Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Zgodzę się, zakończenie było dobrze zrobione. W końcu wierne temu z mangi, chociaż ja chciałbym jeszcze bardziej rozbudowanego epilogu. Mimo to dobrze, że anime wyrobiło się na czas (w końcu manga dopiero niedawno się skończyła, więc musieli to bardzo szybko animować) i nie zaserwowano nam znowu czegoś alternatywnego.

Zastanawia mnie tylko o czym będzie film ogłoszony po zakończeniu ostatniego odcinka. Czyżby jakieś dalsze losy lub może historia poboczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 01:40, Lex napisał:

Dziękuję, dobranoc.


Ja to przeczytałem na Anime News Network i tylko nad głową pojawił mi się dymek ze znakiem zapytania. O czym oni niby chcą to zrobić? Erlic''s After Story? Szykuje się słabizna


A Bakemonogatari wymiata, kosmicznie epickie zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 01:40, Lex napisał:

Jeżeli w tym temacie znajduje osoba, która jakimś cudem nie czyta newsów z Sankaku, to
uprzejmie informuję, że zapowiedziano kolejną kinówkę Fullmetala.


Dziękuję, dobranoc.


Ja w ogóle tej strony nie odwiedzam, ale dzięki za informację ;] To znaczy, lata mi ona bo i tak tego filmu nie obejrzę :P Wracam do Yotsuby. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 09:25, Abomek napisał:

Musze rzec, ze ten faek chart stal sie jeszcze bardziej epicki...


Phoenix Wright?? Noż kurcze, gdyby to była prawda. Ale to też fake, bo brakuje Tegami Bachi 2, co jest na 100% na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Highschool Of The Dead 1
Jest takjak ma być. Szybko brutalnie z dużą ilością fanserwisu a skoro dojdzie jeszcze ostra broń to będzie to idealne anime o zombie :D Graficznie może się nie wybija alema bardzo dobrze zrobione efekty, cięcia co często ładnie dodaję tępa dla akcji. A co do samego ep. to pokrywa on 1 chapter mangiczyli dopiero wszystko zacznie się rozkręcać. Op jest średni ale Ed już bardzo dobry i pasujący. Teraz tylko czekam na następne ep. bo mimo kiczowatości w stylu filmów o zombie to uwielbiam te klimaty i dla mnie narazie to obok Ookami jedyne anime warte uwagi w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 09:25, Abomek napisał:

Musze rzec, ze ten faek chart stal sie jeszcze bardziej epicki...

JEZUS MARIA - BERSERK? ... Znając życie Fake ... Czytam mangę na bieżąco i było kilka informacji na temat nowego anime, z tym, że ostatnia o tym, iż projekt upadł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:13, LifeInLie napisał:

Nic nie przebije Death Note!

To powiedz co w DN jest tak wyjątkowego że nic go nie przebije. Argumenty: Bo tak, Bo jest tam Ligh!, Bo to DN i musi być najlepsze! nie są liczone. Bo jednak DN to nie jest tytuł który może mieć miano wybitnego przez to choćby że twórca za długo przeciągnął historie i przekombinował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:18, Sand_Wraith napisał:

JEZUS MARIA - BERSERK? ... Znając życie Fake ... Czytam mangę na bieżąco i było kilka
informacji na temat nowego anime, z tym, że ostatnia o tym, iż projekt upadł ...

Przeciez napisalem ze to falszywka. :<

@Tomoya
Dales sie nabrac na najbardziej zalosna probe trollowania jaka dzisiaj widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:34, Abomek napisał:

Dales sie nabrac na najbardziej zalosna probe trollowania jaka dzisiaj widzialem.

Nie tyle dałem się nabrać co lubie patrzeć jak czasem takie stworzonka wymyślają nieaiadomo jakie teorie na obronę swojej racji że ten tytuł jest najlepszy(argument bo Light to autentyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:19, Tomoya-kun napisał:

To powiedz co w DN jest tak wyjątkowego że nic go nie przebije. Argumenty: Bo tak, Bo
jest tam Ligh!, Bo to DN i musi być najlepsze! nie są liczone.

I najważniejsze - jedno z najbardziej zdewaluowanych słów od kiedy powstał internet, którego używają w większości różnego rodzaju ~tardy - Epickie/EPIC!!!11 to tyż żaden argument :P


Awesome (słowo nieprawidłowo zamieniane na "Epic" w 80-90% przypadków :P) =\= Epic pomimo tego, że w Epic może się Awesome zawierać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 09:25, Abomek napisał:

Musze rzec, ze ten faek chart stal sie jeszcze bardziej epicki...

Version 42? Haha dobre, dobre, chart się robi coraz lepszy. Czekam na dodanie tu jeszcze Tsukihime anime. Brawo /a/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Highschool Of The Dead 1

Na razie najlepsze anime co się pojawiło w lato. To po prostu wciąga. Fabuła taka zwyczajna, lecz ma w sobie to coś. Oglądam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Highschool Of The Dead 1
Początek to najsłabsza część tej mangi a i tak zrobiony na jego podstawie ep wybija się ponad resztę serii tego sezonu, zdecydowanie warto było na HOTD czekać :) Jedyną wadą jest słaby OP (lepiej by było gdyby zmajstrowali coś w stylu trailera) ale to akurat drobiazg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co z tego sezonu:
Amagami SS - pierwszy ep trochę taki dziwny. Jeszcze ze 2, 3 i zdecyduję co z tym dalej zrobić. Może być całkiem fajne romansidło.
Shukufuku no Campanella - próbowałem to obejrzeć, bo podoba mi się kreska, ale po połowie epka dałem sobie spokój. Nudne toto i takie jakieś nijakie.
Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi - tu też mam dylemat co zrobić, bo pierwszy odcinek taki sobie, choć głos narratorki na plus :)
Seitokai Yakuindomo - całkiem zabawny odcinek. Pierwsze anime tego sezonu, które przyjemnie mi się oglądało. Dopóki nie zobaczyłem:
Highschool of the Dead - póki co najlepsze anime sezonu. Sporo krwi i fanserwisu. To trzeba będzie obejrzeć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 12:02, SiDi napisał:

Nie będzie Yotsuby? Ale ciulowo... Anime w takim razie traci sens całkowity...

Nie będzie chyba nigdy:
Despite its popularity and the success of Azumanga Daioh, no plans have been announced for an anime adaptation of Yotsuba&!. In an entry posted on his website on 15 May 2005, Azuma said there were no plans for it to be animated; he reiterated this 5 December 2008, claiming that the stories and style of Yotsuba&! are not well-suited for animation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się