozumieliśmy, ale to nie jest wyzwisko. Nawet nie pomyślałem, aby komuś z czymś takim wyjechać. To jest tylko jeden z nicków jaki chciałbym mieć po tej "wielkiej zmianie". Dlatego napisałem, że chyba nikt inny nie weźmie tego nicku, ponieważ dziwnie on brzmi (i wygląda).
Dobrze Cię zrozumiałem?

Olamagato
>Ten znaczek jest po to panienko, żeby ktoś odpowiadając co Ciebie zwracał się właściwie odmieniając wg płci. >A jeżeli nadal byś tego nie zrozumiała,
Zrozumiałam, zrozumiałam.
>znaczka sprowadza się właśnie do tego jak będziesz odczytywała zwrócone do Ciebie posty.
Mi to lotto. Ważne, aby sens posta był zachowany.
>A jest możliwe, że kiedy zrobią tak inni forumowicze to będziesz czuła się raczej mniej komfortowo niż gdy
A czemuż to miałabym czuć się nieswojo? Uważam, że to w żaden sposób nie uderzy w mą kobiecą dumę xP
>zamiast dziewczyny byłabyś jednak chłopakiem.
A co z tymi co mają tam szary znak zapytania? -

Spoiler

Pytanie retoryczne



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 16:36, junior17 napisał:

Pozdrawiam


Trudno mi w to uwierzyć. Nie wiem czy wiadome Ci to, ale wprowadzanie w błąd jest oznaką braku szacunku. Czy pozdrowiłbyś kogoś, kogo szacunkiem nie darzysz? Nie sądzę.
Więc pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tu jest jeszcze ten problem że fajne nicki są zajete przez ludzkow ktorzy widzieli swoje konto raz w zyciu i zapomnieli dawno dawno temu o istnieniu takiego. Jest nadzieja na skasowanie konta ''Aku'' lub ''AQ'' lub kont nieaktywnych od iluś dni? Czy będziecie mili dla pustych kont, tak dla samej pustej zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 16:36, junior17 napisał:

Dobrze Cię zrozumiałem?

Dobrze zrozumiałeś, ale nie potrzebnie na serio :P

Aha, i nie ściemniaj tu nikomu, że jesteś kobietą.

Pozdrawiam Pana Serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 29.03.2009 o 16:54, DJ Szlafrok napisał:

Trudno mi w to uwierzyć.

Ale w co, Ci trudno uwierzyć? Mógłbyś trochę jaśniej?
>Nie wiem czy wiadome Ci to, ale wprowadzanie w błąd jest oznaką

Dnia 29.03.2009 o 16:54, DJ Szlafrok napisał:

braku szacunku.

Po pierwsze: Kogo tu wprowadzam w błąd? Bo z tego powodu, że odpowiadałem w tym temacie kilku osobom nie wiem kogo oszukuję. Czy Chaotizz''a? Czy Piotrka K.? Czy Kafar''a? Czy Findan''a? Czy Olamagato? A może wszystkich, z powodu tego znaczka?
Po drugie: Jeśli ten znaczek to oznaka oszustwa i braku szacunku(???), to 1 Kwietnia (Prima-Aprilis) powinien być nazywany dniem oszustów i braku szacunku do bliźniego.
Spoko. Ta zmiana znaczka to tylko tak z okazji 1 Kwietnia. Około 07.04.2009 zmienię ten znaczek, i wszyscy będą z powrotem szczęśliwi.
>Czy pozdrowiłbyś kogoś, kogo szacunkiem nie darzysz? Nie sądzę.
Sorry, ale nie rozumiem kogo z obecnych w tym temacie nie darzę szacunkiem. Prosiłbym abyś mi wyjaśnił, bo już się pogubiłem w tym wszystkim.
Pozdrawiam

Findan
>Aha, i nie ściemniaj tu nikomu, że jesteś kobietą.
A kogo ściemniam? Nawet, jakbym chciał kogoś oszukać, że jestem "dziołchą", to i tak by mi się nie udało, z powodu mojego nicku. Co najwyżej jakiś obywatel mógłby się nabrać. Ale akurat udzielam nie dość, że rzadko to w tematach w których większość to Przodownicy i wyżej.
Już wyjaśniłem (w tym poście zresztą), czemu zmieniłem znaczek. A to, że pisałem do Olamagato w "babski sposób" to tylko taki żart. Przecież nie napisałem: "Hej słuchajcie, jestem kobietą!".
PS. Tyle szumu o jakiś znaczek.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 17:36, junior17 napisał:

Ale w co, Ci trudno uwierzyć?


W pozdrowienie.

Dnia 29.03.2009 o 17:36, junior17 napisał:

Po pierwsze: Kogo tu wprowadzam w błąd?


Czytelnika.

Dnia 29.03.2009 o 17:36, junior17 napisał:

Po drugie: Jeśli ten znaczek to oznaka oszustwa i braku szacunku(???), to 1 Kwietnia (Prima-Aprilis) powinien być nazywany dniem oszustów i braku szacunku do bliźniego.


Mało subtelne i trafne porównanie, tak samo jak to, co próbujesz nazwać ''żartem'' (czyli znak, który przeczy prawdzie).

Dnia 29.03.2009 o 17:36, junior17 napisał:

Spoko. Ta zmiana znaczka to tylko tak z okazji 1 Kwietnia. Około 07.04.2009 zmienię ten znaczek, i wszyscy będą z powrotem szczęśliwi.


My nic nie tracimy, to Ty popłynąłeś z tłumaczeniami.

Dnia 29.03.2009 o 17:36, junior17 napisał:

Sorry, ale nie rozumiem kogo z obecnych w tym temacie nie darzę szacunkiem.


Mnie. Jego. Tamtą. Stojącego w kącie. Każdego, kto mając dobre intencje jest świadomie wprowadzany w błąd. Oczywiście kto prawdę zna, ten zna, ale konkluzję widzę jedną - sprawia Ci to przyjemność albo wszyscy wiedzą na czym sprawa stoi.

I mała prośba: nie odpisuj. Mało przyniesie to pożytku. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2009 o 16:36, junior17 napisał:

A co z tymi co mają tam szary znak zapytania? -

Spoiler

Pytanie retoryczne


Spoiler

odpowiedź retoryczna

to są obojnaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować