Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dla mnie homoseksualizm jest podobnym zachowaniem do pedofilii.
Zarówno homoseksualizm jak i pedofillia były w antyczności rzeczą powszechnie akceptowaną. W kulturze greckiej homoseksualizm "aktywny" był akceptowany, a "pasywny" obejmowany pewną zmową milczenia. W Rzymie było podobnie.
Trwało to do czasu, gdy kościół katolicki, a później islam potępił zachowania homoseksualne, nic nie wspominając o pedofilii. Zresztą każda kultura z tego okresu uznawała zachowania seksualne wobec kilkunastoletnich dziewcząt za normalne, a zachowania homoseksualne za diabelskie. W sumie nie dziwne, jeżeli przyjąć, że nastolatka może przyczynić się do przetrwania gatunku, a zdaje się to jest wyznacznik działania praw przyrody.
Pojęcie "pedofilii" zrodziło się wraz z humanizacją sfery seksualnej, a zachowania homoseksualne są w tych samych ramach humanizacji gloryfikowane i postrzegane jako coś z natury normalnego.
Co by nie było. Jestem jak najdalej za wykorzystywaniem seksualności osób nieletnich i zachowując proporcje, jestem jak najdalej za eksponowaniem zachowań odbiegających od normy.
I tyle.
Howgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:38, Marius77 napisał:

Dla mnie homoseksualizm jest podobnym zachowaniem do pedofilii.
Zarówno homoseksualizm jak i pedofillia były w antyczności rzeczą powszechnie akceptowaną.
W kulturze greckiej homoseksualizm "aktywny" był akceptowany, a "pasywny" obejmowany
pewną zmową milczenia. W Rzymie było podobnie.
Trwało to do czasu, gdy kościół katolicki, a później islam potępił zachowania homoseksualne,
nic nie wspominając o pedofilii. Zresztą każda kultura z tego okresu uznawała zachowania
seksualne wobec kilkunastoletnich dziewcząt za normalne, a zachowania homoseksualne za
diabelskie. W sumie nie dziwne, jeżeli przyjąć, że nastolatka może przyczynić się do
przetrwania gatunku, a zdaje się to jest wyznacznik działania praw przyrody.
Pojęcie "pedofilii" zrodziło się wraz z humanizacją sfery seksualnej, a zachowania homoseksualne
są w tych samych ramach humanizacji gloryfikowane i postrzegane jako coś z natury normalnego.
Co by nie było. Jestem jak najdalej za wykorzystywaniem seksualności osób nieletnich
i zachowując proporcje, jestem jak najdalej za eksponowaniem zachowań odbiegających od
normy.
I tyle.
Howgh

Brutalna racja, ale jednak człowiek tym się różni od zwierząt, że umie zapanować nad instynktami. Homoseksualizm jest tylko akceptowalnym odchyleniem od normy, że się tak wyrażę, a pedofilia jest zjawiskiem gorszącym, niebezpiecznym i ogólnie sprzecznym z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mój przyjaciel mieszkał w Anglii w miasteczku polsko-cygańskim, ale miał tego pecha, że akurat miał dom na ulicy Cyganów. Polacy owszem, czasem pili itd., ale to nic w porównaniu do tego co wyprawiali Romowie. Teraz się przeprowadził i mówi, że w ogóle nie ma porównania i nie chce wracać do Cyganów, bo to masakra- pierdolnik jakich mało, a jak jest kilka rodzin to w ogóle umarł w butach.

Więc nie oceniaj tak srogo tego artykułu- nie wiesz co ci goście tam wyprawiają.
Mi tam lata, czy mieszka koło mnie Rom, Czarny, Gej, Żółty, czy jakiś biseksualista- byle się zachowywał. Z sąsiadami trzeba trzymać sztamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:46, RWS napisał:

Homoseksualizm jest tylko akceptowalnym odchyleniem od normy, że się tak
wyrażę, a pedofilia jest zjawiskiem gorszącym, niebezpiecznym i ogólnie sprzecznym z
prawem.


I owszem, ale jeżeli ktoś głosi swoje prawo do chodzenia pod moim oknem (i znajduje w tym powód do samozadowolenia i dobrej zabawy), w ramach tolerancji odchylenia od normy obejmującej 99 procent ludzkości, to ja się z tym nie godzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:43, KrzysztofMarek napisał:

Dodam jeszcze, ze zwierzęta hodowlane, które wyleczono z homoseksualizmu najwyraźniej
poddają się jakiemuś innemu rodzajowi terapii niż psychoterapia. Może jednak i ludzi
też można leczyć w ten sam sposób, co zwierzeta hodowlane (konkretnie owce i barany)?

nawet ciekawy pomysł. po co nam medycyna, starczyłaby weterynaria. zapraszam w takim razie do odwiedzania gabinetów weterynaryjnych, w razie jakichkolwiek dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 23:16, jaceloth napisał:

nawet ciekawy pomysł. po co nam medycyna, starczyłaby weterynaria. zapraszam w takim
razie do odwiedzania gabinetów weterynaryjnych, w razie jakichkolwiek dolegliwości.


Weterynaria jest działem medycyny, a człowiek jest tylko zwierzęciem jednym z wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 01:43, Graffis napisał:

Jeśli zaś chodzi o homoseksualizm ogólnie to przyczyny endokrynologiczne świetnie wyjaśniają
ten niewielki odsetek rzeczywistych homoseksualistów. Reszta to po prostu osoby znudzone
normalnym współżyciem

nuda, a homoseksualizm...hmmm ciekawa teoria, gdzieś poza twoją głową spotykana?

>boleśnie przezeń doświadczone (gwałt, molestowanie etc.). Ta

Dnia 08.12.2008 o 01:43, Graffis napisał:

grupa ludzi zaś świetnie pasuje do PTSD i wszelkich jego pochodnych, a to już podlega
leczeniu.

homoseksualiści jako ptsd:-))))) naprawdę robi się coraz...śmieszniej. szkoda, ze oprócz nazwy nie przeczytałeś kryteriów diagnostycznych. nie przystaje ani icd-10, ani dsm IV. żeby doświadczenie urazowe zmieniło komuś orientacje seksualna. tego świat jeszcze nie widział.

Dnia 08.12.2008 o 01:43, Graffis napisał:

EDIT: To co piszesz o badaniach w kierunku orientacji seksualnej w seminariach - chodzi
o to, żeby nie płacić wielkich odszkodowań. Nawet niewielki odsetek kapłanów może w ten
sposób spowodować wielkie szkody i moralne i finansowe, więc oczywistym jest, że tym
bardziej Kościół będzie się przykładał do ich przesiewu. Szkoda, że podstawą takich działań
jest ekonomia... cóż ludźmi jesteśmy...

tak, motyw odsiewu gejów z pracowników kościoła, jest czysto ekonomiczny i zaczął się w momencie sądowych procesów i wypłaty wielkich odszkodowań przez parafię. gdyby nie to, nic by się nie ruszyło, bo kościelnym decydentom gejostwo nigdy nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm powinien być leczony lub izolowany. Wg wszelkich wskazań jest to grupa PTSD, ale nikt się do tego nie przyzna. Nie jest to modne, ani poprawne politycznie.
Pisząc, że "kościelnym decydentom gejostwo nigdy nie przeszkadzało", masz częściowo rację. Niestety kościół bardzo pobłądził w swych przekonaniach, ale nie można też uogólniać. Wiara katolicka jest przeciwna takim związkom, a piszę to jako zadeklarowany ateista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:52, Mogrim napisał:

Otóż powtórzę ci: nie mówię o lukach w wiedzy. Mówię o myśleniu automatycznym - niezależnym
od woli człowieka, i myśleniu kontrolowanym - zależnym. To jest fundamentalne rozróżnienie,
które wg ciebie nie występuje, co jest twoją kompromitacją. Vide "Psychologia społeczna"
Aronsona.

dobrze, sorry, ja kończę ze złośliwościami, bo nie oto chodzi, żebyśmy sobie dogryzali. jeszcze raz wyjaśnię, może pełniej. oczywiste, ze mózg produkuje cały czas wiele myśli, czy tego chcemy czy nie. ta produkcja odbywa się często bez naszej intencji, to są myśli automatyczne. ale w teorii poznawczej treść myśli automatycznych nie jest przypadkowa i niezależna od nas. wręcz przeciwnie, w podejściu poznawczym mówi się, że myśli automatyczne są tylko wierzchołkiem góry lodowej. cała terapia metodą poznawczą odbywa się poprzez analizę treści myśli automatycznych i tym samym odkryciu przekonań i założeń kluczowych, które decydują o tym co czujemy i jak się zachowujemy, również jaka płeć nas interesuje jako potencjalny partner. stąd za taką a nie inną (np. grzeszną) treść myśli automatycznych odpowiadamy my sami. przypomina mi to sytuacje, jakby zadeklarowany złodziej, przekonany, ze warto kraść i to się opłaca płakał, że ma myśli zupełnie niezależne od jego woli, żeby okraść bogatego sąsiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm. Zdecydowanie jestem przeciw. Nie jest to rzecz naturalna tylko chore zboczenie (moim zdaniem). Powinno sie to leczyc, a parady rownosci rozpedzac powinna policja. (skoro juz sa tymi gejami/les, nie musza sie tak z tym obnosic, skoro dla nich to "normalne", dlaczego robia z tego taki show?) Widzial ktos w naturze 2 osobniki tej samej plci, ktore jakos sie... ekhem...polubily?

Aborcja, tez za. Po pierwsze plod to nie czlowiek. (takie jest moje zdanie). Poza tym, owego plodu chyba nie obchodzi co sie z nim dzieje za bardzo, nie ma swiadomosci, wiec co za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 00:52, Izrafel92 napisał:

Widzial ktos w naturze 2 osobniki tej
samej plci, ktore jakos sie... ekhem...polubily?


Tak. Tak. Tak.
Zanim się w ten sposób wypowiedz, sprawdź, poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:31, jaceloth napisał:

> /.../ > nuda, a homoseksualizm...hmmm ciekawa teoria, gdzieś poza twoją głową spotykana?

Raczaj pasowałoby pytanie, dlaczego Ty o tym nie wiesz?
Bo ja o tym czytałem po raz pierwszy dobre kilka lat temu i czytam co jakiś czas. A Ty, rzekomo specjalista w tej dziedzinie, nic o tym nie wiesz?

Dnia 08.12.2008 o 23:31, jaceloth napisał:

/.../
tak, motyw odsiewu gejów z pracowników kościoła, jest czysto ekonomiczny i zaczął się
w momencie sądowych procesów i wypłaty wielkich odszkodowań przez parafię. gdyby nie
to, nic by się nie ruszyło, bo kościelnym decydentom gejostwo nigdy nie przeszkadzało.

Aha, to już wychodzi prawdziwa natura, na takie stanowisko w sprawie homoseksualistów wpływa niechęć do Kościoła?
Wychodzi na to, ze uzewnętrzniłeś w tym "wierzchołek góry lodowej" swoich myśli, na które nie masz wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:52, jaceloth napisał:

treść myśli automatycznych nie jest przypadkowa i niezależna od nas.


Dobrze: nie myśl o różowym słoniu. Pomyślałeś? Na pewno. Zależne od ciebie? Nie.

Dnia 08.12.2008 o 23:52, jaceloth napisał:

stąd za taką a nie inną (np. grzeszną) treść myśli automatycznych odpowiadamy my sami


Jeśli coś nie zależy od naszej woli, nie jest traktowane jak grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:48, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Nawet Lew Starowicz swego czasu, gdy jeszcze w poważnych środowiskach
naukowych uważano
> homoseksualizm za chorobę, próbował to leczyć, m.in. elektrowstrząsami aby wywołać
efekt
> Pawłowa, dzisiaj zaś przyznaje, że było to całkowicie bezsensowne.
Wyrabianie odruchu warunkowego to nie jest leczenie. Może byś stosowane wyłącznie wtedy,
kiedy chodzi o ochronę innych osób a i to skuteczność odruchów warunkowych mozna przełamać
i to stosunkowo łatwo.


To jedna z metod „terapii reparatywnej”. Oczywiście, że to „leczenie” jest bez sensu, bo homoseksualizm nie jest chorobą i nie da się go leczyć. Równie dobrze analogicznie można by postępować z hetero, z podobnymi rezultatami.

A co do stresu pourazowego – to kolejna promowana przez paranaukowe środowiska zajmujące się „leczeniem” homoseksualizmu teoria mająca tłumaczyć jego powstawanie. Ogólnie dziurawa jak ser szwajcarski, gdyż np. kobieta, która nigdy pociągu do innych kobiet nie czuła, zostanie zgwałcona przez faceta, to nie zaczną ją nagle podniecać kobiety. W skrajnych przypadkach stanie się oziębła bądź zwróci się w stronę autoerotyzmu.
Tym bardziej jest to bez sensu, gdy się weźmie pod uwagę, że przecież homoseksualizm wśród zwierząt też występuje. I to m.in. wśród ptaków monogamicznych, wiążących się w pary na całe życie. One też masowo popadają w stres pourazowy? :)

@Graffis
Zauważ też, że problemy hormonalne w życiu płodowym jak napisałem mogą wywołać homoseksualizm - to zaś jest proces patologiczny.

Jedna z bardziej popularnych teorii naukowych tłumaczących powstawanie homoseksualizmu jest taka, iż jest to spowodowane oddziaływaniem hormonów na ośrodki odpowiadające za to, czy kręci cię kobieta, czy mężczyzna (czy oba) – w tym wypadku osoby tej samej płci. Jednak homoseksualizm trochę zbyt często występuje, aby uznać go za pomyłkę natury. Stąd powstają różne teorie naukowe mające wyjaśnić ewolucyjne przyczyny powstania homoseksualizmu (akurat ta poniżej się do nich nie zalicza).

Ostatecznie pozostaje tez ewolucyjna teoria homoseksualizmu - sposób natury na pozbycie się niepotrzebnych i słabych genów.

W takim razie „leczenie” homoseksualizmu jest bez sensu, gdyż przymuszanie do zawierania ślubu z osobą przeciwnej płci prowadzi tylko do rozprzestrzeniania się „słabych genów”.

I jeszcze raz co do przespania się faceta hetero z innym facetem – jeśli jest rzeczywiście hetero, to będzie czuł wstręt. Być może zrobi to raz, „aby się upewnić”, ale nie więcej. No chyba że mówimy o zjawisku prostytucji, ale tak czy siak taka osoba nie jest gejem. Ogólnie to całe „zmienianie orientacji co tydzień” zalatuje mi biseksualizmem.
Swoją drogą, jakże urzekające jest sprowadzanie gejów do seksu i niczego więcej. Czytałam kiedyś o badaniach nad związkami gejów, lesbijek i hetero. O ile geje rzeczywiście tworzyli mniej trwałe związki, to związki lesbijek są trwalsze, niż hetero. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w związkach hetero to mężczyźni częściej zdradzają.

Parę linków dla rozjaśnienia tematu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_konwersyjna
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:21, Marius77 napisał:

I owszem, ale jeżeli ktoś głosi swoje prawo do chodzenia pod moim oknem


Jeśli wchodzą na Twój grunt prywatny, to masz prawo przegonić. Jeśli publiczny... cóż, zorganizuj własną demonstrację, że Ci się ich demonstracje nie podobają. Albo zasłoń okno i włącz muzykę. Bo tak długo jak długo nie jest łamane prawo, wolno ludziom łazić i demonstrować choćby i w obronie komarów widliszków.


@jaceloth:

Dnia 08.12.2008 o 21:21, Marius77 napisał:

żeby doświadczenie urazowe zmieniło komuś orientacje seksualna. tego świat jeszcze nie widział.


I tu się mylisz. Osobiście znam przypadek lesbijki, co do której mam mocne podejrzenia, że jej orientacja jest wywołana przez paskudne doświadczenia z mężczyznami.

Edit: aczkolwiek daleka jestem od podciągania pod PTSD każdego przypadku homo czy biseksualizmu.


@Izrafel92

Dnia 08.12.2008 o 21:21, Marius77 napisał:

Widzial ktos w naturze 2 osobniki tej samej plci, ktore jakos sie... ekhem...polubily?


Owszem, któryś gatunek pingwinów ma nawet przypadki "małżeństw" lesbijskich wychowujących razem pisklęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:31, jaceloth napisał:

nuda, a homoseksualizm...hmmm ciekawa teoria, gdzieś poza twoją głową spotykana?

Seks moze się znudzić? Może. Co ludzie wtedy robią? Jedni to zlewają, podczas gdy inni szukają nowych wrażeń. Osoby z tej drugiej kategorii znajdują sobie różne rzeczy: jedni zmieniają coś w istniejącym związku, inni szukają czegoś poza; następują zmiany sposobu realizowania seksualności (przemoc, ubezwłasnowolnienie, miejsca publiczne etc.), a niekiedy obiektu (''egzotyka'', nieletni, osoby tej samej płci). Nie zawsze takie praktyki są wskaźnikiem znudzenia w życiu seksualnym - mogą po prostu pokazywać, że ktoś, ujmując to kolokwialnie, ''potrzebuje większego kopa''. Tak czy siak u podstawy takich działań leży potrzeba realizowania potrzeby seksualnej. Są to bardzo różne zachowania, z których część jest uznawana za przestępstwa, część za choroby, a część po prostu za obrzydliwe lub przesadne zachowania. To już jest jednak kwestia wytyczenia pewnych granic prawnych, estetycznych, medycznych etc.

Dnia 08.12.2008 o 23:31, jaceloth napisał:

homoseksualiści jako ptsd:-))))) naprawdę robi się coraz...śmieszniej.

A dlaczego tak wiele dziewczyn będących ofiarami gwałtu to lesbijki? Dlaczego dzieci maltretowane tez wykazują większy odsetek homoseksualistów? Seksualność nie jest poza wpływem traumy i stresu. Poza tym nie pisałem, że chodzi mi o wszystkich homoseksualistów - zwyczajnie u części ofiar takich zdarzeń może stać się tak, ze nie będą zdolni do normalnego realizowania swojej seksualności, ale sama seksualność pozostaje.

Dnia 08.12.2008 o 23:31, jaceloth napisał:

gdyby nie to, nic by się nie ruszyło, bo kościelnym decydentom gejostwo nigdy nie przeszkadzało.

To nieprawda, bo przeszkadzało. Teraz żyjemy w czasach medialnych, gdzie trudniej takie sprawy utrzymać w tajemnicy, na czym Kościołowi zależy... z jakiś tam powodów. Badanie te nadal budzą wiele kontrowersji jeśli chodzi o ich skuteczność i rzeczywistą przydatność - można powiedzieć, że jest to procedura obecnie testowana. Z drugiej strony weź pod uwagę tez jak wielki problem dla środowisk homoseksualnych stanowi fakt takiej segregacji w seminariach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

> > /.../ Nie ma w tym nic dziwnego,
gdyż w związkach hetero to mężczyźni częściej zdradzają. /.../

Zawsze wydawało mi się, że "do tanga trzeba dwojga".
To, co piszesz sugeruje niedwuznacznie, ze kobiety są wierne, ale jak sie trafi puszczalska, to hohoho! Załatwi hurtem mężczyzn zdradzających żony w ponadnormatywnej ilości.
A tak na zdrowy rozum, to zwykle jest tak, że panny pilnuja sie przed slubem, a kawalerowie biorą wszystko, jak leci. Po slubie jest odwrotnie. Zresztą... jak byłem kawalerem, to większość doświadczeń miałem z mężatkami i to wcale nie ja byłem aż tak aktywny tylko one. Tym samym pozwolę sobie mieć odmienne od Twojego, zdanie.
Tak nawiasem, dlaczego jeszcze nikt niczego nie napisał o roli ferromonów? Być może one też mają swój udział w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś na temat homoseksualizmu.
Moim zdaniem, najważniejsze jest to, by człowiek był szczęśliwy. Jeśli jest szczęśliwy w związku homoerotycznym, to co w tym złego? Mamy odebrać takim ludziom prawo do szczęścia? Leczyć ludzi z homoseksualizmu? Przecież to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

Równie dobrze analogicznie można by postępować z hetero, z podobnymi rezultatami.

Otóż nie można i to z prostej przyczyny - heteroseksualizm jest normalny i pożyteczny. Homoseksualizm to najczęściej fanaberia, rzadziej skutek rzeczywistych problemów.

Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

I to m.in. wśród ptaków monogamicznych, wiążących się w
pary na całe życie. One też masowo popadają w stres pourazowy? :)

Przypomina mi się tytuł jednej z prac uznanych za anty-nobla: ''Pierwszy przypadek homoseksualnej nekrofilii u kaczki krzyżówki''. Rozumiem, że homoseksualne bezczeszczenie zwłok w świetle takich prac naukowych też jest zachowaniem dopuszczalnym i uznanym za normalne?
W temacie stresu - często zdarza się, że kobiety (szczególnie te młode, przed inicjacją) po gwałcie zostają lesbijkami. Jest to na swój sposób zrozumiałe, gdyż trauma takiego doświadczenia wypacza pogląd na normalny stosunek, ale pozostaje jako potrzeba fizjologiczna. Stad realizacja następuje najczęściej w formie wspomnianego przez ciebie autoerotyzmu (nierzadko w połączeniu z poczuciem winy, że tak to wygląda) lub homoseksualizmu, który daje jeszcze oprócz satysfakcji fizycznej realizacje potrzeby kontaktu intymnego z drugim człowiekiem. Dość prosty schemat.

Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

Jednak homoseksualizm trochę zbyt często występuje, aby uznać go za pomyłkę natury.

Aha... czyli płaskostopie i hemoroidy to też nie są procesy patologiczne? Bo występują u większości przedstawicieli naszego gatunku.
Zresztą to o czym pisałem dotyczyło bardzo konkretnych procesów i patologii w życiu płodowym najczęściej wynikających z dysfunkcji genu SRY u chłopców lub hormonalnych zaburzeń u matki.

Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

W takim razie „leczenie” homoseksualizmu jest bez sensu, gdyż przymuszanie
do zawierania ślubu z osobą przeciwnej płci prowadzi tylko do rozprzestrzeniania się
„słabych genów”.

Jak napisałem jest to ostateczność. Teoria wygłoszona przez jakiegoś tam naukowca na sympozjum, wywołała swego czasu wielkie poruszenie i oburzenie. Dopiero potem kilka osób nieśmiało przyznało, że coś może być na rzeczy. Oczywiście jak sama ewolucja, pozostanie to tylko teorią, ale przyznasz że ciekawą.

Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

Ogólnie to całe „zmienianie orientacji co tydzień” zalatuje mi biseksualizmem.

A mi hedonizmem. Tak czy siak, osoby te o sobie twierdzą, że są homo, ale nie zamykają się na inne doświadczenia (WTF?!). Mnie to naprawdę niewiele obchodzi z kim i jak ktoś się seksualnie realizuje, ale to że biegają na te swoje parady i ''reklamują'' się w ten sposób... to uważam już za zdecydowaną przesadę.

Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

Swoją drogą, jakże urzekające jest sprowadzanie gejów do seksu i niczego więcej.

Czy takie urzekające to bym nie powiedział. Zresztą nie dotyczy tylko gejów i lesbijek - heteroseksualiści też nadmiernie skupiają się na seksie i jest to priorytet przy doborze partnera, a najczęściej również podstawowa przyczyna dla której partner jest w ogóle potrzebny. No a potem trzeba się ze sobą gnieść przez resztę życia lub po 3 latach organizować rozwodzik. Życie.

Dnia 09.12.2008 o 10:47, Neisha napisał:

Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w związkach hetero to mężczyźni częściej zdradzają.

Zapewne dlatego ok.30% dzieci w małżeństwach ma swoich ojców... poza tym związkiem. Kobiety zdradzają i to jak szalone. Nikogo już nie zaskakują całe gangi tzw. ''cougars'' czy innych ''soccer moms'' w klubach dla studentów, bo jest to wpisane w kulturę zachodnią. Mamy równouprawnienie i wolną wolę, z których panie chętnie korzystają jak potrafią - czyli tak samo źle i głupio jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować