• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.12.2005 o 15:52, minimysz napisał:

Nie mogę wstawić obrazków do postów, bo są tylko przyciski B, I, U, "Przeglądaj..." i "Dodaj post"


No bo właśnie kilkając na przycisk "Przeglądaj..." załadujesz obrazek, który chcesz dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2005 o 15:53, DEViANCE napisał:

No bo właśnie kilkając na przycisk "Przeglądaj..." załadujesz obrazek, który chcesz dodać :)

Ale potem nic się nie dzieje, a jak kliknęłam "Dodaj post" dodał się bez obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2005 o 15:55, minimysz napisał:

> No bo właśnie kilkając na przycisk "Przeglądaj..." załadujesz obrazek, który chcesz dodać :)

Dnia 02.12.2005 o 15:55, minimysz napisał:

Ale potem nic się nie dzieje, a jak kliknęłam "Dodaj post" dodał się bez obrazka.


po wybraniu obrazka przez "przegladaj" trzeba poczekac az zostanie wczytany - to chwie trrwa. moze dodajesz jakis duxy obrazek albo masz wolne lacze. Dopiero gdy pod polem z adresem obrazka pojawi sie miniaturka tego obrazka to znaczy ze sie wczytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2005 o 13:51, upiordliwy napisał:

jak można [...] wyszukać wszystkie swoje posty?


Klikasz na taki znaczek w prawym gornym rogu posta z napisem ''Moj post'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie: swgeo czasu (już na gram.pl) CDP mówiło, że zrobi coś podobnego do wizytówek jak tylko upora się z innymi sprawami na gram.pl. Wiadomo coś więcej (już) na ten temat? Gdyż to było ponad miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> po wybraniu obrazka przez "przegladaj" trzeba
> poczekac az zostanie wczytany - to chwie trrwa. moze dodajesz jakis duxy obrazek albo masz wolne lacze. Dopiero gdy pod
> polem z adresem obrazka pojawi sie miniaturka tego obrazka to znaczy ze sie wczytal.
Ile godzin trzeba czekać? Bo żaden obrazek nie chce się wczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Otóż pracuję na firefoxie 1.5 i czasem mi niewyswietla poprawnie strony z forum. Chodzi oto że po moim dodaniu posta tego posta niema. po restarcie przrglądarki też go niema. A jak drugi raz piszę to się okazuje że stawiam duble swoich wypowiedzi..........

Na innych forach to niewystępować.....łoco chodzić bo ja już zgłupieć a niechcieć spamić...
Ja uprzejma prosić o wyjaśnić ten problem..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.12.2005 o 01:46, minimysz napisał:

> /.../
Ile godzin trzeba czekać? Bo żaden obrazek nie chce się wczytać.

A co Ci się wyświetla? Takie okno "wybieranie pliku"? no to tam masz mozliwość wyszykania folderu, gdzie jest obrazek i wystarczy na obrazku kliknąć. Potem trzeba czekać, im obrazek zajmuje więcej, tym dłużej. I to wszystko, jeśli u Ciebie to nie działa, to już nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.12.2005 o 15:48, KrzysztofMarek napisał:

A co Ci się wyświetla? Takie okno
"wybieranie pliku"? no to tam masz mozliwość wyszykania folderu, gdzie jest obrazek i wystarczy na obrazku kliknąć. Potem
trzeba czekać, im obrazek zajmuje więcej, tym dłużej. I to wszystko, jeśli u Ciebie to nie działa, to już nie wiem dlaczego.

Po wybraniu pliku absolutnie nic sie nie dzieje. Nawet maleństwo 10,6 K nie załadowało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Dobra muszę to tu napisać bo mnie już to wkurza. Ostatnio bardzo często zdarza się że nie dodaje posta. Niektórzy go widzą inni nie, widzą tylko że jest nowy post i godzinę dodania, ale nie widać go w wątku. Wkurzyłem sie jak prowadziłem mafię i wrzuciłem pisanego dwie godziny posta fabularnego, a tu mi ludzie na gg że się spóźniam 20 minut i posta nie ma! Czy można cos z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam następujący problem - po dodaniu jednego z postów nagle wszystkie tematy zaznaczyły mi się "na szaro " czyli tak jakbym je już przeczytał co oczywiście jest niemożliwe. Czy to błąd forum czy u mnie coś nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z forum.
Zawsze kiedy się włącza stronę forum to są zaznaczone tematy które odwiedziłem i nic nowego tam nie dodali oraz te gdzie przybyło postów. Dzisiaj mam cos takiego, że jak włączyłem forum to miałem wszystkie tematy oznaczone jako przeczytane! Później kiedy wyłączyłem przeglądarkę i ponownie ją uruchomiłem miałem to samo! Wszystko widac na screenach poniżej.
Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(...) Obecnie na forum jest taki sam styl jak na tym starym jeszcze na CDP. Oznacza to, że obojętnie czy przeczytałeś temat czy nie, jak zamkniesz stronę, to te wszystkie w których nie zaszły zmiany od Twojej ostatniej wizyty pozostają szare. Jedynie te które uległy zmianie są zaznaczone na kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować