Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 13:45, Brolly napisał:

Jest jakaś szansa że MassEffect/UTIII sie pojawi?? Za moje 3 pkt to raczej mnie nic nie
interesuje.Może ktoś sprzeda NIEUŻYWANE ;] kody??


A masz w ogóle możliwość zamówienia chociażby gry za 3 pkt czy gdy klikasz wybierz jako nagrodę pojawia ci się komunikat o tym, że strona jest niedostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jak zwykle sp***** co się da. Większość forumowiczów wczoraj, po nieudanym starcie bety CDProgramu, mówiło że chociaż ESII im się uda, a następnego dnia taki klops. Brawo CDP, brawo!

W regulaminie ESII nie ma napisane że nie można parę razy tych samych gier rejestrować, system też nie mówił `nie` dlatego uważam że to CDP naruszyło nasze prawa. Niektórzy płacili za używane punkty, kupowali używki z allegro. I co? I g****. Jak zwykle z CDP, w sumie powinni skończyć z tymi swoimi programami lojalnościowymi, bo to jeden wielki bajzel. Widać że bez żadnych przemyśleń zorganizowali ESII. Na przyszłość(której CDP nie życzę) powinni się zabezpieczyć. Bez zabezpieczeń są wpadki. A konsekwencje tych wpadek trzeba ponieść, a nie nielegalnie z nimi walczyć. Jeden wielki fail dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:48, JakubG napisał:

> Jest jakaś szansa że MassEffect/UTIII sie pojawi?? Za moje 3 pkt to raczej mnie
nic nie
> interesuje.Może ktoś sprzeda NIEUŻYWANE ;] kody??

A masz w ogóle możliwość zamówienia chociażby gry za 3 pkt czy gdy klikasz wybierz jako
nagrodę pojawia ci się komunikat o tym, że strona jest niedostępna?

Nawet nie próbowałem i nie mam zamiaru próbować, jak się zdecyduje to wtedy spróbuję zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj kliknąć na jakąś grę za 3 pktów, to nie spowoduje zamówienia, bo potem musisz jeszcze wszystko wypełnić jakby co, sprawdź tylko czy będziesz mógł zamówić czy pojawi ci się komunikat o niedostępności strony. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:48, JakubG napisał:

> Jest jakaś szansa że MassEffect/UTIII sie pojawi?? Za moje 3 pkt to raczej mnie
nic nie
> interesuje.Może ktoś sprzeda NIEUŻYWANE ;] kody??

A masz w ogóle możliwość zamówienia chociażby gry za 3 pkt czy gdy klikasz wybierz jako
nagrodę pojawia ci się komunikat o tym, że strona jest niedostępna?

Strona chwilowo niedostępna. :-)

Kurde. Coś czuję, że zostanę z tymi swoimi 4 punktami. "Wiedźminie" bądź dostępny. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli u wszystkich strona nie działa. Ciekawe czym to jest spowodowane? Mam troszkę tych punktów na koncie i jak widzę FEAR 2 i Kroniki Riddicka to troszkę mnie denerwuję ta niedostępność strony kiedy mógłbym już złożyć zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:49, Ambroo napisał:

/ciach/

Czyli zbieramy się po świętach pod siedzibą CDP i zaczynamy protest ;] Jeżeli protest nie pomoże zawsze można się sądzić bo sprawa wydaje się z góry wygrana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, tylko że ponowne zarejestrowanie mojego i tylko mojego kodu nic nie dało;/

Wypada jeszcze raz "podziękować" pseudo-handlarzom, że uczciwym ludziom znikają pkt, nawet Lego Batmana nie będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah.. śmieszni jesteście CDP. Zmieniacie regulamin w trakcie trwania konkursu, anulujecie zamówienia..
Miałem - 50 pkt, nie wiadomo skąd, teraz mam -4..;p
Zostały mi 3 zamówienia, z czego tylko jedno nie przyszło. Zamówiłem 14 gier, 10 przyszło, a 3 nie dostanę. Usunęli zamówienia zrealizowane, Jezusie, chroń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:01, Wrukos napisał:

Hahah.. śmieszni jesteście CDP. Zmieniacie regulamin w trakcie trwania konkursu, anulujecie
zamówienia..
Miałem - 50 pkt, nie wiadomo skąd, teraz mam -4..;p
Zostały mi 3 zamówienia, z czego tylko jedno nie przyszło. Zamówiłem 14 gier, 10 przyszło,
a 3 nie dostanę. Usunęli zamówienia zrealizowane, Jezusie, chroń !

A i dodam że trzech crapów nie dostanę;]
Frontlines, Fate of Hellas i Golden Horde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie widzę, że swoich 21 gier nie dostanę. W regulaminie nie ma nic o kilkukrotnym rejestrowaniu tego samego kodu - więc WTF? Ano tak, CDP straciłby za dużo $, gdyby wszystkie gry się rozeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:06, Lord-Tyrranoos napisał:

W takim razie widzę, że swoich 21 gier nie dostanę. W regulaminie nie ma nic o kilkukrotnym
rejestrowaniu tego samego kodu - więc WTF? Ano tak, CDP straciłby za dużo $, gdyby wszystkie
gry się rozeszły...



Nie straciło by . Bo sklepy za wietrzenie magazynów nie płacą kar więc muszą sie pozbyć do 2010 czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować