Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 21:58, Ghoster7 napisał:

Super!!! :D Nowe odcinki Bleach na Hyperze :D


Ja wiem czy tak dobrze? jak znowu urwą po 25 odcinkach to nie chcę.... niechby chociaż kolejne 50 puścili. Miałem nadzieję na Fullmetal alchemist mimo wszystko, choćby i kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
Powiem tak, ten odcinek był WOW! Hehe wygląda na to że Saji coraz bardziej nienawidzi Gundamów, Gut Gut będą ciekawe motywy w następnej serii ^^ Jeśli o Lockona chodzi to biedaczek chyba stracił prawe oko (albo jest uszkodzone) biorąc pod uwagę co mówiła ta pielęgniarka gdy chcięli zregenerować Louise rękę to i Lockonowi nie da się pomóc, ostatecznie GN-Xy działają na tej samej zasadzie co Throney. Rany normalnie totalna masakra 2/3 Trinity nie żyje, Throne Einz zniszczony, normalnie Gundam 00 podoba mi się coraz bardziej z każdą chwilą, robi się naprawdę gorąco. JA tam dalej sądzę że Aeolia przepisał swoją świadomość do Veda, zbudował na podstawie swojej świadomości całe AI.
Jeśli o Trinity chodzi to... kurcze zabrzmi to dziwnie, ale... żal mi tych skurczymeisterów, szczególnie Neny, chociaż z drugiej strony dostała to na co zasłużyła, odpłatę za Louise i jej rodzinę, chociaż przyznam że się ucieszyłem kiedy Setsuna ją uratował, Ali to jednak dużo większy drań niż Trinity. Poza tym sądzę że Ali współpracuje z Cornerem, inaczej skąd miałby dorwać dane dzięki którym mógłby przestawić Zwei na siebie, chociaż... jeśli to Laguna je zbudował to może właśnie od niego dorwał te dane, ostatecznie przyznał się że to on go zabił. Jeśli o TRANS-AM chodzi to coś mi tu nie gra, wygląda na to że GN Drive emituje cząsteczki z taką siłą i szybkością że Exia jest w stanie natychmiast zmienić kierunek lotu, a szybkość... szybkość powala i tu leży problem, taka szybkość powinna poważnie dać pilotowi w kość, a Setsuna nie wydawał się nią zbytnio przejmować. Cóż Exia wymiata jeszcze bardziej niż wcześniej XD
OŁ YEAH! WIEDZIAŁEM! Graham załaduje sobie GN Drive do Flaga, a wtedy... a wtedy Celestial Being macie przewalone (szczerze chłopcom i dziewczynkom współczuje ^^
Hmm, cóż Nena nie za bardzo ma gdzie pójść więc chyba raczej będzie musiała polecieć z Setsuną, następny odcinek zapowiada się na jedną wielką totalną rozwałkę, już się doczekać nie mogę :-)
Poza tym brawa dla Smirnova za tą anty-fangową formację, facet ma naprawdę łeb na karku z kolei Soma nabrała dzikości i żądzy krwi ^^
Ech Normalnie cudny odcinek proszę ja ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 22:48, Vincent Law napisał:

Co jest pierwsze : Seed, Wing czy 00? Bo spoilerujecie na okrągło o Gundamie i postanowiłem
że obejrzę.

Żadne. Seed, 00 i Wing to oddzielnie serie, które nie mają ze sobą nic wspólnego (no może poza tym że występują w nich mechy i że niektóre nazywają się Gundamy XD) Możesz je oglądać w dowolnej kolejności bo to zupełnie nie związane ze sobą historie, nawet czasy i światy są zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

> Co jest pierwsze : Seed, Wing czy 00? Bo spoilerujecie na okrągło o Gundamie i postanowiłem

> że obejrzę.
Żadne. Seed, 00 i Wing to oddzielnie serie, które nie mają ze sobą nic wspólnego (no
może poza tym że występują w nich mechy i że niektóre nazywają się Gundamy XD) Możesz
je oglądać w dowolnej kolejności bo to zupełnie nie związane ze sobą historie, nawet
czasy i światy są zupełnie inne.

poooodeeejrzaaaane !
A tak serio to zacznę od 00, alfabetycznie żeby szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:52, Vincent Law napisał:

poooodeeejrzaaaane !

Że niby co podejrzane ?? Słowo daję, żadnych piorących mózg fal odcinki Gundama nie emitują więc możesz sobie spokojnie oglądać

Dnia 08.03.2008 o 23:52, Vincent Law napisał:

A tak serio to zacznę od 00, alfabetycznie żeby szło.

Tjaaa i nie chronologicznie XD 00 to najnowsza seria, ale oglądaj, oglądaj jak dla mnie świetna i daj znać jak ci się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem sobie oglądać Gundam 08th MS Team. Jak dla mnie seria świetna i polecam każdemu. Zwłaszcza ostatnie odcinki wymiatały. Oczywiście nie mówię tu o ostatnim bo to już było takie trochę dziwne zakończenie ale nawet fajne.
Po drugie w One Piece jestem już po 341 odcinku. He he fajny ten Thriller Barc arc. Ciekaw jestem co ten Brook potrafi bo on chyba naprawdę przyłączy się do załogi. Ogólnie ten arc jak dla mnie bardzo fajnie się zapowiada. No i scena kąpielowa z Nami hłe hłe ;p Tylko da cholerna para :/ Usopp był za to dobry: "nie wieżę w nic co zobaczyłem na tej wyspie, nawet w twoją nagość"-czy jakoś tak XD
No i teraz mam pytanie: Z jaką częstotliwością wychodzą odcinki OP bo najnowszy jest chyba 345 czyli już za chwilę dojdę do końca ;] Nie wiem, cieszyć się czy smucić?

Po trzecie ;) zacząłem oglądać Higurashi no Naku Koro ni. Jestem właśnie po drugim epku i zapowiada się super. Lubie takie tajemnicze i mroczne klimaty. No i to połączenie tego z tą "cukierkowatością"-ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 22:48, Vincent Law napisał:

Co jest pierwsze : Seed, Wing czy 00? Bo spoilerujecie na okrągło o Gundamie i postanowiłem
że obejrzę.

Do tych serii ja ci jeszcze polece Gundam 08th MS Team. Właśnie niedawno skończyłem i jak dla mnie świetna. Swoją drogą to był mój pierwszy Gundam którego chciałem obejrzeć na próbę, (akurat ten bo ma tylko 12 odcinków) żeby wyleczyć się z alergii na "duże roboty". No i powiem ci spełnił swoje zadanie w 100%. Jak tylko dojdę na bieżąco z One Piece zabieram się za Seeda :)
Jeszcze żeby cię przekonać do 08th MS Team:
Opening (od niedawna jeden z moich ulubionych): http://pl.youtube.com/watch?v=A-4cU0bAgxA&feature=related
Świetny AMV: http://pl.youtube.com/watch?v=ATS5UsFKyNQ

Jeszcze na koniec powiem że polecam oglądać wersję "remastered" czyli zremasterowaną-DUŻO lepsza jakość obrazu i dźwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię sobie miszmasz - obejrzałem trochę OP (do 106 epka), Melancholy of Haruhi (3 epki) i TTGL (3 epki). OP zaczynało mnie nudzić ale w Rainbase znowu jest ciekawie. Rozczarowało mie tylko MoHS , po komentarzach spodziewałem sie , ze to będzie masakrycznie śmieszne anime, a jest zwyczajnie zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 07:42, Asthariel napisał:

OP zaczynało mnie nudzić ale w Rainbase znowu jest ciekawie.

Tak właśnie podczas tej wędrówki przez pustynie było dosyć nudno, poza tym chyba były tam trzy odcinki fillerowe.

Dnia 09.03.2008 o 07:42, Asthariel napisał:

Rozczarowało
mie tylko MoHS , po komentarzach spodziewałem sie , ze to będzie masakrycznie śmieszne
anime, a jest zwyczajnie zabawne.

Cóż, mnie Haruhi bardzo się podobała.Anime było śmieszne, zakręcone i z ciekawą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OP zaczynało mnie nudzić ale w Rainbase znowu jest ciekawie.

Oj tak nie długo zrobi się ciekawie jak do akcji wejdzie Bon-chan i Mr. Prince... wtedy akcja się rozkręca i na prawdę miło się ogląda.... a potem walka Luffy vs Crocodile.... miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 15:19, MisticGohan_MODED napisał:

http://anime.com.pl/news.html

Może teraz wydawanie kolejnych tomów Naruto będzie trwało około miesiąca zamiast 2 miechów
:D


To już wiadomo do wczoraj. I właśnie przez to napiszę do nich e-maila z prośbą, żeby na jakiś czas dawali Naruto co miesiąc, by już nie było kolejnych takich stroni by doścignęli japońską wersję, bo ona już jest przy 40 tomie, a więc trochę ponad 3 lata róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Kosmitus napisał:

Skończyłem sobie oglądać Gundam 08th MS Team. Jak dla mnie seria świetna i polecam każdemu.
Zwłaszcza ostatnie odcinki wymiatały. Oczywiście nie mówię tu o ostatnim bo to już było
takie trochę dziwne zakończenie ale nawet fajne.

"Kochanie skopmy tyłek twojemu bratu i idź w stronę zachodzącego słońca" XD Nie no ostatni odcinek jednak troszkę zepsuł ogólny klimat serii, za dużo brawury i bohaterszczyzny, ale cała seria była naprawdę świetna (Norris Packard XD) Miło mnie zaskoczył ten Admirał Yuri czy jak mu tam było, niby na początku taki nieokrzesany gbur, ale potem pokazał się z naprawdę dobrej strony. Wierci mnie w brzuchu trochę to że Federalsi są przedstawieni jako przystojni, piękni i młodzi wojownicy, podczas gdy Zeon to takie... szczurowate trochę, ale i to zostało zanegowane przez serię, co mi się strasznie spodobało.

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Kosmitus napisał:

Po drugie w One Piece jestem już po 341 odcinku. He he fajny ten Thriller Barc arc. Ciekaw
jestem co ten Brook potrafi bo on chyba naprawdę przyłączy się do załogi. Ogólnie ten
arc jak dla mnie bardzo fajnie się zapowiada. No i scena kąpielowa z Nami hłe hłe ;p

Mniam Mniam ^^ No powiem ci że Thriller Bark JESZCZE się nawet nie rozkręciło, wierz mi będziesz miał jeszcze powody do zdzielenia szczęką podłogi (Usopp z rozdwojeniem jaźni, Oz etc. xD) Wielkiej tajemnicy nie zdradzę jak powiem że Brooke to już nowy członek załogi, a teraz w mandze szykuje się coś Naprawdę ciężkiego kalibru, swego rodzaju spotkanie po latach. Jeszcze tylko trochę ci brakuje i nas dogonisz, DAWAJ!

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Kosmitus napisał:

Tylko da cholerna para :/ Usopp był za to dobry: "nie wieżę w nic co zobaczyłem na tej
wyspie, nawet w twoją nagość"-czy jakoś tak XD

Hehe jak Nami go męczyła że w łazience był niewidzialny człowiek to Usopp się zarzekał że nic tam nie widział i że stawia go w kropce bo jak przyzna że widział to Nami z niego haracz ściąganie za podglądanie, sytuacja bez wyjścia normalnie

Dnia 09.03.2008 o 01:36, Kosmitus napisał:

No i teraz mam pytanie: Z jaką częstotliwością wychodzą odcinki OP bo najnowszy jest
chyba 345 czyli już za chwilę dojdę do końca ;] Nie wiem, cieszyć się czy smucić?

Co tydzień, zazwyczaj w niedziele po południu są już RAWy

Poza tym dzięki za link do zremasterowanego openingu, ech rozkosznie oglądać coś takiego w dobrej jakości ^^ Pokochałem ten opening już lata temu kiedy go pierwszy raz zobaczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 16:03, Piotrbov napisał:

> http://anime.com.pl/news.html
>
> Może teraz wydawanie kolejnych tomów Naruto będzie trwało około miesiąca zamiast
2 miechów
> :D

To już wiadomo do wczoraj. I właśnie przez to napiszę do nich e-maila z prośbą, żeby
na jakiś czas dawali Naruto co miesiąc, by już nie było kolejnych takich stroni by doścignęli
japońską wersję, bo ona już jest przy 40 tomie, a więc trochę ponad 3 lata róznicy.

Spokojnie :]
Jak tylko Japoński licencjonodawca zobaczy ,że Polska scena m&a walczy ze skanlacją to pewnie zgodzi się na to ,aby JPF mogło wydawać kolejne tomy co miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
"Kochanie skopmy tyłek twojemu bratu i idź w stronę zachodzącego słońca" XD Nie no ostatni
odcinek jednak troszkę zepsuł ogólny klimat serii, za dużo brawury i bohaterszczyzny,

Czy my myślimy o tym samym odcinku?? Ja myślałem o 12 mówiąc że był trochę dziwny. No bo to chyba jest ostatni a w nim to żadnej brawury nie było.

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

ale cała seria była naprawdę świetna (Norris Packard XD)

Ta gość wymiatał tylko wydaje mi się trochę dziwne że tyle do niego strzelali i nic.

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Miło mnie zaskoczył ten Admirał
Yuri czy jak mu tam było, niby na początku taki nieokrzesany gbur, ale potem pokazał
się z naprawdę dobrej strony.

No ale niestety, wiadomo jak skończył.

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Wierci mnie w brzuchu trochę to że Federalsi są przedstawieni
jako przystojni, piękni i młodzi wojownicy,
podczas gdy Zeon to takie... szczurowate
trochę, ale i to zostało zanegowane przez serię, co mi się strasznie spodobało.

Nom po obu stronach znaleźli się dranie dla których życie żołnierzy nie było wiele warte oraz tacy którzy byli "tymi dobrymi".

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Mniam Mniam ^^ No powiem ci że Thriller Bark JESZCZE się nawet nie rozkręciło, wierz
mi będziesz miał jeszcze powody do zdzielenia szczęką podłogi (Usopp z rozdwojeniem jaźni,
Oz etc. xD)

Kurcze szkoda że niedługo będę już musiał czekać na odcinki. A za mangę na chwile obecną nie chce mi się brać, ale kto wie?

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Wielkiej tajemnicy nie zdradzę jak powiem że Brooke to już nowy członek załogi,

Tego się spodziewałem :)

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

a teraz w mandze szykuje się coś Naprawdę ciężkiego kalibru, swego rodzaju spotkanie
po latach.

Luffy i Shanks?? Nie mów, ale jeśli tak to naprawdę nie mogę się doczekać^^

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Jeszcze tylko trochę ci brakuje i nas dogonisz, DAWAJ!

Staram się jak mogę!

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

> Tylko da cholerna para :/ Usopp był za to dobry: "nie wieżę w nic co zobaczyłem
na tej
> wyspie, nawet w twoją nagość"-czy jakoś tak XD
Hehe jak Nami go męczyła że w łazience był niewidzialny człowiek to Usopp się zarzekał
że nic tam nie widział i że stawia go w kropce bo jak przyzna że widział to Nami z niego
haracz ściąganie za podglądanie, sytuacja bez wyjścia normalnie

Buhehehe dokładnie XD Ten cały niewidzialny gostek napastował też Robin. Pewnie Sanji będzie mu chciał za to zrobić krzywde :) A i co do Brooka to też niezły z niego agent, pierwsze co powiedział do Nami to czy pokaże mu majtki :P

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Co tydzień, zazwyczaj w niedziele po południu są już RAWy

A jakieś suby? Najlepiej by było polskie ale ty pewnie się nie orientujesz.

Dnia 09.03.2008 o 16:05, Hubi Koshi napisał:

Poza tym dzięki za link do zremasterowanego openingu, ech rozkosznie oglądać coś takiego
w dobrej jakości ^^ Pokochałem ten opening już lata temu kiedy go pierwszy raz zobaczyłem.

Fakt świetny jest. Czy to jest akurat op ze zremasterowanej wersji to nie wiem ale to co ja oglądałem to było zremasterowane. Poza lepszym obrazem to np. dźwięki wybuchów i wystrzałów nie były takie dziwne jak w normalnej wersji. Linka nie podam skąd to ściągnąłem ale jak ktoś chce to na GG albo GSa niech wali :)

A co powiesz o tym openingu: http://pl.youtube.com/watch?v=YMh6jhbKKg4
Właśnie zacząłem oglądać tą serie. To anime naprawdę ma klimat, podobnie jak sam opening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

Czy my myślimy o tym samym odcinku?? Ja myślałem o 12 mówiąc że był trochę dziwny. No
bo to chyba jest ostatni a w nim to żadnej brawury nie było.

Ach wybacz ja miałem na myśli ten gdzie wylazł Ulepszony Absalus czy jak się ten Mobile Armor nazywał.

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

Ta gość wymiatał tylko wydaje mi się trochę dziwne że tyle do niego strzelali i nic.

Fakt, ale jednak trzeba zwrócić uwagę że facet się Starał by go nie trafili :-)

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

No ale niestety, wiadomo jak skończył.

Niestety

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

Nom po obu stronach znaleźli się dranie dla których życie żołnierzy nie było wiele warte
oraz tacy którzy byli "tymi dobrymi".

Cóż dostali to na co zasłużyli (chociaż ten jeden raz jestem wdzięczny bratu Ainy że zbudował to wielkie draństwo.

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

Kurcze szkoda że niedługo będę już musiał czekać na odcinki. A za mangę na chwile obecną
nie chce mi się brać, ale kto wie?

Ja wiem że powinieneś :-) Kiedy kończą się odcinki człowiek przeskakuja na mangę, to naturalna kolejność rzeczy :-) Poza tym prawdziwy hardcore się dopiero zacznie, a czy naprawdę chce ci się czekać odcinki ?? Ostatecznie przeczytanie chapterów trwa jednak trochę krócej niż obejrzenie odcinków.

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

Luffy i Shanks?? Nie mów, ale jeśli tak to naprawdę nie mogę się doczekać^^

Okej nie mówię ^^

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

Buhehehe dokładnie XD Ten cały niewidzialny gostek napastował też Robin. Pewnie Sanji
będzie mu chciał za to zrobić krzywde :) A i co do Brooka to też niezły z niego agent,
pierwsze co powiedział do Nami to czy pokaże mu majtki :P

Ero-skeleton normalnie ^^ Jeśli zaś chodzi o Sanjiego i Absaloma... Sanji ma sporo powodów dla których będzie mu chciał przywalić, gdy się dowiesz padniesz na twarz ze śmiechu XD

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

A jakieś suby? Najlepiej by było polskie ale ty pewnie się nie orientujesz.

Suby pojawiają się tak jakoś dzionek dwa po wyjściu RAWa. Polskie ?? A komu polskie potrzebne XD ANGIELSKIEGO się uczyć lenie jedne.

Dnia 09.03.2008 o 16:58, Kosmitus napisał:

A co powiesz o tym openingu: http://pl.youtube.com/watch?v=YMh6jhbKKg4
Właśnie zacząłem oglądać tą serie. To anime naprawdę ma klimat, podobnie jak sam opening.

Heavy O_o Obrazki słodkie i urocze, a muzyka... coś z tyłu głowy każe zacząć się nerwowo rozglądać dookoła, naprawdę świetny opening. Mylę się czy to to anime o którym kiedyś wspominano że zaczyna się miło słodko i przyjemnie, a kończy krwawą rzeźnią ?? I za każdym razem wszystko jest inaczej opowiedziane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"

TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

Ach wybacz ja miałem na myśli ten gdzie wylazł Ulepszony Absalus czy jak się ten Mobile
Armor nazywał.

Apsalus się nazywał :) A co do samego odcinka to mnie się podobał, bardzo fajny finał serii.

Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

> Ta gość wymiatał tylko wydaje mi się trochę dziwne że tyle do niego strzelali i
nic.
Fakt, ale jednak trzeba zwrócić uwagę że facet się Starał by go nie trafili :-)

No racja a ten jego MS to też nie była seryjna tandeta.

Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

Ja wiem że powinieneś :-) Kiedy kończą się odcinki człowiek przeskakuja na mangę, to
naturalna kolejność rzeczy :-) Poza tym prawdziwy hardcore się dopiero zacznie, a czy
naprawdę chce ci się czekać odcinki ??

Jak mówię zobaczymy :)

Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

> Buhehehe dokładnie XD Ten cały niewidzialny gostek napastował też Robin. Pewnie
Sanji
> będzie mu chciał za to zrobić krzywde :) A i co do Brooka to też niezły z niego
agent,
> pierwsze co powiedział do Nami to czy pokaże mu majtki :P
Ero-skeleton normalnie ^^ Jeśli zaś chodzi o Sanjiego i Absaloma... Sanji ma sporo powodów
dla których będzie mu chciał przywalić, gdy się dowiesz padniesz na twarz ze śmiechu
XD

Może ten cały Absalom jest autorem jeko pamiętnego portretu? :P Mnie już nic nie jest wstanie zadziwić :)

Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

> A jakieś suby? Najlepiej by było polskie ale ty pewnie się nie orientujesz.
Suby pojawiają się tak jakoś dzionek dwa po wyjściu RAWa. Polskie ?? A komu polskie potrzebne
XD ANGIELSKIEGO się uczyć lenie jedne.

Wypraszam sobie! 08th MS Team oglądałem z ang subami i nie powiem większość rozumiałem ale... musiałem często pauzować żeby nadążyć za napisami. Trochę mnie to wnerwiało. Poza tym już kiedyś wsominałem że OP oglądam z młodszym bratem który jeszcze do podstawówki chodzi (cholera co z niego wyrośnie to ja nie wiem... ;P)

Dnia 09.03.2008 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

> A co powiesz o tym openingu: http://pl.youtube.com/watch?v=YMh6jhbKKg4
> Właśnie zacząłem oglądać tą serie. To anime naprawdę ma klimat, podobnie jak sam
opening.
Heavy O_o Obrazki słodkie i urocze, a muzyka... coś z tyłu głowy każe zacząć się nerwowo
rozglądać dookoła, naprawdę świetny opening. Mylę się czy to to anime o którym kiedyś
wspominano że zaczyna się miło słodko i przyjemnie, a kończy krwawą rzeźnią ?? I za każdym
razem wszystko jest inaczej opowiedziane ??

Tak, chyba tak. Akashi mi o tym napisał i postanowiłem zobaczyć. Jestem po dwóch epkach.
SPOILERY (nie zbyt wielkie)
Zaczyna się sielankowo, mała wioska i chłopak który tu się dopiero przeprowadził oraz 4 słodkie dziewczynki z kolorowymi włosami. Jest śmiech, zabawa itd. Jednak gość dowiaduje się o strasznym morderstwie które miało miejsce 4 lata temu. Ponadto co rok od pierwszej zbrodni znów ktoś umiera i dodatkowo ktoś zostaje zaginiony. Kiedy próbuje pytać o to swoje koleżanki mówią że nic takiego nie miało miejsca (podczas gdy kilka innych osób potwierdziło to co słyszał na ten temat) albo że nic nie wiedzą i jakoś tak dziwnie się przy tym zachowują.... Ogólnie zapowiada się bardzo ciekawie, dziś w nocy sobie obejrzę kilka następnych epków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się