Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 20:47, Mr_Terrorist napisał:

Polecam Ci HTC G1. Sam go miałem przez jakiś czas i byłem z niego bardzo zadowolony.

Nie podoba mi się :( wyglądowo jest no... nie ładny - sam powiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:50, krl_krl napisał:

Wybrałbym HTC Touch Pro lub Pro 2. Tyle że flasha brak.

właśnie brak flasha i cena trochę odstraszają, ale to jest jeden z telefonów jakie mnie własnie interesują

do tego brałem pod uwagę HTC Magic (teraz mi się średniak wydaje) i Xperię, trochę szajs... wolna i te panele X to wcale nie takie fajne... na X3 nie będę czekał bo dopiero w lutym 2010 mają być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę wymieniał telefon i waham się nad dwoma modelami: SE C902 i W890i. I tu prośba do posiadaczy tych telefonów: gdyby ktoś w skrócie opisał mi plusy i minusy tych modeli, byłbym bardzo wdzięczny. Szczególnie chciałbym wiedzieć, czy klawiatura się nie tnie, czy telefon nie jest awaryjny i czy nie zacina się oraz jak wyglądają zdjęcia z tych telefonów. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 21:32, krl_krl napisał:

HTC Magic i Dream mają Androida a nie WM.

o! racja, nawet nie zauważyłem, a Touch HD? ma sam GPS czy ten pieprz**y aGPS? bo ja nie chcę łączenia z internetem, żeby zobaczyć w którym miejscu aktualnie się znajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 23:16, witkab napisał:

Niedługo będę wymieniał telefon i waham się nad dwoma modelami: SE C902 i W890i. I tu
prośba do posiadaczy tych telefonów: gdyby ktoś w skrócie opisał mi plusy i minusy tych
modeli, byłbym bardzo wdzięczny. Szczególnie chciałbym wiedzieć, czy klawiatura się nie
tnie, czy telefon nie jest awaryjny i czy nie zacina się oraz jak wyglądają zdjęcia z
tych telefonów. Z góry dzięki za odpowiedź.


Byłam posiadaczką SE C902 przez parę miesięcy. Telefon mi się bardzo podobał. W sumie nie zawiodłam się na nim. Jeśli chodzi o klawiaturę to mi się nie zacinała, była dosyć wygodna w użytku. Z tego co pamiętam to nigdy się nie popsuł. Zdjęcia robił dosyć ładne, ale przyznam się, że rzadko z tego korzystałam. Jeśli chodzi o jego plusy to z pewnością można zaliczyć aparat. Wychodzą ładne zdjęcia, obiektyw jest zamykany, robiąc zdjęcia obsługujesz aparat ekranem dotykowym, który się świeci na niebiesko(cudnie to wygląda). Ogólnie telefon jest bardzo ładny i wydawać się mogło, że idealnie pasuje do ręki ;).W sumie jeśli chodzi o resztę to posiada chyba wszystko co inne SE. Miałam wiele SE, ale tylko ten spełnił moje oczekiwania. Jednak dostałam olbrzymią okazję i kupiłam iPhone, troszkę mi brakuje tego świetnego aparatu z C902. Nie wiem jak sprawuje się W890i, ale osobiście polecam Ci C902 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aGPS ale z tego co wiem to można się przełączyć na zwykły GPS.
Teraz mi na myśl przyszła jeszcze jedna propozycja - Toshiba TG01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem ;/, mam se w890i, właśnie mi się rozładował podczas rozmowy, ładowarkę zapomniałem w Bielsku a jestem teraz w Krakowie, jedyne co mam to kabel od telefonu do kompa, da się nim jakoś naładować telefon przy wyładowanej baterii?

edit:problemu nie ma, udało się ładować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z telefonem Samsung J700. Wgrałem sobie muzę w MP3 do pamięci telefonu, ale kiedy próbuję ją ustawić jako dzwonek, pokazuje mi się "Nieobsługiwana treść, chociaż ten utwór mogę bez problemu odtworzyć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:56, krl_krl napisał:

aGPS ale z tego co wiem to można się przełączyć na zwykły GPS.
Teraz mi na myśl przyszła jeszcze jedna propozycja - Toshiba TG01.

aGPS to zubozona wersja GPS wiec raczej przelaczenie sie z aGPS na GPS jest niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zubożona? aGPS pozwala szybciej określić obecną pozycję. Można wyłączyć łączenie się z internetem, ale ustalenie pozycji będzie trwało dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 23:31, krl_krl napisał:

Zubożona? aGPS pozwala szybciej określić obecną pozycję. Można wyłączyć łączenie się
z internetem, ale ustalenie pozycji będzie trwało dłużej.

szukajac telefonu jakis czas temu natrafilem tylko na jedna wypowiedz dotyczaca roznic ych systemow i tam tak pisalo wiec przepraszam jesli to sie mija z rzeczywistoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: dostałem list z Orange, w którym powiadamiają mnie o zmianie regulaminu oraz o tym, że mogę wypowiedzieć umowę. Czy po wypowiedzeniu umowy mogę zatrzymać telefon, który dostałem za złotówkę przy podpisywaniu tejże umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 13:16, Dared00 napisał:

/.../


Z tego co wiem, to przy podpisywaniu umowy telefon, który wybrałeś staje się Twoją własnością i operator nie ma prawa Ci go zabrać. A co by się stało jakbyś podpisał umowę, wziął telefon i od razu go sprzedał? ;) Albo w czasie użytkowania (nie daj Boże) ktoś by Ci go ukradł? Co byś teraz myślał? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy i w jakich cenach można dostać przejściówki na jacka 3,5 do samsunga, konkretnie do omni w jakiś sklepach typu mm lub saturn?
z góry dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki telefon komórkowy jest opłacalny do 150 złotych? Chodzi o używany, ale w niezłym stanie, powinien być niezawodny, najlepiej też "zwyczajna kostka" (czytaj: nie rozsuwany, nie z klapką itp.). Patrzyłem głównie na K550i ale niestety w tej cenie to raczej są telefony po przejściach. Więc jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam LG KG 800. Od początku wiedziałem, że wiele gier na niego nie ma. Ale żeby żadnej? Kupuje gry z gazety, wszystko jest niby ok, a tu nagle błąd wyskakuje. To taki telefon czy może mój jest uszkodzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się