Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2006 o 11:51, Tomi_323 napisał:

/ciach/

Cóż, co prawda forum gram.pl nie obsługuje tego typu nowinek, ale są inne sposoby na ochrone swoich danych przed spamerami.
Na przykład zamiast adresu w formie nick@domena.oznaczenie kraju można napisać nick-[małpa]-domena-[kropka]-oznazenie kraju
Można też założyć oddzielną skrzynkę na takie sprawy - taką skrzynkę przejściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by możliwość edycji postów, ale... Byłoby ograniczenie... Możesz edytować post tylko raz i by nacisnąć przycisk edytuj, miałoby się 2 minuty... Po tym czasie post zostanie taki jaki miał być... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:48, kolos12 napisał:

A może by możliwość edycji postów,

Jeśli nie chcesz się narazić na to żeby cię bez przerwy rugali i sztorcowali, to czytaj wszelkie regulaminy, przypięte posty itd. Gdybyś przeczytał przypięty - i specjalnie zaznaczony na niebiesko - post na górze tego wątku, to byś wiedział, że taka ewentualność nie jest brana pod uwagę.
Jest tam wyjaśnione również wiele innych spraw dotyczących tego forum. Pozdrawiam i przyjemnego korzystania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby na niechciane i zablokowane tematy znalazł się osobny "folder". Zebranie ich wszystkich w jedno miejsce przywróci porządek na forum. Chcę po prostu, żeby oddzielić przydatne wątki od SPAM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. W temacie: NAJLEPSZY AVATAR: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&u=1489, Moras1990 umieścił swój avatar w poście: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=1490, a ja widzę inny, mianowicie ten, który umieściłem w poście. Jeden z użytkowników gram.pl potwierdził mi, że Moras1990 używa avatar''a, którego umieścił w tamtym poście, więc podejrzewam, że to jakiś błąd. Da się go naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę, że umieściłem posta w troszkę złym temacie, ale już nie będę go dublował do innego, skoro ten w połowie się do tego nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką prośbę raczej nie nt. forum, ale stony gram.pl.
Jest ta seria eXtra klasyka, mając gry z tej serii podobno ma się dostęp do materiałów z tych gier... Tylko weźcie może zróbcie może jakiś wyraźny odnośnik, opcje łatwego dostępu do tych materiałów, bo obecnie trzeba sie nieźle naszukać linka do strony o tej serii, a na tej stronie trzeba jeszcze znaleść link do strony z bonusami... Może przynajmniej jakąś mapę zróbcie? ;p Podejrzewam też, że wiele osób które nie interesują sie tak bardzo ofertą gram.pl i bonusami różnymi nie ma pojęcia o tych materiałach... Dodajcie w jakimś widocznym miejscu w profilu uzytkownika linka do strony z bonusami, wielu osobom ułatwi to życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja. Może by tak wyróżnić jakoś przycisk "SZUKAJ" na górze strony? Tak zeby to się bardziej w oczy rzucało. W ten sposób słabowidzący, ale myślący nowi użytkownicy nie będą moze tak śmiecić zdublowanymi wątkami na forum. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

62 strony... nie czytam ;) Jak się powtórzę to trudno...
Przydałby się jeszcze jeden kod sterujący przy pisaniu posta. Coś w stylu

Spoiler

- spoiler. Działało by to na zasadzie dania koloru tekstu takiego samego jak tła. Wtedy nikt nie jest zmuszony czytać a przeczytanie byłoby możliwe przez zaznaczenie myszą danego fragmentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja apeluje o obrazki w podpisie:PP
Na chyba każdym forum jakie widziałem coś takiego jest.I ludki się cieszą.Może i obciąża serwer ale co to dla wszechmocnego Gram.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:08, Slave napisał:

moja propozycja jest taka, zeby wyszikwarka przeszukiwala cale tematy a nie tylko ich nazwy.


Trochę to dziwne zwłaszcza że jest wyszukiwarka tematów, a jak wejdziesz to tematu to tam też jest wyszukiwarka i ona już przeszukuje cały wątek, wszystkie strony danego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:08, Slave napisał:

moja propozycja jest taka, zeby wyszikwarka przeszukiwala cale tematy a nie tylko ich nazwy.

o wyszukiwarce to ja już całe elaboraty pisałem w różnych tematach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję możliwość usuwania tematów, ale tylko przez autora danega tematu, ale musiałby być spełniony jeden warunek... Po np. 20 dniach od założenia nie pojawił się tam żaden nowy post... CO o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:34, kolos12 napisał:

Ja proponuję możliwość usuwania tematów, ale tylko przez autora danega tematu, ale musiałby
być spełniony jeden warunek... Po np. 20 dniach od założenia nie pojawił się tam żaden nowy
post... CO o tym sądzicie?

Dlaczego miałbyś mieć możliwość skasowania moich postów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować