Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 21:18, SoundWave napisał:

Buahaha. Wiesz jak jest w domach dziecka? ;)

Strasznie! Trzeba ulżyć dzieciom i zmiażdżyć im małą główkę, żeby już nie cierpiały. Brrr... jak tylko pomyślę o tych czterech osobach w pokoju... Dobrze, że istnieją zabiegi aborcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:28, squeglee napisał:

> Buahaha. Wiesz jak jest w domach dziecka? ;)
Strasznie! Trzeba ulżyć dzieciom i zmiażdżyć im małą główkę, żeby już nie cierpiały.
Brrr... jak tylko pomyślę o tych czterech osobach w pokoju... Dobrze, że istnieją zabiegi
aborcyjne!


Ale prezerwatyw uzywasz mam nadzieje? :) Bo inni ludzie uzywajac prezerwatyw morduja MILIONY potencjalnych dzieci, a nikt nie drze ryja, a zwlaszcza nie ty. Co jest, hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:09, SoundWave napisał:

Ale prezerwatyw uzywasz mam nadzieje? :) Bo inni ludzie uzywajac prezerwatyw morduja
MILIONY potencjalnych dzieci, a nikt nie drze ryja, a zwlaszcza nie ty. Co jest, hipokryzja?

Ba, jak ktoś waha się między seksem a pójściem spać to też morduje potencjalne dzieci! W ogóle nic tylko seks, bo co to ja teraz robię, piszę, a więc marnuję plemniki, potencjalnych ludzi. Plemnik-człowiek potencjalny a zapłodniona komórka jajowa-zarodek to dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:09, SoundWave napisał:

Ale prezerwatyw uzywasz mam nadzieje? :) Bo inni ludzie uzywajac prezerwatyw morduja
MILIONY potencjalnych dzieci, a nikt nie drze ryja, a zwlaszcza nie ty. Co jest, hipokryzja?


Ta, POTENCJALNYCH. Zresztą post Squeeglee''go jest wymowny. Tak więc - panie, bredzisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:13, squeglee napisał:

> Ale prezerwatyw uzywasz mam nadzieje? :) Bo inni ludzie uzywajac prezerwatyw morduja

> MILIONY potencjalnych dzieci, a nikt nie drze ryja, a zwlaszcza nie ty. Co jest,
hipokryzja?
Ba, jak ktoś waha się między seksem a pójściem spać to też morduje potencjalne dzieci!
W ogóle nic tylko seks, bo co to ja teraz robię, piszę, a więc marnuję plemniki, potencjalnych
ludzi. Plemnik-człowiek potencjalny a zapłodniona komórka jajowa-zarodek to dwie różne
rzeczy.

Widac porownanie plou do plemnika jest dla ciebie rzecza zbyt wielka :)


Niebochodzik tez nie kapuje i nie widzi sensu porownywania plodu do plemnika.
Ale pewne talenty nigdy nie zrozumieja, ze tak samo jak plemik to nie dziecko, tak samo plod to nie dziecko. Niech bog ich poblogoslawi :D Bredzicie bohaterzy, bredzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:19, SoundWave napisał:

Niebochodzik tez nie kapuje i nie widzi sensu porownywania plodu do plemnika.
Ale pewne talenty nigdy nie zrozumieja, ze tak samo jak plemik to nie dziecko, tak samo
plod to nie dziecko.

No jasne, że płód to NIE W 100 % CZŁOWIEK. Ale daj mu klika miesięcy spokoju i zobaczymy co będzie, ok? A co z plemnikiem w prezerwatywie?

Dnia 08.06.2008 o 23:19, SoundWave napisał:

Niech bog ich poblogoslawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:25, squeglee napisał:

No jasne, że płód to NIE W 100 % CZŁOWIEK. Ale daj mu klika miesięcy spokoju i zobaczymy
co będzie, ok? A co z plemnikiem w prezerwatywie?


Ale wiesz, on wierzy w ten magiczny moment, w którym naukowcy i lekarze mówią "Tak, teraz to jest człowiek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:22, Skywalker560 napisał:

A Falotron nadal bredzi. Ja nie widzę sensu twojego wypowiadania się tutaj. Płód to człowiek,
ale... idźże sobie tą piłeczkę poaportować, dobra?

A wiec plemnik to tez czlowiek ;)
Aha i ja nie wierze, ale wiem co to dorastania. To ty potrzebujesz w cos wierzyc, szkoda, ze nie pozwala to tobie widziec rzeczywistosci taka jaka jest ;d Ah, wierzyc w kler i ksiedza, bieglego w medycynie, ktory WIE kiedy plod staje sie dzieckiem. Pewnie bog mu tak mowi :).

sque- daj plemnikowi "kilka" miesiecy i zobaczymy co bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Falotroniku, bredzisz! Płód to już jak nazwa wskazuje spłodzony człowiek, a plemnik czy komórka jajowa to po prostu komórka rozrodcza! Idź się ucz biologii, bo z tym u ciebie marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:41, Skywalker560 napisał:

Oj, Falotroniku, bredzisz! Płód to już jak nazwa wskazuje spłodzony człowiek, a plemnik
czy komórka jajowa to po prostu komórka rozrodcza! Idź się ucz biologii, bo z tym u ciebie
marnie.

Niebochodzku, popatrz sobie chocby na niemowlaka,a potem na plod. Nie trzeba tutaj Einsteina zeby stwierdzic, ze plod to jeszcze nie czlowiek ;) Niemowle przynajmniej potrafi samo oddychac, a wiesz co plod moze sam?

Ale widze, ze katechetka na religii pokazala filmik o aborcji, a ludzie, ktorzy sa niezdolni do samodzielnego myslenia lykneli, jak mlode karpie :d. No coz, zapewne pingwiny i faceci w kieckach, ktorzy nie moga miec potomstwa wiedza lepiej od jajoglowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:00, SoundWave napisał:

Ale widze, ze katechetka na religii pokazala filmik o aborcji, a ludzie, ktorzy sa niezdolni
do samodzielnego myslenia lykneli, jak mlode karpie :d. No coz, zapewne pingwiny i faceci
w kieckach, ktorzy nie moga miec potomstwa wiedza lepiej od jajoglowych ;)

O, to to to. Właśnie tego nie lubię w "dyskusji" na temat aborcji, że do szkół weszła moda na wskazywanie jedynej słusznej ideologii za pomocą filmu, w którym pokazuje się tylko jedną (oczywiście jedyną słuszną) stronę w sporze. Ubolewam nad faktem, że nie ma zajęć z etyki, poza religią (czyt. religia + osobno etyka, prowadzona przez osobę z wykształceniem w kierunku tejże nauki a nie teologii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 12:12, Fagno napisał:

O, to to to. Właśnie tego nie lubię w "dyskusji" na temat aborcji, że do szkół weszła
moda na wskazywanie jedynej słusznej ideologii za pomocą filmu, w którym pokazuje się
tylko jedną (oczywiście jedyną słuszną) stronę w sporze. Ubolewam nad faktem, że nie
ma zajęć z etyki, poza religią (czyt. religia + osobno etyka, prowadzona przez osobę
z wykształceniem w kierunku tejże nauki a nie teologii).

Mi w liceum tez pokazywali jakis filmik o aborcji, a wychowawczyni wmawiala, ze to zlo i ze w ogole jak to wyglada. No, wygladalo nieciekawie, ale pewnie przeszczep jakiegos organu tez wyglada nieciekawie, a nikt (jeszcze) tego nie zabrania ;)
Niektorzy ludzie, ludzie, ktorzy zapewne sa nowi na tym swiecie uwazaja jeszcze, ze wszystko jest czarne albo biale. Matka Teresa- biala. Jan Pawel II- bialy. Aborcja- czarna.
Ubolewam nad nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:22, SoundWave napisał:

/.../ > Ubolewam nad nimi :(

A cóż mi zostaje, jak nie ubolewać nad Tobą?
Jakoś dziwnie się składa, ze zwolennikami aborcji są wyłacznie ci, którym ona już nie grozi, jak słusznie zauważył Reagan. I jakoś dziwnie się składa, że ja akurat na tym świecie nowy nie jestem. I liceum skończyłem i studia też i sporą praktyke zawodową też mam. Co do studiów, to, jak byś nie wiedział, to akurat Akademię Medyczną w Gdańsku, Wydział Farmacji. Możesz, w wolnej chwili, pojechać i poszukać mnie w wykazie absolwentów. Rozumiem, że na medycynie znasz się lepiej niz ja, bo telewizję oglądasz i Gazetę Wybiórcza czytujesz. Wiesz też lepiej, że plemnik jest już człowiekiem. Ech, sama żałość. Lepiej pooglądaj jeszcze troche filmów i trochę poczytaj na te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:00, SoundWave napisał:

Niebochodzku, popatrz sobie chocby na niemowlaka,a potem na plod. Nie trzeba tutaj Einsteina
zeby stwierdzic, ze plod to jeszcze nie czlowiek ;)

Biologia odchodzi zawstydzona i obiecuje, że popracuje nad 1-sekundowym rozwojem człowieka.

Dnia 09.06.2008 o 12:00, SoundWave napisał:

Ale widze, ze katechetka na religii pokazala filmik o aborcji, a ludzie, ktorzy sa niezdolni
do samodzielnego myslenia lykneli, jak mlode karpie :d.

Nie chodzę na religię, nikt nie przedstawiał mi nic o aborcji. A ty pewnie uwierzyłeś w twoich czer... postępowe słowa lewicy?

Dnia 09.06.2008 o 12:00, SoundWave napisał:

No coz, zapewne pingwiny i faceci w kieckach, ktorzy nie moga miec potomstwa wiedza lepiej od jajoglowych ;)

No patrz, bez odpowiedniego wykształcenia a i tak mądrzejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 12:36, squeglee napisał:

Biologia odchodzi zawstydzona i obiecuje, że popracuje nad 1-sekundowym rozwojem człowieka.

I jak to ma nie byc argument za tym, ze plemnik tez czlowiek? Daj mu tylko troche czasu, szczescia i odpowiednie warunki! Tak samo jak z plodem ;)

Dnia 09.06.2008 o 12:36, squeglee napisał:

Nie chodzę na religię, nikt nie przedstawiał mi nic o aborcji. A ty pewnie uwierzyłeś
w twoich czer... postępowe słowa lewicy?

Nie, sam pomyslalem. Moze kiedys tez dojdziesz do tego etapu.

Dnia 09.06.2008 o 12:36, squeglee napisał:

No patrz, bez odpowiedniego wykształcenia a i tak mądrzejsi.

Tak jak ich zwolennicy- fani kleru ;)
@krzysiu- ja dalej jestem przekonany, ze mentalnie to ty jestes nowka na tym swiecie i z kazdym twoim postem coraz bardziej udowadniasz mi, ze mialem racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:42, SoundWave napisał:

I jak to ma nie byc argument za tym, ze plemnik tez czlowiek? Daj mu tylko troche czasu,
szczescia i odpowiednie warunki! Tak samo jak z plodem ;)

Co zdziała SAM plemnik? A w co przemieni się zapłodniona komórka jajowa w łonie matki?

Dnia 09.06.2008 o 12:42, SoundWave napisał:

Nie, sam pomyslalem. Moze kiedys tez dojdziesz do tego etapu.

A fuj, daleko mi do chęci miażdżenia główek małych dzieci.

Dnia 09.06.2008 o 12:42, SoundWave napisał:

> No patrz, bez odpowiedniego wykształcenia a i tak mądrzejsi.
Tak jak ich zwolennicy- fani kleru ;)

Fakt, że jestem w liceum i pod względem stosunku do aborcji cię wyprzedziłem wcale nie napawa mnie dumą... Raczej czuję się zażenowany nastawieniem starszych wykształconych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:42, SoundWave napisał:

/.../> @krzysiu- ja dalej jestem przekonany, ze mentalnie to ty jestes nowka na tym swiecie
i z kazdym twoim postem coraz bardziej udowadniasz mi, ze mialem racje :)

A bądź sobie przekonany. Kiedy dobry Pan Bóg rozdzielał różne rzeczy, tylko dwie rozdzielił sprawiedliwie: rozum i poczucie humoru. Nikt nie skarży się na jego brak. Zupełnie, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 12:46, squeglee napisał:

Co zdziała SAM plemnik? A w co przemieni się zapłodniona komórka jajowa w łonie matki?

Nie wyszlo ci, jesli tak chcesz stawiac sprawe, to wypadaloby zapytac "co zdziala sam plod?" ;) Oj kiepsko u ciebie z logika. A odpowiedz jest taka, ze tak plod jak i plemnik same zdechna.

Dnia 09.06.2008 o 12:46, squeglee napisał:

A fuj, daleko mi do chęci miażdżenia główek małych dzieci.

Daleko do samodzielnego przetwarzania informacji bo nie przypominam sobie, zebym jakiemus dzieciakowi glowe rozwalil.

Dnia 09.06.2008 o 12:46, squeglee napisał:

Fakt, że jestem w liceum i pod względem stosunku do aborcji cię wyprzedziłem wcale nie
napawa mnie dumą... Raczej czuję się zażenowany nastawieniem starszych wykształconych
osób.

Wyprzedziles? Czyli ci co sa przeciw aborcji sa dalej? Ale gdzie, w glupocie czy gdzie?
@krzysiu- twoja opowiesc bylaby o wiele zabawniejsza gdyby ten twoj bog istnial i takie tam. Ale nic nie wymagam. Jak wymagac to wiedziec od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować