Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 16:31, Budo napisał:

Nie sądze zeby sie zgodzili ;]

Rozumiem, ze rozmawiales i uzyskales odpowiedz od ktoregos z ''Niebieskich''? Gdybanie pozostawmy historyko... znaczy sie... Niebiescy juz sa o tym ''zainteresowany'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 16:33, skyler napisał:

Ale nie byłoby z tym żadnych większych problemów technicznych - wystarczy tylko chciać ;)


Ale oni nie chcą :)
Nieprawdaż?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:33, skyler napisał:

Ale nie byłoby z tym żadnych większych problemów technicznych - wystarczy tylko chciać ;)


Technicznych nie.. Ale wyobrażasz sobie ten zasyp nowych wątków z samymi tylko ankietami? Każdy watek polegałby na "czy dana gra jest fajna - tak czy nie". I takie byłyby wątki. Bysmy utonęli w lawinie spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 16:35, HumanGhost napisał:

Technicznych nie.. Ale wyobrażasz sobie ten zasyp nowych wątków z samymi tylko ankietami? Każdy
watek polegałby na "czy dana gra jest fajna - tak czy nie". I takie byłyby wątki. Bysmy utonęli
w lawinie spamu.


Możliwe, ale modki sie obijają to wreszcie mieliby co robić xD
<joke>
Imo gdyby to mądrze rozwiązać możnaby uniknąć zamykania setek wątków typu:"jakie gacie mam dziś włożyć- głosujcie". Poza tym zauważ że taka opcja przyda się też cdprojektowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, po ostatniej zmianie wyglądu forum (niewielkiej, ale zawsze), członkowie redakcji dostali normalne tytuły i zielone podpisy "ekipa gram.pl" (czy coś w tym stylu :) ).
Czy tekst pisany przez te osoby nie mógłby być zielony?
Teraz jest czarny i nie rzuca się w oczy... a przecież piszą członkowie redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym ,aby przy postach pojawiło się coś takiego jak na gronie,a mianowicie "usuń wpis".
Opcja dostępna tylko dla autora danego posta, jednorazowa i dotycząca jedynie ostatniego posta ,napisanego w danym temacie.

ta opcja mogłaby zlikwidować duble-posty np. przy pomyłce autora lub z jakiś innych przyczyn. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:01, Adamido napisał:

A ja bym chcial aby w podpisie dzialal kod IMG xD

Masz na myśli BBCode?
Nie ma go, bo i po co? Obrazki wstawiać można i jest to prostsze niż wrzucanie na imageshack lub coś podobnegi i potem dawanie linku tutaj, a co do edycji textu to masz pogrubienie, kursywę i podkreślenie i tyle wystarcza.

Dnia 29.10.2006 o 19:01, Adamido napisał:

Sorkz za brak polskich fontow ale mi sie cos kicka +\

Nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakąś możliwość (może nie tyle zmiany) co dodania do zamówienia jakiegoś dodatkowego tytułu. Do jedyna możliwość dodania to napisanie do was - ale już pisałem jakiś tydzień temu i nikt mi nie odpowiedział a 2 raz anulować zamówienie to chyba nie wypada :) A co do zamówień anulowanych - to nie powinny one znikać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:19, Adamido napisał:

Nie bardziej chodzi mi o to zeby obrazki byly w podpisie :)

Oby nie, jak wchodzę czasmi na fora i patrzę, że niektore sygnaturki cały ekran zajmują to mnie normalnie krew zalewa. Zresztą zaleta forum gram.pl jet to, że śmiga jak szalone nawet na modemie, a jest to spowodowane brakiem zbędnych fajerwerkow graficznych, w chwili obecnej nie przeszkadzałoby mi to ze zwględow szybkościowych, ale przyzwyczajenie robi swoje i orum straciłoby swoj charakter z tymi usebarami i innym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję w związku z tym iż na forum namnożyło się wszelkiego rodzaju gier, quizów i zabaw: utworzyć osbną kategorię dla takich tematów. Ułatwiłoby to przeglądanie forum i umożliwiło pozbycie się tych często niepożądanych topiców poprzez filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:13, gaax napisał:

A ja mam taką propozycję w związku z tym iż na forum namnożyło się wszelkiego rodzaju gier,
quizów i zabaw: utworzyć osbną kategorię dla takich tematów. Ułatwiłoby to przeglądanie forum
i umożliwiło pozbycie się tych często niepożądanych topiców poprzez filtr.

Do takich tematów jest "Fristajl" :).
Ale przydałaby się jakaś "oddzielna" strona forum dla komentarzy i gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:14, Mateio napisał:

Ale przydałaby się jakaś "oddzielna" strona forum dla komentarzy i gier.

Dla komentarzy już przecież jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:14, Mateio napisał:

Do takich tematów jest "Fristajl" :).


Niby tak, ale jest tam też kilka innych tematów, a nie chciałbym ich pomijać wraz z masą spamerskich zabaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a nie sądzicie, że przydałaby się jakaś strona z listą wszystkich stron należących do Kolektywu? Bo chyba te 12, które widać, to nie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:13, gaax napisał:

Ułatwiłoby to przeglądanie forum
i umożliwiło pozbycie się tych często niepożądanych topiców poprzez filtr.


przecież już jest filtr... :/
odznacz sobie po prostu kategorią freestyle, kliknij "filtruj" i po kłopocie...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba. Moglibyście dać jakieś emotki zamiast znaków np.: ;) :) lub :D . Moglibyście to zmnienić wtedy według mnie byłoby lepiej .Ładniej by to wygładało. I może takie oddzielne ramki na numery GG ,pocztę e-mail.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować