Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2013 o 10:36, Budo napisał:

/.../

Na Twoim ostatnim screenie jest cienki wrogi team (te buildy xD) i dobry Twój team.

Dobry mój team. xD A to że mam wkład w ok. 85% zgonów przeciwników to jakiś dziwny przypadek. Obie linie były przegrane zanim zacząłem roamować, kayle 1/2+FB, bot wykręcił 3/0 dla Vayne. Akurat Zed i Vayne to dość mocne postacie do nafeedowania.

Dnia 27.01.2013 o 10:36, Budo napisał:

Na serio, chwalić się, że się wygrało przeciwko ad Taricowi z exhaustem i cv xD

Ano tak, bo wszyscy co nie biorą flasha są noobami, reportedami i nobrainami. xD Co, feedował ponad normę? Nie. A że sobie ztrollował gdy team nie chciał się poddać... też czasem lubię zakupić jakieś dorany i wardy, iść do bazy przeciwnika i zwardować nexusa, ot tak.

Dobra, nieważnie, koniec tematu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:36, Budo napisał:

Sam się chwalisz, że pocarrowałeś, czego nienawidzę

Ja tego nie nienawidzę, ale bawi mnie, gdy niektórzy mówią o sobie w trzeciej osobie (tak jak w przypadku pokazanym tutaj) albo po prostu mówią do siebie po zakończeniu gry. :P I to nawet dość często się takie zachowania widzi. Poza tym fajną zasadą jest, że przy wygranej taki ktoś pisze "gg (tutaj imię championa, którym ta osoba grała)!", natomiast w przypadku przegranej pojawia się "noob team" na czacie, jakby ten ktoś nie miał żadnego wpływu na porażkę, no ale to już chyba wszyscy zdążyli zauważyć. :)

Co do LCS, to trochę mi się nie podoba jak Brokenshard gra Chogathem. W sensie że dość proste i głupie błędy robi. Wiadomo, nie zawsze trafi się Q, ale zauważyłem, jak raz użył zbyt szybko Feasta na potworku w jungli, przez co nie dał rady go tym skillem zabić. :P I nie miał wtedy maksymalnej ilości stacków z ulta - a przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli jestem w błędzie, to przepraszam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak raz na 10 gier dobrze im pójdzie to trzeba się dowartościować i pokazać warzywom (przeciwnikom) jakim to się jest super, druper OP, a jak się przegrywa to nigdy z własnej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:11, Hummer napisał:

Bo jak raz na 10 gier dobrze im pójdzie to trzeba się dowartościować i pokazać warzywom
(przeciwnikom) jakim to się jest super, druper OP

Tylko że na mnie robi to zupełnie przeciwne wrażenie - jeśli ktoś mówi do siebie po grze, to dla mnie jest po prostu dziwny i traci cały zdobyty "szacunek", nawet jeśli zagrał bardzo dobrze. No chyba że takiej osobie to bardzo pomaga i czuje się wtedy jeszcze fajniej.

No proszę, chyba zaraz będzie okazja, żeby się przekonać, czy Syndra rzeczywiście jest OP. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:39, BlackBomb napisał:

Wow, DB dosłownie miażdżą MS, a Syndra kupuje mejai, just wow.

Szkoda, że wczoraj nie potrafili tak zagrać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są jeszcze jak byłe clg.eu, które po prostu zawsze gra równo. Za to bardzo dobrze, że mają Hosana, który jak dla mnie to europejski Doublelift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie emocjonująca gra!
Big plays, failed towerdives, semi-throws - ten mecz pokazuje, że LOL może być świetnym sportem do oglądania (i komentowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:18, matiz123 napisał:

>


Syndra była tu nieco idiotycznym pickiem vs Khazix...ona się sprawdzi raczej tylko przeciwko normalnemu APC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie to wyglądało jak Spontexx biegał tym Olafem 7:0 z warmogiem w 10 minucie po jungli przeciwnika a wszyscy tylko przed nim uciekali xd No i można było zobaczyć skrajny przykład jak złym pomysłem jest dive na Olafie z pełnym życiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba taka. Polećcie jakiś poradnik, cokolwiek dla człowieka w 100% zielonego. Robiłem sam podejścia do Lola, ale zazwyczaj kończyło się na "graniu" z botami bo nie byłem w stanie ogarnąć. A chciałbym załapać co i jak bo w jakiś dziwny sposób ta gra mnie fascynuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Szukamy z kolegą chętnych do gry.Niedawno przenieśliśmy się na Nordica i chcemy pograć w całym premade teamie.Nie interesują nas żadne ELO ani statystyki po prostu chcemy pograć w miłej atmosferze :)
Jak coś pisać nick : Opfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Graj i nie zrażaj się, na początku nikt nie ogarnia. Wybierz jakiegoś w miarę prostego champa, którym dobrze Ci się gra (z rotacji), pozbieraj na niego ip, kup i graj. Z czasem nauczysz się wszystkiego co trzeba.

http://www.youtube.com/watch?v=89YK-VINbZs
http://www.youtube.com/watch?v=9xqv17WeyeM
http://www.youtube.com/watch?v=GQaV7foE7F0

Na tym kanale masz sporo troszkę bardziej szczegółowych poradników dla każdej z ról
http://www.youtube.com/playlist?list=PLEBF08111298C72A6

@up- jak to przeniosłeś się na nordic? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 16:51, Budo napisał:

@up- jak to przeniosłeś się na nordic? xD


Jeśli wejdziesz w sklep i o ile pamiętam w podpunkt Others możesz sobie kupić transfer na dowolny serwer.Ja tą opcje miałem za darmo ponieważ kiedyś był (o ile dobrze pamiętam) event ,że niektórzy gracze mogą się przenieść za free.Niestety przy przenoszeniu skasowały mi się wszystkie statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować