Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2013 o 17:43, Ecko09 napisał:

Sporo tych killów poszło na konto^^


Jeden o który każdy ''generał'' czepiałby się(a i pewnie poszedł afk, żeby zrobić na złość). Reszta to już tłuczenie się w takim tłoku, że czasami ciężko panować nad tym kogo się atakuje(względnie humanitarne dobijanie, bo nikt inny by już nie zdążył).:P

@Ostrowiak - nick jak nick, ważne że gracz był z tych normalnych.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 13:46, sinir napisał:

Na czym ma polegać ner...rework Dariusa? Bo myślę czy aby go nie kupić.



To ma być rework Dariusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 18:55, Budo napisał:

To ma być rework Dariusa?


Kilka/kilkanaście stron temu wrzucałem tu parę słów od Morello na ten temat. Przede wszystkim mają chyba zwiększyć liczbę stacków, co by tak szybko nie mordować ultem - więcej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A toooooooooooo. To była chyba taka luźna rozmowa na zasadzie "gdyby babcia miała wąsy". Morello nawet nie pracował nad Dariusem. Także znając ich tempo, to nie nastawiałbym się na nic konkretnego w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:04, Budo napisał:

A toooooooooooo. To była chyba taka luźna rozmowa na zasadzie "gdyby babcia miała wąsy".
Morello nawet nie pracował nad Dariusem. Także znając ich tempo, to nie nastawiałbym
się na nic konkretnego w najbliższym czasie.


Przecież to normalne. Każdy rework, czy jakaś większa zmiana u postaci jest realizowana na długo po jej zapowiedzi. Nikt się na niespodziankę nie nastawia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak dla mnie to nawet zapowiedź nie była. Np. było oficjalnie powiedziane, że karma, trundle, sion są w kolejce. O Dariusie można zapomnieć na razie, za nowy champ, żeby go tykali imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie sam przed kompem, ciemno, posłuchałem muzyczki - no spoko. A jak mi tu nagle butelka strzeliła z mineralną, się prawie osr... przestraszyłem się strasznie.
Dzięki Luzac, wiem już żeby wyłączyć muzyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 22:49, Dziam_dziam napisał:

Siedzę sobie sam przed kompem, ciemno, posłuchałem muzyczki - no spoko. A jak mi tu nagle
butelka strzeliła z mineralną, się prawie osr... przestraszyłem się strasznie.
Dzięki Luzac, wiem już żeby wyłączyć muzyczkę.


Najpierw sprawdź fotel, bo może jednak coś tam się wypsło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie powtórki meczów z IEM w Katowicach (byłem zajęty w weekend i nie mogłem obejrzeć). I chociaż już 2 miesiące nie gram w LOLa to ogląda mi się świetnie te mecze. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć 3 meczu pomiędzy:

Spoiler

Azubu Blaze vs Fnatic

Poratuje ktoś jakimś linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż w tej muzyce takiego strasznego? Dzieci se śpiewają jakby miały anemię i tyle.

Btw. Jak ktoś czekał na to, żeby se pograć na Macu, to już jest otwarta beta:
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=33817163

+ trochę nowych zmian w cyferkach na PBE:
http://www.reignofgaming.net/news/22920-unofficial-pbe-patch-notes-for-1-23-2013-steel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wymyślił żeby tresha na suppa wysyłać? Przecież to jest zmarnowany potencjał. Ja bym go jako AP tanka na topa lub mida, albo nawet na jungle poslal. Przeliczniki na QWE w okolicach 50% kazdy,a na ulti 1.0. To az sie prosi zeby robic wrogom mordor, zwlaszcza ze dostajesz darmowe ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo idąc na topa to średnio z ucieczką masz, bo latarnia jest tylko dla ziomeczków z teamu. Jak ma 0.5 na każdym to jakoś podobnie do Leony nawet.
Z resztą, prosy zaraz go z łapy wezmą, pobawią się i wyjdzie, że jest mega UP albo super OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 09:50, Hummer napisał:

Bo idąc na topa to średnio z ucieczką masz, bo latarnia jest tylko dla ziomeczków z teamu.
Jak ma 0.5 na każdym to jakoś podobnie do Leony nawet.
Z resztą, prosy zaraz go z łapy wezmą, pobawią się i wyjdzie, że jest mega UP albo super
OP.

Więc do jungli ;} Ja jak będzie w rotce na pewno po lesie będę biegać, jako że wszystkim biegam tam i tylko tam gram z sensem ;} Q dociągnięcie, e dociągniecie i slow, ulti 99% slowa na 2 sec. Ewentualnie z jungle clear może być problem, ale to się obejdzie, w końcu Rajot zapewniał że jungla w S3 będzie przystosowana dla osób nawet bez AoE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować