Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Pograłem trochę w DOTA2 i trochę irytuje mnie konieczność ciągłego łażenia do sklepu i tracenia czasu na kupowanie itemów. Jak rozumiem LOL jest podobną grą, czy żonglowanie itemami też jest tutaj tak upierdliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 21:23, Fatal-X napisał:

Pograłem trochę w DOTA2 i trochę irytuje mnie konieczność ciągłego łażenia do sklepu
i tracenia czasu na kupowanie itemów. Jak rozumiem LOL jest podobną grą, czy żonglowanie
itemami też jest tutaj tak upierdliwe?

Gorsze.
W Docie jest osiołek, który może nam kupione przedmioty donieśćna linię. Są też sklepy na środku mapy. W LOLu zaopatrywać można się tylko w bazie i nie można w żaden sposób wcześniej kupić przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 21:23, Fatal-X napisał:

Pograłem trochę w DOTA2 i trochę irytuje mnie konieczność ciągłego łażenia do sklepu
i tracenia czasu na kupowanie itemów. Jak rozumiem LOL jest podobną grą, czy żonglowanie
itemami też jest tutaj tak upierdliwe?


Możesz kupować przedmioty w bazie, ale nie jest to wielki problem. Po prostu co jakiś czas, jak uzbierasz golda, teleportujesz się do bazy, robisz zakupy i wracasz na linię. Jak zginiesz to możesz robić zakupy też i jak się odrodzisz, to wszystko uzupełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że w LoLu możesz w każdej chwili przeteleportować się za friko do bazy by kupić potrzebne przedmioty. Pieszo wracasz tylko z powrotem na linię, no chyba, że zaopatrzysz się w teleport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 22:32, Dziam_dziam napisał:

> dat snowball fizz so op.
Edit: jakieś problemy z wrzucaniem obrazków mam :<


Nie mam pojęcia co poeta miał na myśli, ale jeszcze jeden screen z tej samej postaci, ciepły, sprzed chwilki. :D Tym razem nie udało mi się nikogo zabić w early, ale potem podgoniłem.

Nie no, najprostsza postać do carrowania na moim elo, może prócz AP Yi bo nikt nie umie go pobić.

20130126223839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cooldowny robią swoje.
A nie lepiej już wziąć Rylaię zamiast RoA? Więcej HP, slow, mana nie jest tak potrzebna jak na moje, tylko blue trza mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 22:44, Dziam_dziam napisał:

Luzac świadkiem. Nie udało się ukraść Shenowi.

10 minut później scumbag Fizz podkrada ostatniego killa biednej Caitlyn, której pozostaje tylko cieszyć się z quadry.

P.S. Double IP boost, a ja dzisiaj tylko jeden mecz zagrałem... ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 22:46, sinir napisał:

Cooldowny robią swoje.
A nie lepiej już wziąć Rylaię zamiast RoA? Więcej HP, slow, mana nie jest tak potrzebna
jak na moje, tylko blue trza mieć.


Na Fizzie toi się Licha z czapką raszuje, a nie jakieś RoA lub Rylaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 00:11, sirufok napisał:

Na Fizzie toi się Licha z czapką raszuje, a nie jakieś RoA lub Rylaje.


Sprawdź moje screeny, build i pomyśl. Hejtować byle hejtować, jak zwykle u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na Twoim ostatnim screenie jest cienki wrogi team (te buildy xD) i dobry Twój team. Sam się chwalisz, że pocarrowałeś, czego nienawidzę (nie ma jak Gragas robiący instakilla ultem i potem piszący na czacie "dat Gragas!", nie patrząc, że Twój team odrobił lekcje i zrobił swoje, co zresztą na czacie ktoś wypomniał. Więc się przestań wozić, bo chwalić to się można jak carrujesz 2v8.

Na serio, chwalić się, że się wygrało przeciwko ad Taricowi z exhaustem i cv xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:36, Budo napisał:

Sam się chwalisz, że pocarrowałeś, czego nienawidzę (nie ma jak Gragas robiący instakilla
ultem i potem piszący na czacie "dat Gragas!", nie patrząc, że Twój team odrobił lekcje
i zrobił swoje, co zresztą na czacie ktoś wypomniał


Ostatnio mialem taka akcje ze mialem w teamie junglera Chogatha ktory mial 5/0 i Diane 7/0 (Oczywiscie wiekszosc roboty odwalala Diana) i slysze na czacie: "Cho hypercarry :D"

Koniec koncow gre przegralismy bo nasz hypercarry nie potrafil nic zainicjowac i brzydko mowiac podczas wiekszosci teamfightow spier*alal pierwszy. Wg mnie za duzo juz jadu jest w tym temacie, wiec jezeli kolega sinir uwaza swoj wynik za pozytywny, to ja mu gratuluje i powodzenia zycze, nic wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 01:08, sinir napisał:

Sprawdź moje screeny, build i pomyśl. Hejtować byle hejtować, jak zwykle u Ciebie.


Odniosłem się do twojego komentarza a nie do screenów, w których grałeś z warzywami.

Btw, czemu codziennie nie wrzucacie takich screenów? Wtedy może byśmy się przekonali, że jesteście super pro i powinniście grać z najlepszymi.
EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować