Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 15:27, Asthariel napisał:

Jakoś do siebie nie podobna. Pomijając , ehem, ,,detale'''' bardziej chyba przypomina
Sakurę z Naruta.

Serio ?? Hmm jak dla mnie jest to po prostu nieco złagodzona i "umilona" wersja Karren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:16, Hubi Koshi napisał:

Dla tych którzy oglądali/oglądają Code Geass mam tu cosik ciekawego.
http://khalitzburg.deviantart.com/art/Kallen-Stadtfeld-105183017

http://kzi.animeblogger.net/2007/03/05/code-geass-lelouch-of-the-rebellion-picture-book-2/ - zawartość DVD(prawdopodobnie wycięte sceny) ^_^''
Najmniejsza cenzura jaką chyba można zrobić(aby jeszcze była). :P
Oczywiście te samo anime...

btw W związku z anime Vampire Knight to powinien poznać najpierw mangę, czy mogę od razu obejrzeć, poradź ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:54, Gol Galad napisał:

> Dla tych którzy oglądali/oglądają Code Geass mam tu cosik ciekawego.
> http://khalitzburg.deviantart.com/art/Kallen-Stadtfeld-105183017
http://kzi.animeblogger.net/2007/03/05/code-geass-lelouch-of-the-rebellion-picture-book-2/
- zawartość DVD(prawdopodobnie wycięte sceny) ^_^''
Najmniejsza cenzura jaką chyba można zrobić(aby jeszcze była). :P
Oczywiście te samo anime...

btw W związku z anime Vampire Knight to powinien poznać najpierw mangę, czy mogę od razu
obejrzeć, poradź ktoś?



Ja zawsze radzę zaczynać od mangi, bo w większości przypadków jest lepsza, do co VK wg mnie też tak jest, choć nie wiem jak z drugim sezonem bo nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:54, Gol Galad napisał:

Najmniejsza cenzura jaką chyba można zrobić(aby jeszcze była). :P
Oczywiście te samo anime...

Tak sobie na to patrzę i myślę... ludzie tam muszą nieźle główkować żeby wprowadzić tam takie sceny, a jednocześnie "niczego" nie pokazać, potrzeba nie lada pomysłowości by tak strategicznie wszystko pozakrywać :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:54, Gol Galad napisał:

> Dla tych którzy oglądali/oglądają Code Geass mam tu cosik ciekawego.
> http://khalitzburg.deviantart.com/art/Kallen-Stadtfeld-105183017
http://kzi.animeblogger.net/2007/03/05/code-geass-lelouch-of-the-rebellion-picture-book-2/
- zawartość DVD(prawdopodobnie wycięte sceny) ^_^''
Najmniejsza cenzura jaką chyba można zrobić(aby jeszcze była). :P
Oczywiście te samo anime...

btw W związku z anime Vampire Knight to powinien poznać najpierw mangę, czy mogę od razu
obejrzeć, poradź ktoś?

zawodowe :]
ponoć na DVD jest też pokazany Lelouch jako ten przewoźnik z ostatnich sekund ostatniego epa :]
Widziałem nawet wersję gif tej sekwencji więc to bardzo prawdopodobne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:11, MisticGohan_MODED napisał:

Widziałem nawet wersję gif tej sekwencji więc to bardzo prawdopodobne :]

Temu to bym za bardzo nie ufał, łatwo coś takiego spreparować.
Co do Cudownego Przeżycia Leloucha to tutaj masz cytat z wiki (wiem wiem ufać niby nie można, ale...)
"In volume 42 of the Japanese magazine Continue, writer Ichiro Okouchi confirms Lelouch''s death, explaining that it is the price he needed to pay to create his better world.[6] In addition, said magazine includes the name "Lelouch vi Britannia" on its death list. [7]"
http://en.wikipedia.org/wiki/Lelouch_Lamperouge#Second_season

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY ONE PIECE

Dnia 03.12.2008 o 19:13, JaMES` napisał:

Co sadzicie o najnowszych chapterach OP? zrobilo sie zaprawde interesujaco :D

Interesująco to szczerze mówiąc mało powiedziane. Nami wylądowała na wyspie na której bada się pogodę (oj czuje SPORY power up w Clima Tacto) Brooke został wzięty za Szatana, Franky CHYBA wylądował na wyspie gdzie urodził się Vegapunk (zgaduje), Sanji chyba w najgenialniejszym miejscu wylądował XD Jedna z Shchibukai zakochała się w Luffim, szykuje się bitwa, którą porównać można chyba tylko z ostateczną walką w TTGL jeśli chodzi o kaliber. Luffy wybiera się do Impel Down, gdzie pewnie spotka paru starych znajomych... Rany, najbliższe chaptery będą tak naładowane odjazdem że ja cie nie mogę XD Nie jestem pewien czego się nie mogę doczekać. Poza tym nie wiadomo co Shanksowi chodzi po głowie, czy przyłączy się do Whitebeard''a (wtedy to będzie TURBO-Odlot) No zwyczajnie jazda na całego. Że też Oda-sensei potrafi z każdym arciem i z każdą sagą tak genialnie podnosić poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Że też Oda-sensei potrafi z każdym arciem i z każdą sagą tak genialnie podnosić

Dnia 03.12.2008 o 19:24, Hubi Koshi napisał:

poprzeczkę.


powiem tak - w glowie mi sie nie miesci co on szykuje na pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 04:09, JaMES` napisał:

>Że też Oda-sensei potrafi z każdym arciem i z każdą sagą tak genialnie podnosić
> poprzeczkę.

powiem tak - w glowie mi sie nie miesci co on szykuje na pozniej...

Mi tez, a w końcu znając zycie do 1000 chapterów spokojnie dobije... A jak z każdym arcem będzie coraz lepiej i lepiej? Zostanie spalony na stosie, bo tak doskonały może być tylko Bóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:35, Asthariel napisał:

> >Że też Oda-sensei potrafi z każdym arciem i z każdą sagą tak genialnie podnosić

> > poprzeczkę.
>
> powiem tak - w glowie mi sie nie miesci co on szykuje na pozniej...
Mi tez, a w końcu znając zycie do 1000 chapterów spokojnie dobije... A jak z każdym arcem
będzie coraz lepiej i lepiej? Zostanie spalony na stosie, bo tak doskonały może być tylko
Bóg...


Fani go obronią gdyż, już mają go za Boga :P Coś czuje, że szykują się narodziny nowej religii(coś jak ta jedi).
Ja może w święta znowu wrócę do mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Claymore c86

Po kilku chapterach w których akcja rozwijała się raczej powoli sprawy nagle nabrały tempa. Helen i Deneve weszły wprost na Isleya (nie żeby się same nie prosiły o kłopoty) a efekty wyglądają dosyć paskudnie, co prawda Deneve jest chyba najlepsza pod względem regeneracji ze wszystkich wojowniczek ale trudno powiedzieć czy będzie w stanie się poskładać do kupy po czymś takim (o ile w ogóle jeszcze żyje), co do Helen to nie widać co jej się stało ale szans w ewentualnej walce nie ma żadnych. Tak czy siak jeśli Isley zechce dokończyć dzieła to tym dwóm nic już nie pomoże... Ciekawi mnie też czym jest ten niewyraźny kształt przed którym schowała się Dietrich. Czyżby "odrodzona" Luciela wracała dokończyć bitwę sprzed siedmiu lat? Jeśli tak to Dietrich chyba bardzo żałuje że zdecydowała się podążyć za Helen & Deneve, choć może to jest dokładnie to czego potrzeba aby odciągnąć Isleya od jego ofiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy chapter AIKI jeśli nie wiesz. Opisywać mi się go nie chce ale o jednym panelu muszę powiedzieć. Wstrząsnęły mną słowa Kunitoshiego "No no... No violence in my house, please." Dla tego tekstu warto przeczytać ten chapter. Nowicjusz nie dostrzeże całej zabawności tego cytatu ale my dobrze wiemy jakie to dziwne a zarazem śmieszne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:49, Fouton napisał:

Wyszedł nowy chapter AIKI jeśli nie wiesz.

Wiem wiem zauważyłem z rana jak sprawdzałem czy są nowe shonenowce :-)

Dnia 05.12.2008 o 13:49, Fouton napisał:

"No no... No violence in my house, please."

No cóż nikt nie lubi jak mu dom demolują nawet takie potwór i eksterminator jak Kunitoshi :-) Ech ale Wstyyyyd, Kunitoshi nie da biednej Kageyasu żyć po tym jak zebrała po tyłku... ona sobie sama pewnie też nie wybaczy takiego poniżenia ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoliery Clannad ~After Story~, Ef - a tale of melodies, Toradora!
Clannad AS ep. 10
No i mamy już początek właściwej historii After Story. Ciężko o tym odcinku coś konkretnego powiedzieć bo dopiero ciekawe rzeczy zaczną się za jakieś 2- 3 odcinki

Spoiler

od momentu zakończenia szkoły przez Nagise

. Tomoya zaczął już mieszkać na wlasną ręke i poznajemy jego problemy po wkroczeniu w "świat dorosłych", coraz powarzniej mysli też o związku z Nagisą.

Ef - a tale of melodies ep. 9
Fenomenalny odcinek, jak narazie chyba najlepszy z całej serii. O ile poprzedni były w klimacie depresyjno- nostalgicznym to dopiero ten prawie całkowicie to zmienił ukazując więcej nadzieji. Piękna scena rozmyślań Yuu i Yuko o tym co naprawde o sobie myślą, potem scena pożaru(to trzeba zobaczyć nie wiem jak to opisać) z cudownym utworem w tle(Euphoric Field w wersji instrumentalnej), a na koniec Kuze zrozumiał w końcu do czego prowadzą jego decyzje. Teraz tylko czekam na następny odcinek i na to kiedy wyjdzie OST bo tak jak w Memories muzyka jest wybitna.

Toradora! 10
Dalszy ciąg straszenia nad morzem. Odcinek jak dla mnie specjalnie się nie wybija nie licząc końcówki. Udowadnia ona że jednak Toradora będzie nastawiona bardziej na romans niż na komedie. I wygląda na to że zaczyna się tworzyć swoisty trójkąt miłosny skierowany od Takasku. Jak narazie i tak wygląda na to że zakończenie tego będzie dość oczywiste(choć będzie się dość przyjemnie oglądało) ale ciągle mam nadzieje że twórcy pokuszą się o jakiś zwrot akcji zamiast dość oczywistego zakonczenia Ryuji+ Taiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY Naruto Shippuuden 86-87 special

Mhaaaa chyba najlepszy odcinek ,a właściwie odcinki z całej serii !!!
Shikamaru pokazał Hidanowi i po części Kakuzu kto tu rządzi :D

Nowa technika Naruto wygląda świetnie :]
Czekam niecierpliwie na nowe epy :]

Spodobała mi się też zapowiedź "the three tales arrive !" :D
Zapowiada się na niezłą drakę i nie mała walkę pomiędzy shinobi z Konoha , akatsuki (deida i tobi) oraz Orochimaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dnia 06.12.2008 o 00:24, MisticGohan_MODED napisał:

SPOILERY Naruto Shippuuden 86-87 special

Mhaaaa chyba najlepszy odcinek ,a właściwie odcinki z całej serii !!!
Shikamaru pokazał Hidanowi i po części Kakuzu kto tu rządzi :D

Prawda, prawda :-) chociaż Shikamaru powinien odrąbać głowę Hidanowi zanim go wysadził ;-) taka pamiątka na kominek, "gadająca" xD Hidan jest ( z tego co na razie pokazali ) najgłupszym członkiem Akatsuki i ma w zasadzie tylko jedną technikę ataku, za to jeśli chodzi o obronę to musi tylko pilnować, żeby jakiejś części ciała nie stracić ;-) Już chyba Deidara był/jest lepszy z tymi glinianymi bombkami ;-P
Trochę zaskoczyły mnie te jelenie O_o nie bardzo wiem o co z nimi chodzi ;-) Las do którego mogą wchodzić tylko członkowie klanu Nara, ale co z tymi jeleniami? ;-D
Ino i Grubasek są bezużyteczni kompletnie myślałem, że pokażą coś ciekawego a tu lipa ;-(

Dnia 06.12.2008 o 00:24, MisticGohan_MODED napisał:

Nowa technika Naruto wygląda świetnie :]
Czekam niecierpliwie na nowe epy :]

Imho Naruto jest jedną z najsłabszych postaci, głupi ( w sumie to tępy ) ciągle te beznadziejne klony ( których się z resztą nauczył ze skradzionego zwoju, z którego każdy debil wszystko łapał w mik ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY Naruto Shippuuden 86-87 special

Dnia 06.12.2008 o 00:49, sodolis napisał:

chyba Deidara był/jest lepszy z tymi glinianymi bombkami ;-P

Nom... Hidan oprócz swojej nieśmiertelności i szalonego smiechu nie ma tak naprawdę nic xp

Dnia 06.12.2008 o 00:49, sodolis napisał:

Trochę zaskoczyły mnie te jelenie O_o nie bardzo wiem o co z nimi chodzi ;-) Las do którego
mogą wchodzić tylko członkowie klanu Nara, ale co z tymi jeleniami? ;-D

Też nie wiem... ale brzmiało to groźnie xD

Dnia 06.12.2008 o 00:49, sodolis napisał:

Ino i Grubasek są bezużyteczni kompletnie myślałem, że pokażą coś ciekawego a tu lipa
;-(

Ta w dodatku tylko przeszkadzają xp

Dnia 06.12.2008 o 00:49, sodolis napisał:

> Nowa technika Naruto wygląda świetnie :]
> Czekam niecierpliwie na nowe epy :]
Imho Naruto jest jedną z najsłabszych postaci, głupi ( w sumie to tępy ) ciągle te beznadziejne
klony ( których się z resztą nauczył ze skradzionego zwoju, z którego każdy debil wszystko
łapał w mik ;-D

Nie da się ukryć :] Nawet przywołania mu nie wychodzą xp
Co on robił przez te lata z Jirayą na tym treningu ? Chyba nic odkrywczego z tego nie wynikło skoro cały czas jego arsenał technik jest ubogi xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoliery Toradora!

Dnia 05.12.2008 o 21:20, Warrior Within napisał:

Dalszy ciąg straszenia nad morzem. Odcinek jak dla mnie specjalnie się nie wybija nie
licząc końcówki.


Heh...jakoś ten ep był inny w stosunku do poprzednich. Za dużo "romansu" (co za dużo to nie zdrowo...wolę bardziej komedie xD).

Dnia 05.12.2008 o 21:20, Warrior Within napisał:

Udowadnia ona że jednak Toradora będzie nastawiona bardziej na romans
niż na komedie.


Patrz wyżej ^^.

Dnia 05.12.2008 o 21:20, Warrior Within napisał:

I wygląda na to że zaczyna się tworzyć swoisty trójkąt miłosny skierowany
od Takasku. Jak narazie i tak wygląda na to że zakończenie tego będzie dość oczywiste(choć
będzie się dość przyjemnie oglądało) ale ciągle mam nadzieje że twórcy pokuszą się o
jakiś zwrot akcji zamiast dość oczywistego zakonczenia Ryuji+ Taiga.


Powiem tak...nie klnij :P. Mam nadzieję ,że to się tak nie skończy ,bo będę srogo zniesmaczony :/. Może jakoś do tego wszystkiego bardziej się przyłoży Kawashima ;). Zobaczymy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się