• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.12.2005 o 19:25, HumanGhost napisał:

Najgorsze jest to, że ciągle mi wyskakuje info, że są odpowiedzi do moich postów. Trochę się
zdenerwować można po raz enty wchodząc i nie widząc tych odpowiedzi. Nie zapamiętam daty dodania
ostatniego posta we wszystkich wątkach przecież.

No wiem też pokazuja mi się dymki :/ Jedynym sposobem na rozpoznanie jest to gdy wątek jest na szaro :/ tylko jak ktoś się dopisze to już niewiadomo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko problem jest też taki, że wątki nie zawsze chcą sie odznaczyć na szaro. Po prostu pozostają czarne, nawet jak sięnikt nie dopisał. Po dwa razy trzeba niekiedy wchodzić żeby się dobrze odznaczył. Chyba jednak poprzedni sposób zaznaczania był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tym się naszczęście jeszcze nie spotkałem. Ale wg. mnie chodzi Tobie o to że nie widać postów niektórych (gdy wchodźą na nową strone) i pewnie dlatego nie widzisz żadnego nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolejny błąd zauważyłem :/ coś sporo ich po ostatnim update.
Może zauważyliście że czasami pojawiały się wątki bez postów, kiedyś o tym pisałem. A teraz znam tego powód. A więc nie wiem dlaczego ale jeśli ktoś ma słabe łącze i kliknie pare razy dodaj temat(z wiadomych przyczyn to możliwe bo przy słabym łączu troche się łąduje) to powstaje n wątków. Przed chwilą ktoś dodając jeden temat dodał naraz 6 w tym w 4 z nich nie było żadnego posta.

Proszę Was o jakiś szybszy update forum bo jest na nim pełno bugów :/
O to ich obecna lista :
- Niewidoczne posty na nowych stronach (np. Dodam posta a on się nie wyświetla dopóki ktoś nie napisze kolejnego posta. Dzieje się to gdy mój post rozpoczyna nową strone)
- Nie znikające "Dymki" i przypięcia od odpowiedzi na posta. Nawet po 10 wejściu do posta NADAL się wyświetla.
- Przeczytane wątki nie zmieniają koloru na szary tylko potrzebują jeszcze jednego wejścia

Narazie to chyba wszystkie. MOże o jakiś zapomniałem lub je przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2005 o 19:42, Monastor napisał:

> Eh szczęściarzu, ja ci pokażę, gdzie znalazłem bombke <patrz załączony obrazek:P> > Niestety
> po kliknięciu w bombkę pojawił się bład 404 i żadnego @ od CDP nie dostałem. Eh wiatr
zawsze
> w oczy:P
> > > > > > Miałem identyczną sytuację
:/


Ej i wiesz już morze czy dostaniesz prezent ? Bo ja miałem identyczną sytuację, ale na następny dzień trafiłem drugą bombkę więc wydaje mi się że raczej nic nie dostaniesz za tą bombkę. Ale koniecznie odpowiedz jeśli dostałeś e-mail od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zaraz cholery dostanę i przestanę używać przycisku "wróć". Będę klikał wstecz, bo to działa dobrze. Poruszanie sie po tej stronie, zwłaszcza forum stało się od ostatniej awarii bardzo utrudnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od paru dni mam coś takiego: jeśli jestem np. w temacie na 3 stronie forum i kliknę na "wróć" to mnie rzuca np. na pierwszą stronę (a np. dziś rzucało mnie z 2 na zmianę na 1 i 3). Mam dziwne wrażenie, że ma to jakiś związek z tym konkursem świątecznym, bo przed jego rozpoczęciem takie rzeczy mi się nie zdarzały. Proszę, zróbcie coś z tym, bo mnie chyba szlag trafi :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm, przed chwilą jak odświeżyłem stronę forum, to wypluło mi się coś takiego jak na obrazku.

I problem z odpowiedzią na posty też mnie dotknął :( I nie pomógł żaden z podanych wyżej sposobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może się czepiam ale jest teraz 16.53 a na zegarze forumowym (chodzi mi o datę wyświetlania się wiadomości jest o godzinę wcześniejsza... CZy przegapiłem jakąś strefę czasową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.12.2005 o 16:54, Lukullus napisał:

Może się czepiam ale jest teraz 16.53 a na zegarze forumowym (chodzi mi o datę wyświetlania
się wiadomości jest o godzinę wcześniejsza... CZy przegapiłem jakąś strefę czasową?


Przecież teraz mamy 16.55. Nie rozumiem o co Ci chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.12.2005 o 16:55, Sarafan_Knight napisał:

> Może się czepiam ale jest teraz 16.53 a na zegarze forumowym (chodzi mi o datę wyświetlania

> się wiadomości jest o godzinę wcześniejsza... CZy przegapiłem jakąś strefę czasową?

Przecież teraz mamy 16.55. Nie rozumiem o co Ci chodzi. :)


Chodzi mi o to, ze na głównej stronie u mnie mimo odświerzania wygląda to tak...
Nie zgadza mi się godzina! Na głównej stronie forum przy wątkach jest o godzinę inny czas... na jednym się wypowiedziałem ale godziny tej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.12.2005 o 16:58, Lukullus napisał:

Chodzi mi o to, ze na głównej stronie u mnie mimo odświerzania wygląda to tak...
Nie zgadza mi się godzina! Na głównej stronie forum przy wątkach jest o godzinę inny czas...
na jednym się wypowiedziałem ale godziny tej nie ma


a nie jestes przypadkiem na drugiej stronie forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.12.2005 o 17:02, Leo napisał:

a nie jestes przypadkiem na drugiej stronie forum? :)


Ale ze mnie ćwok!!!! :)
Ale wiochę odstawiłem! :)
Dobra... mozemy przyjąć wersję, że był to żart? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.12.2005 o 17:02, Leo napisał:

a nie jestes przypadkiem na drugiej stronie forum? :)

no i to jest kolejny problem. forum czasmi przeskakuje miedzy stronami. tzn, przegladam sobie strone np. 3. wchodze do jakiegos watku. potem wychodze i laduje na 1 stronie. potem wchodze na inny watek i znowu zamiast wyladaowac na odpowiedniej stronie forum laduje na innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.12.2005 o 07:34, Grizzly. napisał:


Ej i wiesz już morze czy dostaniesz prezent ? Bo ja miałem identyczną sytuację, ale na następny
dzień trafiłem drugą bombkę więc wydaje mi się że raczej nic nie dostaniesz za tą bombkę. Ale
koniecznie odpowiedz jeśli dostałeś e-mail od CDP.

Przeczytaj inne tematy... Ja też już trafiłem na bombkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Omg forum posty wcina :/ DEViANCE miał to samo :/ dodałem posta w MAfii i go nie dodało ale niena tej sameej zasadzie co zawsze że gdy ktoś coś dopisze to się pojawia :/ Bo jak widźe cały czas ktoś się dopisuje a nie widać niczego nowego :/ od ostatniego update coraz więcej problemów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nadal widźe zero odzewu kogoś z cdp na dość irytujący błąd na forum. Przerodził on się już w coś okropnego. Kiedyś nie widać było tylko pierwszego posta z nowej strony a teraz jest tak z 4-6 postami a niektóre wogóle się nie dodają. W Forumowej Mafii jest tak odniedawna bezprzerwy. Proszę o jakieś informacje czy wogóle podjęto prace mające na celu zlikwidowanie tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam taki problem a mianowicie na moim koncie nie wyświetla się pełna lista zarejestrowanych gier tylko kilka tych co były zarejestrowane najpóźniej a u mojego kuzyna widać całą listę??
czy to może wina przeglądarki(używam opery 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować