Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2009 o 23:01, Vaxinar napisał:

Masz rację, tym samym moim zdaniem nie jesteś żadnym antypolonistą (polnofobem). I troszkę
nie o to mi chodziło.


odpowiadałem na posta Antoniny, który chyba sam nie wiedział, o co mu chodzi. nawet nie chce mi się czytać, jak Fumiko go poniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam od razu za double posta, ale dopiero teraz postanowiłem poczytać kilkadziesiąt ostatnich postów. I jedno mnie cieszy - że takiemu rasistowskiemu, szowinistycznemu i nacjonalistycznemu Antoniowi przeciwstawia się cała grupa trzeźwo myślących osób. Szkoda, że w realnym świecie niewielu ludzi ma odwagę dać odpór publicznemu wygłaszaniu faszystowskiego bełkotu (żeby nie użyć odpowiedniejszego słowa), bo przez to tacy ludzie przedostają się do polityki na wyższym szczeblu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:54, Ragnos napisał:


Przerażające...

Naprawdę, dla dobra takiego nauczyciela mam nadzieję, że nie trafi się on moim dzieciom jak już je będę mieć. Chyba nie ma odpowiedniego przymiotnika dla awantury jaką bym takiemu/takiej ignorantowi/ignorantce zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 00:23, Fumiko napisał:

Przerażające...

Zgodzę się. Dziwią mnie ci wszyscy ludzie którzy są Przeciwko wychowaniu seksualnemu dzieciaki o seksie dowiedzą się tak czy owak, a chyba lepiej żeby dowiedziały się od jakiegoś specjalisty który im to w miarę sensownie wytłumaczy niż z jakichś Bravo Girl czy innych "Oświeconych Źródeł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 00:23, Fumiko napisał:

Naprawdę, dla dobra takiego nauczyciela mam nadzieję, że nie trafi się on moim dzieciom
jak już je będę mieć. Chyba nie ma odpowiedniego przymiotnika dla awantury jaką bym takiemu/takiej
ignorantowi/ignorantce zrobiła...


Zwróć uwagę, że listy pochodziły od dzieci - rodzice niestety zbyt rzadko interesują się kompetencją nauczycieli czy poziomem takich zajęć (a czasem w ogóle nie pytają, czy są organizowane). Dlatego ważna jest działalność grup ujawniających takie poczynania.

Odnośni ostatniej dyskusji - i chyba kończąc; z Konstytucji:
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 10:34, Mogrim napisał:

Teraz już przebiłaś samą siebie. Oto wyższość związków homosiów nad normalnymi: homosiowe
zakładają równość partnerów, a heteroseksualne służebną rolę kobiety. Lewacka propaganda
zrobiła ci całkowite pranie tego, co służy ci za móżdżek.


Hmm... Wiem, że odpowiadam drugi raz na ten sam post, ale słodka ironia po prostu zasługuje, żeby się nią podzielić.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45692&pid=111

Tak, to się nazywa stosować podwójne standardy :D A wręcz moralność Kalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 00:30, Ragnos napisał:

Odnośni ostatniej dyskusji - i chyba kończąc; z Konstytucji:
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje
do nienawiści na tle różnic narodowościowych
, etnicznych, rasowych, wyznaniowych
albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo
pozbawienia wolności do lat 2.

Konstytucja swoją droga, ale ja bym jednak chciał wiedzieć o co mu szło z tym przyrównywaniem ludzi do zwierzat wg maniery jewishowej:)

BTW Jeśliby uznać, że koleś nie wie co pisze (a na to mi wygląda) to jedyne co propaguje to własną głupotę, a to, ja na razie, nie jest karalne.
Jeszcze bardziej prawdopodobne jest, że powtarza głupoty za kimś z rodziny -sam mam takiego wujka nadzianego stereotypami etnicznymi jak pączki marmoladą- który oczywiście sam nie wie co mówi, ot, z dziada pradziada odziedziczył "mądrość" ludową i dzieli się nimi w rozmowie(nie wiem co mi bardziej przeszkadzało jego gadka czy muzyka disco polo w tle:).

To się całkiem zgrabnie łączy z drugim tematem: wygląda na to, że takiej tradycyjnej głupoty uczy się dzieci w szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 08:52, zadymek napisał:

Konstytucja swoją droga, ale ja bym jednak chciał wiedzieć o co mu szło z tym przyrównywaniem
ludzi do zwierzat wg maniery jewishowej:)

To wy nie wiecie o czym on pisze. :) Sprawdź, co mówi Talmud o nie-żydach.
http://www.youtube.com/watch?v=zaWn-ZBDpNg

I wytłumaczcie mi jedno: w którym poście Antonio nawołuje do jakiejkolwiek nienawiści? Chyba przeoczyłem tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 00:30, Ragnos napisał:

Odnośni ostatniej dyskusji - i chyba kończąc; z Konstytucji:
Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje
do nienawiści na tle różnic narodowościowych
, etnicznych, rasowych, wyznaniowych
albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo
pozbawienia wolności do lat 2.


Konstytucja nie ma nawet 256 artykułów, znawco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 20:54, Fumiko napisał:

Ja w tej chwili siedzę w Dublinie i mówcie co chcecie ale najczęściej ludźmi do których
można mieć zastrzeżenia o zachowanie w miejscach publicznych są właśnie Polacy. Nie murzyni,
nie azjaci, nie arabowie, tylko nasze kochane Polaczki, które najchetniej bym po łbie
lała za każde splunięcie na chodnik, rzucanie śmieci gdzie popadnie i tym podobne...


Przyczepiłem się tylko do tego zdania, które byc moze jest zajefajne dla twoich klakierów, ale dla mnie jest to okazanie histerycznej bezsilności wobec zachowania Polaków. Najchętniej byś lała, gdybyś wiedziała, że sama za taki atak nie dostaniesz od nich po łbie. Ja na stałe mieszkam w Stanach i tu w moim miasteczku każdy mężczyzna i kobieta nosi broń w celu samoobrony. Agresywnych osobników stanowiących zagrożenie po ostrzeżeniu odstrzeliwujemy, bo takie mamy niepisane zasady. Policja tu nie ma co szukać, zresztą u nas są na równi wobec prawa ze wszystkimi i aktualnie zbędni. Ciekawe ile w takiej rzeczywistości dacie radę przeżyć, pewnie bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 21:10, pkapis napisał:

Jest jedna zasadnicza różnica. Za chamskiego Polaka robiącego wiochę w innych krajach
jest nam głupio, a za innych robiących to samo u nas nie. Ja od siebie wymagam więcej
niż od innych i tak samo od moich rodaków wymagam więcej niż od Anglików czy Irlandczyków.
Choćby dlatego że ich mogę zignorować, a smród którego narobi kilku Polaków będzie się
ciągnął za wszystkimi. To nie jest antypolonizm tylko jego zaprzeczenie - dbałość o reputację
własnego narodu i krajan.
A skoro już piszę to dodam jeszcze, żebyś wziął na wstrzymanie. Twoje wypowiedzi są obraźliwe
i rasistowskie i łamią regulamin tego forum.

Jeżeli chcesz dbać o reputację własnego narodu to zaangażuj się do jakiegoś muzeum, zrób wystawę w plenerze, zorganizuj dni kultury polskiej, albo przyłącz się do zespołu pieśni i tańca. Wyrzucanie swoich kompleksów nie ma z tym nic wspólnego a robi to Fumiko. Rasistowskie wypowiedzi, a gdzie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 12:47, Antonio_Montana napisał:

Agresywnych osobników stanowiących zagrożenie po ostrzeżeniu odstrzeliwujemy,
bo takie mamy niepisane zasady. Policja tu nie ma co szukać.


Normalnie Mad Max :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:25, Jakli napisał:

<ciach>
Ej ej ej,
spokojnie stary... Czy mi się dobrze wydaje czy sam czepiasz się ludzi co mają inne zdanie
niż ty, a sam jesteś nacjonalistą do kwadratu dodatkowo bardzo nietolerancyjnym dla wszystkiego
co jest inne niż Ty?
Nie podoba mi się, że użyłeś słowa Jewishowa.... to raz (masz coś do Żydów? Ja jestem
Polakiem pochodzenia żydowskiego i co pokażesz się zaraz z tekstami "Polska dla Polaków",
"Żydzie wypier*****"?).
Druga sprawa dlaczego się do Fumiko czepiasz? Dla Ciebie zdradą narodu jest to, że pojechała
mieszkać gdzie indziej niż Polska i że jako Polka nie podoba jej się, że przedstawiciele
jej narodowości zachowują się jak pleby?
Dodatkowo dlaczego zabraniasz jej korzystać z portalu "polskiego"... Ma prawo robić co
chce, a Ciebie powinno to g... obchodzić, jeśli ma ochotę ponarzekać niech to robi, póki
nie atakuje ona twojego dobrego imienia to ja nie rozumiem dlaczego Ty ją obrażasz...
-.- Dodatkowo kultura powinna za Tobą przemawiać skoro rozmawiałeś z kobietą, a takowej
u Ciebie nie widziałem.

U mnie kultura i szacunek koleżko nie bierze się z wieloletniej nauki, tylko z reakcji drugiej osoby - uzbrojonej, trzeba zwyczajnie uważać co się robi i mówi. Moim sąsiadem jest człowiek pochodzenia żydowskiego i dobrze żyję z nim, choć mam mu wiele do zarzucenia, on zresztą tak samo ma wobec mnie. Niezłymi jesteście Tu w Polsce schizofrenikami na swoim punkcie, ale czego się można spodziewać od neokomunistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 12:53, Rumcajsev napisał:

> Agresywnych osobników stanowiących zagrożenie po ostrzeżeniu odstrzeliwujemy,
> bo takie mamy niepisane zasady. Policja tu nie ma co szukać.

Normalnie Mad Max :D

Nie tu jest zupełnie spokojnie, nic się nie dzieje, ktoś kogoś odstrzeli raz na kilka miesięcy, ktoś sie pojedynkuje raz na rok to wszystko ;) Ludzie wiedza ile znaczy życie i jak jest kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:41, Hellmut napisał:

Ehhh... miłość do Polski przez nienawiść do innych. Dedukcja poniżej poziomu podstawówki.
I generalizowanie, które pewnego razu doprowadzi do tego, że nieświadomie sam się zaczniesz
obrażać. Co jest złego w ludziach, którzy nie legitymują się paszportami z literką "RP".
Odmawiasz polskości osobie, samemu jedynie szerząc nienawiść? To ma być miłość do Polski?
Orzeł biały to nie jest bożek, któremu składasz ofiary z nie-Polaków. Nie życzy sobie
wypinania 4 liter na świat. Żaden szanujący swoje dobre imię Polak nie przyzna się do
uprzedzonego szowinisty. Od innych narodów powinniśmy się uczyć tego, czego sami nie
umiemy (jeszcze) osiągnąć. Tak samo my powinniśmy nauczać innych. Takie oklepane prucie
języka już dawno pozabijałoby nas wszystkich, gdyby nie było zjawiskiem marginalnym.
Siedź sobie w tej swojej skorupce szowinizmu i segreguj dalej ludzi po ich miejscu urodzenia.
Oby tylko żadne niemieckie dziecko czy angielski naukowiec nie dostał od Ciebie kulki,
na którą nie zasłużyli.

Btw Co jest takiego obraźliwego w judaiźmie wg Ciebie? Jeśli chcesz kogoś sprowokować
do takich histerycznych reakcji jak Twoja, to pomyliłeś fora, tutejsi przerabiali to
setki razy.

U nas nazywa się rzeczy po imieniu, otwarcie dyskutujemy z przedstawicielami innych religii ras co sie komu podoba czego sobie nie życzy, ale widzę tutaj tematem tabu jest judaizm. Nieźle was wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:46, Azra napisał:

> A powiedz czym się różni chamstwo polskie do... czeskiego, albo norweskiego? Bądź
ogólny
> plebs polski od innego?

tym, że z polskim plebsem jestem związany przez język, kulturę i historię kraju, którego
jesteśmy obywatelami.
dodam jeszcze, że chamstwo czeskie, norweskie bądź też jamajskie mnie nie interesuje,
więc my head is a melon - your argument is invalid.

Antonina -> nie gadam z nikim, kto nie potrafi poprawnie użyć przedrostka ''pseudo''.

Koleżko, gdy skończysz robić z siebie przeintelektualizowanego tęczowego studencika i nabierzesz ochoty na poważną męską rozmowę to daj znać. Ok?
PS.
Fumiko poniża mnie tak, że zaraz sie rozpłaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 11:44, Mogrim napisał:

Konstytucja nie ma nawet 256 artykułów, znawco...


Hm, bo się zagapiłem i napisałem Konstytucja... chodzi o Kodeks karny (przyznaję się do błędu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować