Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2005 o 10:16, Daerdin napisał:

Po zainstalowaniu nowego FireFoxa (1.5) wszystkie tematy mam cały czas oznaczone jako nieprzeczytane. Czy ktoś może ma tak
samo?

Mam nowego FF ale mam wszystko w porządku. Nieprzeczytane tematy są tylko te których nie czytałem, a po wejściu w wątek się rozjaśniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 10:23, Pingus napisał:

Nie wiem, czy ta propozycja była już poruszana ( nie za bardzo i się widzi przeglądanie 40 str.) ale chciałbym, aby możan
było edytować swoje posty. Nieraz jakiegoś babola się strzeli i fajnie by było jak by można go było poprawić.


Kwestia byla _WIELOKROTNIE_ poruszana i edycji nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 11:33, A-cis napisał:

> Po zainstalowaniu nowego FireFoxa (1.5) wszystkie tematy mam cały czas oznaczone jako nieprzeczytane. Czy ktoś może ma tak samo?
Mam nowego FF ale mam wszystko w porządku. Nieprzeczytane tematy są tylko te których nie czytałem, a po wejściu w wątek się rozjaśniają.

No to ja nie wiem w takim razie o co chodzi i w czym jest problem, ale u mnie bez przerwy żaden się nie rozjaśnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:22, rada napisał:

a jak mozna wlasnego gifa zamiescic?

W sensie?
Jeśli chodzi Ci o Avatar (koło nicka) to nie można. A jeśli o obrazek pod postem to masz przycisk przeglądaj przy dodawaniu posta, tam wybierasz obrazek i dodajesz (max. 2mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:27, WoWmen napisał:

> a jak mozna wlasnego gifa zamiescic?
W sensie?
Jeśli chodzi Ci o Avatar (koło nicka) to nie można. A jeśli o obrazek pod postem to masz przycisk
przeglądaj przy dodawaniu posta, tam wybierasz obrazek i dodajesz (max. 2mb)

chodzi mi o gif kolo nicka a szkoda ze sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:51, kamilimaciek1 napisał:

Napiszmy do Kuratorium Oświaty o odwołanie szkoły dla dobrych graczy robimy rewolucję/protest :)).
NAprzud uczniowie pokarzemy im jak się gra :)

Ja bym jednak proponował, żebyś do tej szkoły trochę jeszcze pochodził jednak... A poza tym, jak to się ma do funkcjonowania forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:51, kamilimaciek1 napisał:

Napiszmy do Kuratorium Oświaty o odwołanie szkoły dla dobrych graczy robimy rewolucję/protest
:)).
NAprzud uczniowie pokarzemy im jak się gra :)

Pochodz lepiej jeszcze do szkoły bo z ortografią u Ciebie słabo ;) "Naprzud" pisze się przez "ó"
****
Lukullus
Było by to dobre rozwiązanie bo odciązyło by to troche serwer ale pewnie znajdą się jakieś powody dlaczego tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:
Czy moglibyście wprowadzić strony w newsach ? Bo np. w tym jest bardzo dużo komentarzy i troche się czeka za nim to wszystko się ułoży - http://www.gram.pl/news.asp?id=930

Czy będą jeszcze do wyboru inne skiny, czy trzeba sobie zrobić samemu ?

I jak tam wizytóweczki ?

Czy będzie jakoś świątecznie na gram.pl np. jakieś świąteczne napisy albo jakieś ozdoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś coś poradzi! Znowu mi się forum skopsało i nie widać, które tematy mam już przeczytane. Jakiś czas temu było dobrze, później się popsuło. Jak weszła nowa skórka to tylko na niej było spoko. A teraz nawet przy nowym wyglądzie jest do kitu. Z czego to może wynikać? Ma ktoś może jakiś pomysło co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozwiąże jedne problemy to na ich miejsce wskakują nowe, mi też się zdarza że wszystkie tematy są zaznaczone jako przeczytane, a ostatnio jak otrzymałem odpowiedź na mojego posta to po przeczytaniu go temat jescze kilka razy wyskakiwał jakbym miał nową odpowiedź, a chodziło o starą już przeczytaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:56, Patryk R napisał:

(...) mi też się zdarza że wszystkie tematy są zaznaczone jako przeczytane(...)


Tylko ze mnie caly czas pokazują się jako nieprzeczytane i to troche denerwujące jest, bo nie wiem, czy jest coś nowego czy juz to czytalem. Niby można na daty patrzeć ale to troche uciążliwe jest. No i nie dzieje się to jakoś tak sporadycznie, tylko mam tak bez przerwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 00:00, Daerdin napisał:

Tylko ze mnie caly czas pokazują się jako nieprzeczytane i to troche denerwujące jest, bo nie
wiem, czy jest coś nowego czy juz to czytalem. Niby można na daty patrzeć ale to troche uciążliwe
jest. No i nie dzieje się to jakoś tak sporadycznie, tylko mam tak bez przerwy :/


Przed updatem 2,2 -> 2,3 mniej więcej wszystko było w porządku, ale teraz pojawiło się kilka błędów. Tak takie coś o czym piszesz może być uciążliwe, ale u mnie coś takiego nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo, a teraz pojawiło się jeszcze to o czym Patryk mówiłeś - wyskakuje mi dymek o dopowiedzi, mimo że już ją przeczytałem. Raz jest a raz nie ma - a ciągle jest tylko Twoja odpowiedź. Nic tylko trzeba będzie czekać na następny update forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować