Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2 grą dekady wg Guardiana

72 postów w tym temacie

A ja się z tym zgodzę, bo Half-Life 2 wywarł na mnie tak duży wpływ, że motywy z tej gry do dzisiaj mi się śnią w pozytywnym znaczeniu :) Kocham ten jesienny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę, HL2 mnie nie zachwycił, a FPSy lubię. Ot, taki sobie. Na pierwszym miejscu ujrzałbym chętnie SA, choć teraz już nie gram, to jeszcze niedawno się zagrywałem w multi, lekko gdzieś z 1,500 h przy tym straciłem. :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3. Fallout 3 - bez jaj, slaba fabula i prosty jak budowa cepa gameplay - wyszedl przecietny shooter z rozleglym swiatem: profanacja zasluzonej serii. To ma byc miejscie trzecie ?

5. Grand Theft Auto: San Andreas
6. Grand Theft Auto: Vice City
wg mnie lepsze jest GTA 4, to to samo co poprzednie czesci tylko bardziej dopracowane. No ale VC jeszcze zniose na liscie - bo wyznaczylo kierunek dla kolejnych czesci GTA. Obecnosci San Adreas nie rozumiem, wywalilbym z rankingu

reszta sie zgadza, HL2 niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWa jestem jeszcze w stanie zrozumieć ale Fallouta 3? Trzecią grą dekady? To miejsce zdecydowanie nie zasługuje na umieszczanie na nim tak przeciętnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadzam się z tym , że HL2 jest jedną z najlepszych gier dekady. Jak zwykle przy tego typu rankingach można się spierać o to czy dana gra zasługuje na miejsce w takim zestawieniu, znajdzie się parę tytułów , które są równie dobre jak nie lepsze niż te wymienione w zestawieniu. Można się z wynikami takie plebiscytu zapoznać , ale traktować ich jako ostateczną wyrocznię już nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż oprócz tego że HL 2 ma okropne dźwięki broni (jakbym z pistoletu na wodę strzelał, bez moda na dźwięk nie da rady) i przez połowę gry tak naprawdę nie wiesz do kogo i dlaczego strzelasz to nie jest zły :). Fallout;a 3 też bym skreślił, zły nie jest ale za 3 miejsce nie zasługuje to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na pierwszym miejscu postawiłbym WoWa. HL2 to gra bardzo dobra, ale nie może mierzyć się z ogromem i ciągłą ewolucją WoWa, i kompletnej dominacji Blizzarda na rynku MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścięło mi się białko.

Chociaż tyle dobrego, że do rankingu wszedł RE 4 a nie straszliwie przereklamowana 5. Jestem fanem serii, ale ostatnia część jest już całkowicie pozbawiona elementów horroru. Chyba żeby liczyć rzucające się na nas mutanty, ale one nie są straszne, jedynie brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie zgadzam się z pozycją Fallouta3 - zwykły przeciętniak ;/ To samo tyczy się GTA:SA i RE4.
Poza tym zdecydowanie na miejsca w tym zestawieniu zasługują HL2, WoW, Portal, Bioshock i CoD4:MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie było innej możliwości jak zwycięstwo HL2 :)


Właśnie w tą grę wsiąkłem najbardziej, przeszedłem chyba z 15 razy i nigdy mi się nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie bo ostatnie, ale i Civ IV znalazła swoje miejsce. Cóż, ta seria jest po prostu nieśmiertelna, a że czwórka jest znacznie lepsza od części trzeciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować