Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 23:49, Daerdin napisał:

Niech mi ktoś coś poradzi! Znowu mi się forum skopsało i nie widać, które tematy mam już przeczytane.
Jakiś czas temu było dobrze, później się popsuło.

To chyba po tym padzie serwera. Mnie też się od 2 dni zaczyna robić tak, że gdy wyjdę z wątku z odpowiedzią do mnie, to kolor tekstu się zmienia, ale wykrzyknik nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 07:28, Grizzly. napisał:

> Nie jestem pewien ale chyba gram.pl zostało stworzone na podstawie brytyjskiej strony
CDP tak
> mi się wydaje.

Nie to chyba nie możliwe, bo polacy wymyślili CDProjekt. tutaj masz historie http://www.cdprojekt.pl/firma.asp
. Nie ma chyba brytyjskiej strony CDP.


A wydawało mi się że to jest brytyjska strona
http://www.cdprojekt.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!
czemu na forum od niedawna niedzialaja mi polskie znaki kiedys dzialaly , dzialaja na mojim komputerze w wordzie, notatniku,grach gdzie mozna uzyc polskich znaków tylko nie na forum , wyjatkiem jest "ó" kture mi tu dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam na tego posta, bo chcialem po prostu spytać, a nie zakladac nowego tematu
wiec, czy może w serwisie gram.pl zaistnieje kiedys kanał RSS? mysle ze to bardzo malo roboty, mala rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie dobry pomysł co zrobić aby wszystkim nam żyło się na forum lepiej. Jak instalujecie grę to jest w pewnym momencie akceptacja umowy, tak? Niekiedy nawet trzeba przelecieć cały tekst i dopiero można iśc dalej. Proponuję zrobić coś takiego na forum. Tzn. po założeniu konta trzeba by przelecieć cały regulamin. Nowi uzytkownicy dowiedzieliby sie z niego ciekawych rzeczy. Nie kazdy by czytał, ale zawse więcej osób nić teraz. Pozwoliłoby to uniknąć, np. dublowania tematów, offtopów czy spamowania, czego przykłądy można bardzo dobrze zauważyć choćby dziś (dublowanie tematów z życzeniami). Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie?
----------------------

Popieram w 100%, myśle że można by wprowadzić jeszcze np taki licznik, że poza przeleceniem 15 sekund trza czekać to wtedy ktoś z nudów by czytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragne przypomniec, ze przed napisaniem pierwszeego posta pojawial sie Regulamin forum, ktory trzeba bylo zaakceptowac, wiec akurat Twoj pomysl zostal juz wdrozony w zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dodacie opcie robienia ankiet (coś ale na phpbb) przy nowych tematach. Ponieważ istnieje bardzo dużo tematów typu najlepsza gra, ulubione coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy doczekamy sięwizytówek. Pojawiały się domysły , że będą swoistym prezentem świątecznym ale narazie nie ma po nich ani śladu. Może ktoś przybliżyć nam termin ich wprowadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:52, upiordliwy napisał:

Może ktoś przybliżyć nam termin ich wprowadzenia?

"GRAM.PL - co mi powiedziała Soleila? :-)
Ps. Tak - wizytówki powrócą, już niedługo :)."

To chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest możliwość znalezienia postu, do którego jest napisana dana odpowiedź, to przydałoby się coś, co działa w odwrotną stronę

I jeszcze coś, żeby jeżeli ktoś podał nam URL danego posta, to żeby można się było z tamtąd przenieś na stronę, na której się dany post znajduje (na przykład aby przeczytać co inni a propos tego posta napiosali, a ręczne szukanie przy 50 stronach jest raczej nie wygodne)

I żeby jeszcze znikały wreszcie z tematów przypiętych stare odpowiedzi, bo to trochę zaśmieca ekran (patrz screen). Ale to raczejtak bardzo nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować