• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.10.2007 o 11:37, Bosper napisał:

Po za tym tematy na forum(szczególnie te na które wchodze) zawsze są na szaro bez względu czy
ktoś coś napisał w tym wątku czy nie(w ogóle już nie są wytłuszczone jak kiedyś), co może być
tego przyczyną?

Ja mam z kolei na odwrót - wszystkie tematy mam wytłuszczone, nawet jeśli od mojego ostatniego posta nikt się nie dopisywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niewiem czy to błąd czy taka zmiana w serwisie ale wole sie zapytac,otóz.Gdy klikam na "moje konto" to musze sie logowac od nowa chociaz w rogu normalnie pisze ze jestem zalogowany i na forum tez bez problemu pisze.Jednak to sprawia problem bo haslo nie jest moje tylko wasze i za kazdym razem musze wchodzic na poczte i kopiowac te znaczki i wklejac do loginu,pozatym strasznie dlugo mnie loguje.Tak każdy musi czy tylko to u mnie występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Troja" nie zniknęła, nadal mnie straszy.

A co do zamulania gram.pl (i okolic) - mam to samo, przynajmniej czasami. Co prawda akurat trwają prace nad siecią na moim osiedlą, co wywołuje częste zaciachy, niemniej - gram.pl działa mi wybitnie wolno. Vectra (w Olsztynie), podobno 1 mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym ponownie poruszyć kwestię nieodznaczania przeczytanych wątków. Czemu tak się dzieje? Jak napiszę posta i wyjdę z wątku to i tak widze go jako nieprzeczytany. Trochę denerwujace to jest, bo nie wiadomo czy pojawił się nowy post czy znowu błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2007 o 09:32, HumanGhost napisał:

Jak napiszę posta i wyjdę z wątku to i tak widze go jako nieprzeczytany. Trochę denerwujace
to jest, bo nie wiadomo czy pojawił się nowy post czy znowu błąd.


Im częściej o tym problemie się piszę tym dłużej to wszystko trwa... o mnie to samo, ale już się przyzwyczaj do tego.


Dochodzi jeszcze problem ciągłego wylogowywania mnie... przedwczoraj 5 razy, wczoraj 9 razy, dziś ile? Jeszcze ani razu :P
A niby problem wylogowywań został rozwiązany... :(

Forum się powoli sypie... edycja postów doszła widoczne kosztem komfortowego forumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale dotyczy to forum.
Otóż mam problemy z zalogowaniem się na własne konto! Nie wiem co jest grane, ale często wywala mi, że adres email jest błędny, a jest prawidłowy... :-(

Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2007 o 11:37, Bosper napisał:

Mam pytanie: od dłuższego już czasu mam taki błąd, że jak wchodzę na swoje konto na gram.pl
musze się od nowa logować, mimo iż jestem teoretycznie zalogowany.

Dnia 17.10.2007 o 11:37, Bosper napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Sycylius
Nie wiem czy to błąd czy taka zmiana w serwisie ale wole się zapytać, otóż. Gdy klikam na "moje
konto" to musze się logować od nowa chociaż w rogu normalnie pisze ze jestem zalogowany i na
forum tez bez problemu pisze. Jednak to sprawia problem bo hasło nie jest moje tylko wasze i
za każdym razem musze wchodzić na pocztę i kopiować te znaczki i wklejać do loginu, poza tym
strasznie długo mnie loguje. Tak każdy musi czy tylko to u mnie występuje?


To jest już od jakiegoś czasu i chyba tak ma być, jeżeli masz ustawione automatyczne logowanie to każdy, kto ma dostęp do twojego komputera mógłby coś pozmieniać, a tak jest to pewne zabezpieczenie.
Natomiast wygenerowane hasło można zmienić w ustawieniach konta.

Dnia 17.10.2007 o 11:37, Bosper napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Bosper
Po za tym tematy na forum (szczególnie te na które wchodzę) zawsze są na szaro bez względu czy
ktoś coś napisał w tym wątku czy nie (w ogóle już nie są wytłuszczone jak kiedyś), co może być
tego przyczyną?


To jest jakiś błąd. Tak jak pisałem wcześniej - mi działa dobrze gdy używam Firefox 1.5, więc możesz poczekać jak to poprawią by wszędzie działało, albo spróbuj w innej przeglądarce (jednak jeżeli otworzyłeś forum przed chwilą w przeglądarce, w której to nie działa to musisz trochę poczekać by w innej było dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.10.2007 o 18:26, Kizibono napisał:

Ja mam iny błąd niech mi ktoś wyjaśni ? pisze ciągle posty a na moim gram slajcie jest 0 postów co sie dzieje ?? niech ktoś mi wyjaśni

Po prostu statystyki na gramsajcie są aktualizowane znacznie rzadziej niż "normalne" statystyki ( http://statystyki.gram.pl/index.php)...

Ja mam inny problem: otóż w zakładce "Moderatorzy" można ich oceniać. W moim przypadku wszędzie pisze "głosowałeś już w tym tygodniu"- wnioskuję z tego (ale ze mnie Sherlock), iż można głosować raz na tydzień. Ale ja głosowałem tylko raz! W momencie jej otworzenia, ew. dzień później, i wydaje mi się, że było to dawniej niż tydzień temu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2007 o 09:32, HumanGhost napisał:

Chciałbym ponownie poruszyć kwestię nieodznaczania przeczytanych wątków. Czemu tak się dzieje?
Jak napiszę posta i wyjdę z wątku to i tak widze go jako nieprzeczytany. Trochę denerwujace
to jest, bo nie wiadomo czy pojawił się nowy post czy znowu błąd.

Mam to samo. Jak przeglądam jest OK. Jak dopisuję pozostaje wytłuszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2007 o 09:32, HumanGhost napisał:

Trochę denerwujace to jest, bo nie wiadomo czy pojawił się nowy post

No przeciez pojawil sie nowy post od czasu kiedy zarejestrowano Twoje wejscie do danego tematu, tyle, ze ten post jest ... Twoj ;-). Przyroda :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.10.2007 o 16:22, Damian14BO napisał:

Wy też tak macie? Niby nic, ale trochę denerwuję- poza tym chcę wiedzieć, czy to znów wina
mego kompa ;)

Mam tak samo i też mnie to irytuje :P. Nie lubię takich niedoróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować