Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 11:27, lampak napisał:

I żeby jeszcze znikały wreszcie z tematów przypiętych stare odpowiedzi, bo to trochę zaśmieca
ekran (patrz screen). Ale to raczejtak bardzo nie przeszkadza.


To chyba coś u Ciebie, bo u mnie odpowiedzi znikają zaraz po przeczytaniu. A korzystam z FireFoxa, Opery i Safari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:32, Koleś napisał:

> I żeby jeszcze znikały wreszcie z tematów przypiętych stare odpowiedzi, bo to trochę zaśmieca
> ekran (patrz screen). Ale to raczej tak bardzo nie przeszkadza.
To chyba coś u Ciebie, bo u mnie odpowiedzi znikają zaraz po przeczytaniu.

U mnie też, ale nie te z komentarzów. I raczej to nie może być coś u mnie, bo o tym, co widzę na stronie decyduje server, a on wie, że to przeczytałem, bo poszarzył napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:49, lampak napisał:

U mnie też, ale nie te z komentarzów. I raczej to nie może być coś u mnie, bo o tym, co widzę
na stronie decyduje server, a on wie, że to przeczytałem, bo poszarzył napisy.


A nie masz przypadkiem jakoś bardzo zabezpieczonej przeglądarki? Może np. nie przyjmuje plików cookie lub blokuje inne operacje. Możesz np. spróbować dodawć www.gram.pl do witryn zaufanych or sth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio domyśliłem się czego mi brakuje na tym forum;)- zakładki w profilu, gdzie umieszczone byłyby linki do wszystkich własnych wypowiedzi. To się czasami naprawdę przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 21:06, shinian napisał:

czego mi brakuje na tym forum;)- zakładki w profilu, gdzie umieszczone byłyby linki do wszystkich własnych wypowiedzi

A gdzie, tzn. na jakich forach widziałeś takie rozwiązanie?
Ja widziałem tylko raz znaczniki przy wątkach w których się wypowiadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką opcje ma forum szkolne, którego jestem użytkownikiem. Funkcja ta naprawde się czasami przydaje. Wczoraj wpadłem na to, gdy jeden z użytkowników spytał mnie po raz kolejny o tą samą sprawe (chodziło o rodzaje modyfikacji, jakimi różni się edycja Black gry Most Wanted od zwykłej). Kiedyś znalazłem do tego link, teraz już nie mogłem-> odpowiedziałem więc dość ogólnikowo. Dzięki opcji o której pisałem, odpowiedź byłaby dużo dokładniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dodano pod napisem "gram.pl" w lewym górnym rogu napis "z CDProjekt". :) Nareszcie będzie widać na pierwszy rzut oka, że serwis należy do CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:59, Sarafan_Knight napisał:

Przed chwilą dodano pod napisem "gram.pl" w lewym górnym rogu napis "z CDProjekt". :) Nareszcie
będzie widać na pierwszy rzut oka, że serwis należy do CDP. :)


A jednak nie tylko ja tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł co do rang nadawanych osobom udizelającym się na forum.

Rangi praktycznie do niczego nie są potrzebne, lecz gdyby CDP wraz z podniesieniem rangi danej osoby przyznawał by określoną (raczej niewielką) ilość wPLN, gracze mieliby motywację do częstszego udzielania sie na forum, a co za tym idzie do częstszych odwiedzin gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 16:57, Smerdek napisał:

gracze mieliby motywację do częstszego udzielania sie na forum

A co za tym idzie czesc osob pisaloby nie dlatego, ze chce sie wypowiedziec tylko po to, by dostac tych x wPLN. Juz teraz czesc soob ma na celu dobiecie do nowej rangi, pomysl czym by sie skonczylo, gdyby awans byl nagradzany czyms... ekhm... ''materialnym'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem proponowane zmiany i komentarze do nich. Dorzucę jeszcze jedną. Nigdzie nie widzę kto jest aktualnie na forum, albo chociaż liczbę osób aktualnie przeglądających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:37, SwenG napisał:

Przeczytałem proponowane zmiany i komentarze do nich. Dorzucę jeszcze jedną. Nigdzie nie widzę
kto jest aktualnie na forum, albo chociaż liczbę osób aktualnie przeglądających.


Tyle że to nie jest byle podwórkowe forum... Ilość osób odwiedzających na raz, szczególnie w "godzinach szczytu" jest naprawdę duża. Co innego wprowadzenie listy znajomych i sprawdzanie, czy Oni są aktualnie na forum. Ale czy to jest na pewno konieczne i bez tego nie da się żyć? A co do liczby - to chyba przydałoby się jedynie w celach statystycznych. I jeśli potrzebujesz tych danych, to może lepiej po prostu byłoby zwrócić się na forum@gram.pl ? Jeśli tam nie zechcą udostępnić, to i tutaj nie ma szans ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:53, Furrbacca napisał:

A co do liczby - to chyba przydałoby się jedynie w celach statystycznych. I jeśli potrzebujesz
tych danych, to może lepiej po prostu byłoby zwrócić się na forum@gram.pl ? Jeśli tam nie zechcą
udostępnić, to i tutaj nie ma szans ;).

Czy potrzebuję ? Do oddychania mi to nie jest potrzebne, ale to jest dział z propozycjami, więc taką daję. Poza tym kto powiedział, że nie zechcą udostępnić. Imho wiedza o ilości ludzi na forum na pewno nie zaszkodzi a jedynie może pomóc i przyciągnąć nowych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować