Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

znowu ja :) tym razem wypadam z propozycją stricte regulaminową - żeby ostrzeżenia "wygasały" - coś jak z punktami karnymi przy jeździe samochodem. np dostajesz ostrzeżenie, jesteś grzeczny, po pół roku znowu masz czyste konto. co prawda walgierz powiedział mi, że "przy wlepianiu degrada ma znaczenie czy
były wlepiane jedno za drugim, czy minął długi czas."
ale nigdy nie wiadomo, dla którego moderatora ten "długi czas" ile oznacza. poza tym czyste konto lepiej wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:31, szypek26 napisał:

poza tym czyste konto lepiej wygląda :P


A co to za różnica, skoro prawie nikt nie widzi, czy jest "brudne" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:48, Iqor napisał:

Czyste konto? Nie za bardzo wiem o czym mówisz.


no bo powiedzmy, że po 3 ostrzeżeniach dostajesz degrada. dostałeś dwa w odstępnie kilku dni i teraz wystarczy ci jeden do degrade''a i musisz cały czas się pilnować, żeby nie załapać tego ostatniego ostrzeżenia. a tak, poczekałbyś w spokoju pół roku, czy ileśtam i te dwa ostrzeżenia by się skasowały. nie wiesz jak to jest z punktami karnymi jak jeździsz samochodem/twój tata/ktokolwiek?

@rob006 - tu nie chodzi o to, czy ktoś widzi, czy nie... patrz co napisałem w tym poście powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:50, skyler napisał:

Mam propozycję aby CDP/gram.pl zrobiło nam prezent na gwiazdkę i zrobiło/naprawiło wyszukiwarkę
postów (może za dużo wymagam:?)
Bo jak znaleźć interesującego nas posta w jakimś temacie zawierajacym ich ponad 20000?

Popieram, o ile wyszukiwarka topików jako tako spełnia swoją funkcję, to o szukajce postów w wątkach lepiej nic nie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że cała kartoteka i tak jest tworzona ręcznie i moderatorzy teoretycznie robią to, o co postulujesz. Gdyby chcieli to uściśli, zrobiliby to sami, ale to nie jest im na rękę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:19, rob006 napisał:

Zdaje się, że cała kartoteka i tak jest tworzona ręcznie i moderatorzy teoretycznie robią to,
o co postulujesz. Gdyby chcieli to uściśli, zrobiliby to sami, ale to nie jest im na rękę.
:)


zatem mówisz, że oni sami co jakiś czas "czyszczą" kartoteki? popatrz, tak zwany Walgierz mówił coś innego, ale to ty jesteś przewodniczącym :) skoro tak twierdzisz, pewnie masz rację... jak ja, biedny brygadzista, mięso armatnie, mogę się z tobą równać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:25, szypek26 napisał:

zatem mówisz, że oni sami co jakiś czas "czyszczą" kartoteki?

Nie czyszczą, tylko zwracają uwagę na to, kiedy dostałeś ostatniego osta. Niby na to samo wychodzi, ale żadnych konkretnych zasad nie ma, więc to taka samowolka :)

Dnia 14.12.2007 o 19:25, szypek26 napisał:

popatrz, tak zwany Walgierz mówił
coś innego, ale to ty jesteś przewodniczącym :) skoro tak twierdzisz, pewnie masz rację...
jak ja, biedny brygadzista, mięso armatnie, mogę się z tobą równać? ;P

Czyżbym sarkazm wyczuwał? ;] Czy może zbyt poważnie traktujesz całe te statusy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:33, rob006 napisał:

> jak ja, biedny brygadzista, mięso armatnie, mogę się z tobą równać? ;P
Czyżbym sarkazm wyczuwał? ;] Czy może zbyt poważnie traktujesz całe te statusy? ;)


bo ja wiem...? status fajna rzecz, "brygadzista" tak cwaniacko wygląda przy moim nicku :PP ale fakt, jestem typem trochę sarkastycznie/złośliwie/ironicznie/czarnohumorowo usposobionym. faktem jest, że status ma dla mnie znaczenie, jak się pytam o coś, zwłaszcza związanego z forum. wiadomo, że większym zaufaniem będę darzył sekretarza niż robotnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie banów (chcę się doinformować, a nie, że oczekuję bana xP ).
Czy po dostaniu całkowitego i nieodwołalnego bana na forum, można nadal pisać na GSach i rejestrować gry na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 01:54, Agntx napisał:

Mam pytanie odnośnie banów (chcę się doinformować, a nie, że oczekuję bana xP ).
Czy po dostaniu całkowitego i nieodwołalnego bana na forum, można nadal pisać na GSach i rejestrować gry na gram.pl?


Gry możesz rejestrować normalnie, po prostu nie możesz pisać komentarzy i postów na forum. :)
Co do GSów, to nie jestem pewien, ale chyba można oglądać, komentować już nie. Kiedyś nawet znikały komentarze osób zbanowanych, nie wiem jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sajt zbanowanego nie jest dostępny dla userów, nie można zamieszczać tam wpisów, a także posać postów na forum, normalnie działa sklep itd (jak chodzi o kasę to nieważne czy jesteś trollem, czy nie ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja też nie jestem znów taki nowy, a piszę w przyklejonym poście że : eżeli ktoś z tytułem przodownik, brygadzista (lub wyżej:) nadal nie czuje się wystarczająco doinformowany, a chciałby zadać jakieś pytanie na temat działania forum, to może bez żadnych konsekwencji zapytać np. tutaj:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja też nie jestem znów taki nowy, a piszę w przyklejonym poście że : Jeżeli ktoś z tytułem przodownik, brygadzista (lub wyżej:) nadal nie czuje się wystarczająco doinformowany, a chciałby zadać jakieś pytanie na temat działania forum, to może bez żadnych konsekwencji zapytać np. tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&u=1806
albo w jakimkolwiek innym temacie odpowiednim do swojego pytania. To ja też mam prawo napisać bo mam jedno dość istotne pytanie, czy moderatorzy mogą przydzielić komuś status + ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą. Jednak tego nie czynią. Jedyny znany przypadek to Keroth. Oczywiście jeśli nie liczyć przywracania statusu po niesłusznym degradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:09, PolishWerewolf napisał:

Mogą. Jednak tego nie czynią. Jedyny znany przypadek to Keroth. Oczywiście jeśli nie liczyć
przywracania statusu po niesłusznym degradzie.


acha dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować