Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 15:34, kolos12 napisał:

Ja proponuję możliwość usuwania tematów, ale tylko przez autora danega tematu, ale musiałby
być spełniony jeden warunek... Po np. 20 dniach od założenia nie pojawił się tam żaden nowy
post... CO o tym sądzicie?


Niepotrzebne. Tematy moga zostać, jako baza danych, nawet te zamknięte. Często jest tak, że ktoś podaje rozwiązanie problemu w dublu i potem modek wątek zamyka, może sie to przydać. Poza tym niektórzy (np ja :>) lubią odgrzebywać i wskrzeszać chociaż na chwile stare wątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:06, Adamido napisał:

Hmm a ja apeluje o obrazki w podpisie:PP
Na chyba każdym forum jakie widziałem coś takiego jest.I ludki się cieszą.Może i obciąża serwer
ale co to dla wszechmocnego Gram.pl ;-)


I kończy się to tak, że podpisy są dłuższe niż sama treść posta, a forum wygląda jak choinka. Na szczęście twórcy gram.pl o tym wiedzą i nigdy tego nie wprowadzą (tak jak i emotikonów) <jupi> !!

A następna osoba, która będzie proponowała wprowadzenie edcyji postów powinna dostać bana. Od ręki bez dyskusji. Tyle razy było to powtarzane NIE MA/NIE BĘDZIE możliwości edycji/kasowania postów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 13.10.2006 o 16:23, Koleś napisał:

I kończy się to tak, że podpisy są dłuższe niż sama treść posta, a forum wygląda jak choinka.

Dobra dobra.Forum wygląda jak choinka.Na forum takim jak gram.pl to raczej tak nie będzie.Poza tym, kto będzie chciał mieć taką sygnaturkę w podpisie w której są tony kolorków itp itd??
Zajrzyj na jakieś forum graficzne i zobacz.Jakieś *nieprawdopodobnie choinkowe* te sygnaturki??
Jakoś nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:51, Adamido napisał:

Dobra dobra.Forum wygląda jak choinka.Na forum takim jak gram.pl to raczej tak nie będzie.Poza
tym, kto będzie chciał mieć taką sygnaturkę w podpisie w której są tony kolorków itp itd??


Każdy nastolatek, których tutaj nie zagląda. Nie mów o forach graficznych, tylko poprzeglądaj fora na których wypowiadają się nastoletni gracze.

Pozatym dyskusja jest płonna, nie my tu decydujemy tylko ekipa gram.pl. I dzięki bogu nie ma obrazków w podpisach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:56, Koleś napisał:

Każdy nastolatek, których tutaj nie zagląda. Nie mów o forach graficznych, tylko poprzeglądaj
fora na których wypowiadają się nastoletni gracze.

Pozatym dyskusja jest płonna, nie my tu decydujemy tylko ekipa gram.pl. I dzięki bogu nie ma
obrazków w podpisach!


No niestety po części masz rację.Dużo nastolatków mieli by w podpisach jakieś bzdety ale część mogła by mieć fajne rzeczy np Profil Xfire (statystyki w jakie gry gra i ile gdybyś nie wiedział ale zakładam że wiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło aby moderator przypiął do tego wątku: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1542&u=2592 post z mniej więcej taka informacją: "Przed dodaniem posta uprasza sie o napisanie odnośnie tematyki dodawanych tapet, ułatwi to odnajdywanie interesujacych daną osobę tapet i pozwoli uniknąć dawania po wielokroć tych samych".
Byłoby miło. Choć zapewne i tak nikt by nie czytał pierwszego posta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:20, Piotrek K. napisał:

Cholercia, jedna niewiasta mnie juz ubiegla ;). Zgodnie z prosba, post przypiety :)...


Dzięki. Nie spodziewałem się az tak szybkiej reakcji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:20, Piotrek K. napisał:

Cholercia, jedna niewiasta mnie juz ubiegla ;). Zgodnie z prosba, post przypiety :)...

Sorka mam pytanie...nei powiem ze jestem poinformowany bo bym skłamał, dlatego walę pytanie śmaiło. Czesto się z tym spotykam, co to jest RSS?

P.S. Proszę, nie wyśmiewajcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RSS to kanał informacyjny. Będziesz dostawał coś na wzór maila gdy coś się nowego pojawi na stronie, której RSS masz włączony. W Operze np. jest na to osobne okienko :)

Ja mam np. RSS onetu i jak piszą newsa to mi wyświetla skrót w tym okienku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RSS to system pozwalajacy sprawdzic czy na danej stronie nie pojawily sie nowe wiadomosci/wypowiedzi bez faktycznego wchodznia na taka strone. Pozwala to zaoszczedzic czas, gdyz sciaga jedynie naglowki danych newsow. Tworzysz po prostu dynamiczna zakladke.
PS> Jesli masz np. Firefoxa to na pasku nawigacyjnym (w polu sluzacym do wpisywania adresu www) mozna z prawej strony czasami zobaczyc taka pomaranczowa ikonke. Sluzy on wlasnie do kanalow RSS

-->> http://pl.wikipedia.org/wiki/RSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki profesjonalista pff :P

Opera, FF, whatever - osobne okienko :)

Co do RSS - Moglibyście go też przeciągnąć na na przykład dostępność produktów w sklepiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj tak tak tak, ja jestem b. mocno za własnym tytułem ! :)))))
Tylko zanim się go osiągnie to jeszcze minie wieeele czasu....
Nie ma już tak łatwo jak na starym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:34, TYHE napisał:

Ojjjj tak tak tak, ja jestem b. mocno za własnym tytułem ! :)))))
Tylko zanim się go osiągnie to jeszcze minie wieeele czasu....
Nie ma już tak łatwo jak na starym forum.


Na starym forum nie bylo latwo, mialem wlasny tytul ale czy az tak szybko przyszedl, nie sadze :)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował rozbudowę profilu, np. takie banalne rzeczy jak: ulubiony napój (przykład :D) czy coś w tym stylu. Można by jeszcze dołożyć listę "buddy", link "moje posty" i emotikonki by się przydały.

PS: Jak się w czymś powtórzyłem to sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 17:34, TYHE napisał:

Nie ma już tak łatwo jak na starym forum.

Niktnie obiecywał, że będzie łatwo. Ale pani sekretarz to też byłoby coś ;]
Trzeba chyba zainteresować tym kogoś z niebieskich [oni w końcu też mają po dwie rangi ] bo inaczej to możnaby tylko gdybać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie sądze zeby sie zgodzili ;]
Co do ankiet, podpisuję sie pod tym, to niezły pomysł :)

zbysheck---> planowane sa wizytówki w których będziesz mógł zawrzeć kilka informacji o sobie, a emotikonek nie ma i nie będzie i bardzo dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować