Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Ore no Imouto S2 ep. 8

Dnia 25.05.2013 o 22:18, Piotrbov napisał:

Spoiler

Eeeee? EEE...??? Coo?????? DOUSHITE?


Spoiler

Nie żebym się tego nie spodziewał ale... seriously, to jest naprawdę porąbane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SnK Ogółem

Spoiler

Po ósmym epku aż mnie coś naszło xD. Nie pamiętam dokładnie każdego panelu, z dokładnością do tego gdzie kto stał, czy kto coś: "nie istotnego wspominał", ale kurde jak się już przeczytało całość i zna się prawdziwe wcielenia pewnej trójki bohaterów to nie sposób nie brać każdego ich zdania ich w innym kontekście ;].


Po prostu genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SnK Ogółem


Spoiler

Ta, też dzisiaj ogladajac mialem niezlego zonka patrzac na ta trojke, bo w sumie to juz widac o co chodzi, natomiast czytajac mange przechodzilem nad tym jak nad zwykla konwersacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 18:34, nightfaler napisał:

SnK Ogółem


Spoiler

Też mi się to bardzo podoba w mandze, że pewne podpowiedzi się pojawiają, które dają czytelnikom szansę, na tworzenie różnych teorii. Wystarczy być dostatecznie spostrzegawczym. Niektórym udało się rozwikłać np. tajemnicę tożsamości dwóch tytanów na długo przed jej oficjalnym rozwiązaniem, który nastąpił dopiero w ostatnich rozdziałach.

Polecam zapoznać się z tematem " I know who the armored and colossal titans are..." na forum mangafox.me, a następnie spojrzeć na datę jego napisania.

(Tu maiłem wkleić link, ale nie wiem czy byłoby to zgodne z zasadami tego forum. Można łatwo na google znalezc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 18:34, nightfaler napisał:

SnK Ogółem

Spoiler

Po ósmym epku aż mnie coś naszło xD. Nie pamiętam dokładnie każdego panelu, z dokładnością
do tego gdzie kto stał, czy kto coś: "nie istotnego wspominał", ale kurde jak się już
przeczytało całość i zna się prawdziwe wcielenia pewnej trójki bohaterów to nie sposób
nie brać każdego ich zdania ich w innym kontekście ;].


Po prostu genialne.

Spoiler

Ciekawe skąd Reiner wiedział o alternatywnym sposobie zabicia tytana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 08:55, Darnok_Rukia napisał:

Czy tłumacząc filmy z anime ludzie się tym zajmujacy muszą czekać na wydanie ich np. na DVD?

Zazwyczaj czekają, bo większość ludzi nie chce oglądać cam-ripa z ostatniego rzędu w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 08:55, Darnok_Rukia napisał:

Czy tłumacząc filmy z anime ludzie się tym zajmujacy muszą czekać na wydanie ich np.
na DVD ? Czy każde dzieło to inny przypadek .

Czasami są camripy popularnych serii jak np.: Evangeliona albo Haruhi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nyarlko W e07

Spoiler

Nyarlko confirmed for shit taste. ;((( Jak można się łasić do betamax''a pokroju Mahira, skoro tuż obok leży sobie sexi Willson?Poza tą scenką przeciętny epek (w sumie jak 99% wszystkich beach episodów), Hastur jest jak zwykle najgorszą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu jednego ciekawego arta, ale nie jestem pewien czy się tu nadaje (krew itp.) oceniłbyś swym moderatorskim okiem?

A tak ogólnie GEN THE BUTCHER! UROBUTCHER!

20130529090353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 23:29, MisticGohan_MODED napisał:

W końcu skończyłem oglądać Air Gear :]
Wcześniej widziałem tylko te 3 późniejsze odcinki jako kontynuacja :]
Świetna seria ogółem :]

Nie seria, nie jest świetna. Anime samo w sobie jest niestety już tylko średnie przez zły montaż(kompletnie nie czuć szybkości i mocy sprzętu), a w porównaniu do mangi chowa się w jakiejś ciemnej zapomnianej dziurze czekając na niewinnych którzy zagubieni się na nie natkną często zwabieni dobrym OST.
A tak serio przeczytaj mangę, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 09:04, Hubi_Koshi napisał:

Mam tu jednego ciekawego arta, ale nie jestem pewien czy się tu nadaje (krew itp.) oceniłbyś swym moderatorskim okiem?

Nie nadaje się - za mało krwi! XD
Na serio, jeśli sam daję tu takie rzeczy ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=38284
to raczej nie będę się czepiał innych za to że na ich obrazku jest trochę czerwieni ;)

Dnia 29.05.2013 o 09:04, Hubi_Koshi napisał:

A tak ogólnie GEN THE BUTCHER! UROBUTCHER!

Fajne :) I dzięki bo przy okazji dowiedziałem się że robi jakiś film ^^

A tak btw - czytam sobie właśnie fanfic Egg Belly na FanFiction.Net (nie dam bezpośredniego linka bo ma kategorię M a ja jeszcze nie wiem za co, wyszukiwanie po tytule daje jednak tylko ten jeden wynik więc to nie powinien być problem jakby co) o uroczej parce KonokaxSetsuna i tak sobie myślałem że pewnie by Ci się to spodobało (oczywiście pod warunkiem że już go nie czytałeś) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:16, Karharot napisał:

Nie nadaje się - za mało krwi! XD
Na serio, jeśli sam daję tu takie rzeczy ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=38284
to raczej nie będę się czepiał innych za to że na ich obrazku jest trochę czerwieni ;)

[padł na glebę i nie może przestać się śmiać] Krew się leje, kończyny wyrywają, a ten sutki ocenzurował XD Nie ma co, ładne świadectwo to ludzkości daje XD

Dnia 29.05.2013 o 13:16, Karharot napisał:

A tak btw - czytam sobie właśnie fanfic Egg Belly na FanFiction.Net (nie dam bezpośredniego
linka bo ma kategorię M a ja jeszcze nie wiem za co, wyszukiwanie po tytule daje jednak
tylko ten jeden wynik więc to nie powinien być problem jakby co) o uroczej parce KonokaxSetsuna
i tak sobie myślałem że pewnie by Ci się to spodobało (oczywiście pod warunkiem że już
go nie czytałeś) ;P

Nie czytałem (ogólnie mało fanficów czytam, tylko jak coś naprawdę ciekawego znajdę) i wielkie dzięki za rekomendację ^^ Obecnie czytam sobie książki o Ciaphanie Cainie BOHATERZE IMPERIUM! z Warhammera 40000. Gość jest takim miksem Umiejętności i trochę zachowania Moista Von Lipiga i instynktu samozachowawczego Rincewinda XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:34, Hubi_Koshi napisał:

Nie czytałem (ogólnie mało fanficów czytam, tylko jak coś naprawdę ciekawego znajdę)
i wielkie dzięki za rekomendację ^^ Obecnie czytam sobie książki o Ciaphanie Cainie BOHATERZE
IMPERIUM! z Warhammera 40000. Gość jest takim miksem Umiejętności i trochę zachowania
Moista Von Lipiga i instynktu samozachowawczego Rincewinda XD

Zacny wybór, ten gość z jego cynizmem i niestety miłością problemów(chyba wola Imperatora go nie lubi) wszechświata do niego jest obok Kaldora Draigo jest jednym z moich ulubieńców świata 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:58, Tomoya-kun napisał:

Zacny wybór, ten gość z jego cynizmem i niestety miłością problemów(chyba wola Imperatora
go nie lubi) wszechświata do niego jest obok Kaldora Draigo jest jednym z moich ulubieńców
świata 40k.

Jest prawdziwym chodzącym szczęściem w nieszczęściu, gdzie by nie polazł, jakby się nie wykręcał to wpakuje się w coś gorszego... co jeszcze zwiększy jego sławę i sprawi że zostanie wysłany w jeszcze WIĘKSZE piekło. Na szczęście ma spryt, inteligencję oraz Jurgena i jego Meltę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 13:34, Hubi_Koshi napisał:

[padł na glebę i nie może przestać się śmiać] Krew się leje, kończyny wyrywają, a ten sutki ocenzurował XD

Przecież to już było przerabiane ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=38295
zupełnie nie rozumiem czemu ludzie się ciągle z tego nabijają XD

Dnia 29.05.2013 o 13:34, Hubi_Koshi napisał:

Nie ma co, ładne świadectwo to ludzkości daje XD

Ano taka jest natura tego popapranego gatunku ;P

Dnia 29.05.2013 o 13:34, Hubi_Koshi napisał:

Nie czytałem (ogólnie mało fanficów czytam, tylko jak coś naprawdę ciekawego znajdę)

A tu mnie zdziwiłeś, zazwyczaj to Ty zarzucasz linkami do fanficów więc byłem przekonany że przerabiasz je w większych ilościach.

Dnia 29.05.2013 o 13:34, Hubi_Koshi napisał:

Obecnie czytam sobie książki o Ciaphanie Cainie BOHATERZE IMPERIUM! z Warhammera 40000. Gość jest takim miksem Umiejętności i trochę zachowania Moista Von Lipiga i instynktu samozachowawczego Rincewinda XD

Zawsze mam olbrzymie opory przed zabieraniem się za tak rozbudowane uniwersum, raz bo nie wiadomo od czego zacząć i dwa bo nie mam szans na poznanie całości :( Z tego właśnie powodu bardzo długo nie tykałem gier z cyklu WH40K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 14:29, Karharot napisał:

Przecież to już było przerabiane ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=38295
zupełnie nie rozumiem czemu ludzie się ciągle z tego nabijają XD

A bo to już dawno było XD

Dnia 29.05.2013 o 14:29, Karharot napisał:

Ano taka jest natura tego popapranego gatunku ;P

Atomówkami w niego!

Dnia 29.05.2013 o 14:29, Karharot napisał:

A tu mnie zdziwiłeś, zazwyczaj to Ty zarzucasz linkami do fanficów więc byłem przekonany
że przerabiasz je w większych ilościach.

Naah nie miałbym do tego cierpliwości. Po prostu szperam po rekomendacjach na Tvtropes, tam już masz odsiane te 90% szmiry i zostają tylko najlepsze ^^

Dnia 29.05.2013 o 14:29, Karharot napisał:

Zawsze mam olbrzymie opory przed zabieraniem się za tak rozbudowane uniwersum, raz bo
nie wiadomo od czego zacząć i dwa bo nie mam szans na poznanie całości :( Z tego właśnie
powodu bardzo długo nie tykałem gier z cyklu WH40K...

Nom WH40k jest nie dość że ogromnym to na dodatek cokolwiek Płynnym Universum, chociażby ostatnie zmiany jakim zostali poddani Necroni. Ogólnie jednak za książki o Ciaphanie mógłbyś się spokojnie zabrać, nie wymagają jakiejś bardzo szczegółowej wiedzy o Universum, a są naprawdę przyjemne w lekturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się