Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 18:12, squeglee napisał:

Mam pytanie, istnieje sobie gwarancja na usterki sygnalizowane trzema światłami-a jakie
to usterki są? Dość powszechne, czy takie, które zdarzają się rzadziej?


Tak istnieje na to gwarancja, 3 czerwone swiatelka uwazam za 3 czerwone diody tzw ring of death. Oznacza to tyle ze konsola jest trupem i nic sie nie da z nia zrobic oprocz odeslania do serwisu M$. Na poczatku gwarancja wynosila na to 2 laata ale przez feralna partie tych konsol M$ daje dodatkowy rok na wlasnie ten problem. Wiec jesli cos takiego masz pakujesz ja do pudla bez dysku i odsylasz do M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:17, sportowiec 7 napisał:

W jakie gry gracie przez neta ?

we wszystkie z opcją multiplayer a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:17, Falconer napisał:

> W jakie gry gracie przez neta ?

Ja obecnie tylko w GTA IV.

Nick: FalconerGramPL


Ziąąąąą, pozycz mi gta 4 xD, mam 360-ątke, ale tyle gier nowych wychodzi, ze ...
Ostatnio kupilem "skate". Grałes moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:20, kubaaa12 napisał:

> > W jakie gry gracie przez neta ?
>
> Ja obecnie tylko w GTA IV.
>
> Nick: FalconerGramPL

Ziąąąąą, pozycz mi gta 4 xD, mam 360-ątke, ale tyle gier nowych wychodzi, ze ...
Ostatnio kupilem "skate". Grałes moze ?


W Skate nie. Jakoś nie ciągnie mnie to gier tego typu, bo miałem Tony Hawka 4 na PC ale niezbyt mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:17, sportowiec 7 napisał:

W jakie gry gracie przez neta ?


GH3 i dojdzie R6:V2

@Falconer: Skate to nie gówniany Antek... Całkiem inna gra (podobieństwo jedynie w tematyce :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Chciałbym podlaczyc sie do live, ale nie wiem czy to trzeba z jakimis kablami sie bawic, czy mozna bezprzewodowo sie polaczyc. Czy duzo kosztuje miesieczny abonament korzystania z tej uslugi? bylbym wdzieczny gdyby ktos mi wytlumaczyl jak mozna sie polaczyc i jak to dziala. Z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:32, kubaaa12 napisał:

Ja mam pytanie. Chciałbym podlaczyc sie do live, ale nie wiem czy to trzeba z jakimis
kablami sie bawic, czy mozna bezprzewodowo sie polaczyc. Czy duzo kosztuje miesieczny
abonament korzystania z tej uslugi? bylbym wdzieczny gdyby ktos mi wytlumaczyl jak mozna
sie polaczyc i jak to dziala. Z gory thx


Sluchaj do live (cos jak internet tyle ze na konsoli) mozna sie podlaczyc na

2 sposoby:

-droga przewodowa np od kompa do konsoli badz tez od routera czy modemu w zaleznosci jaki internet posiadasz
-droga bezprzewodowa i tutaj bedziemy mieli tez do dyspozycji przez kompa lub bezposrednio od routera.

Musisz napisac jaki masz internet kto jest dostarczycielem i czy masz w domu modem czy cos innego

Zeby podlaczyc sie do XBL (XBOX LIVE) trzeba miec wykupiony abonament, ceny zaczynaja sie od 40zł w gore ale najbardziej oplacalny jest abonament za 89zł (allegro) i masz 12 + 1 miesiac gratis czyli 13 miesiecy grania. JAk kupisz sobie zdrapke wchodzisz w ustawienia swojego konta na konsoli i wpisujesz kod podany na zdrapce (oczywiscie jak amsz podpietego X-a do neta). I to wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 23:57, MLODY2K6 napisał:

Zeby podlaczyc sie do XBL (XBOX LIVE) trzeba miec wykupiony abonament, /.../


Uściślając: płatne jest tylko konto Gold, umożliwiające granie przez internet, oraz dostęp do różnych materiałów bezpośrednio po premierze. Te same materiały (dema, trailery, dodatki do gier, etc.) są dostpne po jakimś czasie (chyba ok. tygodnia czy dwóch) również na bezpłatnym koncie Silver. Ponadto obie wersje umożliwiają zakup muzyki, filmów, gier z pierwszego Xboxa, czy też gier Live Arcade - wszystkie za dodatkową opłatą, jaką są Microsoft Points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 00:16, Klimos napisał:

> Zeby podlaczyc sie do XBL (XBOX LIVE) trzeba miec wykupiony abonament, /.../

Uściślając: płatne jest tylko konto Gold, umożliwiające granie przez internet,


czyli na koncie sliver nie pogram se np. w Halo przez neta ??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:42, masterHADES napisał:

czyli na koncie sliver nie pogram se np. w Halo przez neta ??;/


Na Silver w ogóle nie pograsz online. Chyba, że masz zdrapkę na 48H Gold, ale ona nie zmienia ci statusu konta na Gold, więc na rankingowych meczach w Halo 3 nie pograsz. Jeśli masz Golda, to pograsz w Halo 3 na wszystkich, a tak to tylko na nierankingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam monito 17 cali lcd. Chce kupić xboxa ale nie wiem jak to wszystko bedzie wyglądało na stosunkowo niewielkim ekranie. No i czy istnieje opcja zeby do jednego monitora był podłączony i komputer i xbox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na 17'' CRT i jest świetnie :) Jakość w niczym nie ustępuje tej z telewizora HD Ready - z resztą, moim zdaniem im mniejszy ekran, tym lepsza jakość ;P

Dnia 05.06.2008 o 11:59, Marcin08 napisał:

No i czy istnieje opcja zeby do jednego monitora był podłączony i komputer i xbox?

Jeżeli masz odpowiedni monitor, który ma kilka wejść (Chinch, VGA itd.), to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować