Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 23:34, dave03 napisał:

Edit: Co do posta wyżej to teraz jest już przysłowiowa musztarda po obiedzie, bo część
gier zdobytych właśnie w ten sposób została już wysłana.



Mnie się wydaje, że ktoś wysłał po prostu maila do ludzi z CD Projektu i dlatego się skapnęli. W każdym razie, tutaj(w tym kraju) takie rzeczy zdarzają się bardzo często i czasem sił nie mam na napisanie nawet krótkiego komentarza, bo po prostu żal mi dupę ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, no chyba że tak, myślałem że ta usterka jest od dziś czy tam od niedawna albo jest jakoś powiazana z tym dzisiejszym brakiem punktów za zarejestrowane w dniu dzisiejszym kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co oszukali powinni teraz otrzymać faktury na wartość równą wykorzystanych punktów, czyli 1=15-25zł x ilość przerejestrowań, 2=39-49zł, 3=59-69zł a jak nie to windykacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;D

Bez przesady... Jeszcze spalili by w amoku siedzibę CDP. ;D
Jak dla mnie wystarczy, że zabiorą im parę egzemplarzy DoW: Universum i ja się na któryś załapię. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie niezły flamewar na linii ludzi którzy brali gry za używane punkty, a CDP i tak jedno mi na myśl przychodzi: "Kto daje i zabiera ten się w piekle sponiewiera..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo przyszo za darmo poszo. Jak dla mnie na logikę strata wynosi ZERO wielcy proworządni. A już dziś rano kupiłęm kilkanaście plaltyn po 1`0-15 złł i co będę chcia dla siebie i tak dostanę, nie wspominając a paczce którą już dostałem, CDP mi jej zwrócić nie karze a co najwyżej zabierze nagrody i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie śmiać mi się chce jak widzę wasze narzekanie na ludzi którzy brali gry hurtowo. Przecież w sumie dzięki nim były kolejne rzuty. Tak pewnie cały efekt skończył by się na 1 - 2 rzucie, ponieważ same słabe gry wciąż by zalegały w magazynie i nie miałby kto ich brać. Oczywiście też uważam, że to nie w porządku w stosunku do innych użytkowników, ale żeby płakać i robić spam na każdej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Wchodzę na stronę efektu i wyświetla mi 0 pkt, a wczoraj jeszcze miałem 5-6pkt... O co kaman nie wiem...

Komuś się to trafiło także ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no no grozą powiało tylko jestem ciekaw co z tymi co doszły im już te gry bo to by było jednak coś nie fair chyba , że im wyślą rachunki do zapłaty ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 09:35, sevrond napisał:

Trochę się dziwiję,że wcześniej nie zauważyli tej luki i jej nie naprawili.


Czyżby kolegę nagle ruszyło sumienie? Bo jeszcze na poprzedniej stronie tego tematu nie miałeś nic przeciwko takim praktykom w pozyskiwaniu punktów.

Nightdew --->

>No żal... też mam 0 pkt chociaż kody nie używane...

Za taki stan rzeczy możesz "podziękować" tym którzy punkty zdobyli w nieuczciwy sposób. A jeszcze przed chwilą śmiać Ci się chciało dlatego bo innym się to nie spodobało. Teraz też Ci nadal tak do śmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować