Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2011 o 13:34, faraoneek23 napisał:

Czy iPhone 4S w USA będzie kosztował od 199$


W przypadku starszych Iphone''ów taka cena obowiązywała z jednoczesnym podpisaniem umowy z tamtejszym operatorem na ileś lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z moim W200i - prawie za każdym, jak dostaję SMSa, wyświetla mi się komunikat "Pamięć wiadomości zapełniona w ponad 95%". Cały dowcip polega na tym, że w tym momencie na telefonie mam "aż" 7 SMSów - 5 w "odebranych" i 2 w "wysłanych". Tak więc - co jest grane, czyżby telefon zaczynał nawalać :? (dodam, że dzieje się tak odkąd zarchiwizowałem SMSy na PC za pomocą MyPhoneExplorera, tyle, że to nie była pierwsza archiwizacja, a po poprzednich telefon nie świrował :/)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiegś dobrego telefonu od 300-400zł. Może być dotyk aczkolwiek preferowałbym dotyk+wysuwane klawisze czy coś :) Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 19:01, Infes napisał:

Potrzebuje jakiegś dobrego telefonu od 300-400zł. Może być dotyk aczkolwiek preferowałbym
dotyk+wysuwane klawisze czy coś :) Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Coś konkretniej, cel użytkowania telefonu (tylko dzwonienie, gry , internet)
Jaki OS (symbian,android) czy może bez OS''a
ps. nówka czy używka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 20:35, gracz_155 napisał:

> Potrzebuje jakiegś dobrego telefonu od 300-400zł. Może być dotyk aczkolwiek preferowałbym

> dotyk+wysuwane klawisze czy coś :) Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Coś konkretniej, cel użytkowania telefonu (tylko dzwonienie, gry , internet)
Jaki OS (symbian,android) czy może bez OS''a
ps. nówka czy używka


SMS, INTERNET.
OBOJĘTNIE byleby dobre.
Nie musi być nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 23:47, Infes napisał:

> > Potrzebuje jakiegś dobrego telefonu od 300-400zł. Może być dotyk aczkolwiek
preferowałbym
>
> > dotyk+wysuwane klawisze czy coś :) Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
> Coś konkretniej, cel użytkowania telefonu (tylko dzwonienie, gry , internet)
> Jaki OS (symbian,android) czy może bez OS''a
> ps. nówka czy używka

SMS, INTERNET.
OBOJĘTNIE byleby dobre.
Nie musi być nówka.

nokia c6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak post pod postem ale czy do tego co napisałem dałoby się dołożyć nagrywanie filmów w HD albo chociaż w b.dobrej jakości przy czym zostaje przy 300-400zł. Komórka używka. Głównie SMS. Internet trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

może mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest MIUI (lub podrzucić jakiś sensowny link, bo tak - umiem korzystać z google, ale szukam czegoś sprawdzonego) i czym to się je? Bo widziałem mnóstwo fajnych modyfikacji na deviant arcie i aż mnie to zainteresowało.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:31, dulak napisał:

Hejo,

może mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest MIUI (lub podrzucić jakiś sensowny link,
bo tak - umiem korzystać z google, ale szukam czegoś sprawdzonego) i czym to się je?
Bo widziałem mnóstwo fajnych modyfikacji na deviant arcie i aż mnie to zainteresowało.

Pzdr.

MIUI tak po ludzku jest to chińska bardzo udana przeróbka androida zmienia jego cały wygląd na bardziej efektowny i efektywny(co ulepszono/zepsuto pod maską niestety nie wiem). W chinach są wydawane telefony z MIUI, ale można na forum.android.com.pl oraz miuiandroid.com znaleźć odpowiednie informacje jak zainstalować MIUI na najpopularniejszych telefonach z androidem i HTC HD2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was takie pytanie posiadam telefon samsung omnia i900 i czy mogę oglądać filmy na stronach takich jak zalukaj czy też kino-pecetowiec.
I czy potrzebne są jakieś dodatkowe pluginy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam poprzednie pytanie,i zadaje nowe:

Czemu jak przyszedłem sobie do salonu T-Mobile,pograć na xperi x8 przez chwilę w Angry Birds Rio,to tam nawet menu lagowało,że z trudem można było wyłączyć dźwięk. A na yt widziałem,że gra chodziła płynnie,nawet ktoś z forum mi to pisał (graczu ;)) że chodzi gładko,a takie lagi były w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się